Προς το περιεχόμενο

[ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ BLUETOOTH] JBL T460BT Black Bluetooth 28€ (ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ)


gkagg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως ρε μάγκες έχω μπερδευτεί.

Ο κωτσόβολος πουλάει τα t460bt 28ευρώ, τα οποία είναι τουλάχιστον ενός έτους και τα public τα t560bt, τα οποία δεν μπορώ να βρω πουθενά αλλού.

Ούτε καν στο site της JBL!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, Sinoptikon είπε

Εγώ πάντως ρε μάγκες έχω μπερδευτεί.

Ο κωτσόβολος πουλάει τα t460bt 28ευρώ, τα οποία είναι τουλάχιστον ενός έτους και τα public τα t560bt, τα οποία δεν μπορώ να βρω πουθενά αλλού.

Ούτε καν στο site της JBL!

https://no.jbl.com/over-ear-headphones/JBL+TUNE+560BT-.html

EDIT: The JBL Tune 500BT and Tune 560BT are identical

Επεξ/σία από gregdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, gregdel είπε

Ωραίος φίλε σ'ευχαριστώ.

Κατάλαβα εν τέλει ότι το tune 560bt είναι το ίδιο με το 500bt με διαφορετικό όνομα, για λόγους μάρκετινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είμαι ανάμεσα στα 560bt και στα Sony.. 

Τι προτείνετε παιδιά?

https://basket.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/akoystika/akoustika-kefalis/203311-sony-wh-ch510b-black

 

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnnyman είπε

Εγώ είμαι ανάμεσα στα 560bt και στα Sony.. 

Τι προτείνετε παιδιά?

https://basket.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/akoystika/akoustika-kefalis/203311-sony-wh-ch510b-black

Το ίδιο δίλημμα και εγω

Από reviews αγοραστών στο amazon sony κατάλαβα ότι τα Sony έχουν τρομερή μπαταρία και είναι πολύ ελαφριά. Στα + η γρήγορη φόρτιση και η υποδοχή type-c. Μεγάλο αρνητικό η απουσία noise canceling. Eγω που θα τα φοράω στο γυμναστήριο θα έχω θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, johnnyman είπε

Εγώ είμαι ανάμεσα στα 560bt και στα Sony.. 

Τι προτείνετε παιδιά?

https://basket.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/akoystika/akoustika-kefalis/203311-sony-wh-ch510b-black

Να πας να τα δοκιμάσεις και τα δυο. Κατ΄ εμέ δεν υπάρχει σύγκριση στον ήχο. Τα Jbl είναι κλάσεις ανώτερα.  Τα σονυ είναι πιο άνετα και δείχνουν λίγο πιο καλοφτιαγμένα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Sinoptikon είπε

Αυτό που έβαλες είναι σύγκριση με το T450BT και όχι με το T460BT!

Ειναι ακριβως τα ιδια απλα ειναι για διαφορετικες αγορες και αμα κρινω απο τα αποτελεσματα του t460bt review στο youtube τοτε ειναι για τις Ινδιες (και για εμας απο οτι φαινεται).

 

5C49A3FB-8ABB-48DC-81AC-E9417070141F.png

Επεξ/σία από Predatorkill
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, pskouras είπε

Να ρωτήσω κάτι ο άσχετος...

Ο υπολογιστής μου δεν έχει Bluetooth.

Θα πρέπει να αγοράσω ανταπτορα για να συνδεθούν ή έχουν κάτι σαν τα ποντίκια;

Θελεις ανταπτορα, το καλωδιο μονο φορτιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Dimg19 είπε

Το ίδιο δίλημμα και εγω

Από reviews αγοραστών στο amazon sony κατάλαβα ότι τα Sony έχουν τρομερή μπαταρία και είναι πολύ ελαφριά. Στα + η γρήγορη φόρτιση και η υποδοχή type-c. Μεγάλο αρνητικό η απουσία noise canceling. Eγω που θα τα φοράω στο γυμναστήριο θα έχω θεμα

Σε αυτα τα λεφτά και ασύρματα και με noise cancelling δε βρίσκεις. Πάντως δε θα έχεις θέμα, στο μισό της έντασης του ήχου και απομονώνουν σε αεροπλάνο, που είναι πιο φασαριόζικο. Κομπλέ θα είσαι ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ για το tip. Τα πήρα χθες. Τα σύνδεσα στην τηλεόρασή μου και είμαι ενθουσιασμένος. Τα πήρα για να τα συνδέω στην τηλεόραση και στο laptop μου κυρίως. Είναι τα πρώτα ακουστικά αυτού του τύπου που αγοράζω. Συνήθως χρησιμοποιώ τα in-ear με καλώδια ή ασύρματα γιατί βολεύουν καλύτερα και είναι διακριτικά. Από τις πρώτες μου εντυπώσεις είναι ότι έχω αισθητά πολύ καλύτερο ήχο από ότι τα ηχεία της τηλεόρασης, που είναι μοντέλο 2017 Sony Android TV. Δεν το δοκίμασα να ακούσω μουσική ακόμη από το κινητό αλλά πιστεύω θα ενθουσιαστώ. Για τα λεφτά του είναι φοβερά. Και η JBL είναι εταιρία Hi Fi υψηλού επιπέδου. Το μόνο ίσως αρνητικό είναι ότι ιδρώνουν στα αυτιά μου οπότε σίγουρα δεν είναι για καλοκαίρι.

Όσο αφορά τα σχόλια ότι δεν έχει καλώδιο σύνδεσης να υπενθυμίσω ότι σε αρκετές καινούργιες συσκευές κινητών αλλά και λάπτοπ δεν υπάρχει βύσμα ακουστικών και θα πρέπει να χρησιμοποιήσουμε BlueTooth ακουστικά.

Επεξ/σία από leas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...