Προς το περιεχόμενο

Mango Outlet -70%


LakisKatabos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι εννοείται ακριβώς το τιμήσαμε τα περασμένα χρόνια; Ίδιες ταμάμ τιμές είχε τον Αύγουστο που έτρεχαν εκπτώσεις. Για μένα σαν το 5.99€ - που μάλλον, δεν είμαι σίγουρος, τρέχει μια φορά το χρόνο - δεν έχει. Θα μου πεις δε βρίσκεις νούμερα, ε έτσι είναι αυτές οι εκπτώσεις, οποιος πρόλαβε πρόλαβε. Όταν παίρνουμε ολόκληρο κοστούμι παντελόνι με 12€ δε μας χαλάει όμως...

Επεξ/σία από Kenshin_Himura
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εχω παρει ποτε, απο νουμερα τι παιζει? Ειναι κανονικα?

Να παρουμε με αλλα λογια το νουμερο που φοραμε συνηθως ή πρεπει να παμε σε μεγαλυτερο/μικροτερο? Τοσο σε παντελονια τζιν οσο και σε μπουφαν-πουκαμισα-μπλουζες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, crom251 είπε

Επειδη δεν εχω παρει ποτε, απο νουμερα τι παιζει? Ειναι κανονικα?

Να παρουμε με αλλα λογια το νουμερο που φοραμε συνηθως ή πρεπει να παμε σε μεγαλυτερο/μικροτερο? Τοσο σε παντελονια τζιν οσο και σε μπουφαν-πουκαμισα-μπλουζες

Γενικότερα ένα νουμερακι μικρότερο από αυτό που φοράς αν θες να σου είναι fit ή αυτό που φοράς για να έχεις μποσκα. Έχει πολλές γραμμές οπότε τσεκαρε το κάθε αντικείμενο που σου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καμιά ιδέα τι παίζει με τα τζιν και τις αντιστοιχίες έχουμε;
Έχω τζιν που γράφει 50 έχω και άλλο που γράφει 40 και τα 2 μου κάνουν μια χαρά, τι φάση; 😕

Επεξ/σία από chocorello
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chocorello είπε

Καμιά ιδέα τι παίζει με τα τζιν και τις αντιστοιχίες έχουμε;
Έχω τζιν που γράφει 50 έχω και άλλο που γράφει 40 και τα 2 μου κάνουν μια χαρά, τι φάση; 😕

για μένα το 42 (europe) είναι το medium. Πιστεύω πως κάποια από τα ψιλοελαστικά τους τζιν είναι πιο στενά απ το νούμερο και κάποια άλλα νορμάλ τζιν είναι πιο φαρδιά, δε μπορώ να πω με σιγουριά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως μονο παντελόνια δεν ψωνίζω απο mango , φοράω τζιν 36-38 ανάλογα την εταιρεία . Απο mango είχα παρει 48 νουμερο παντελόνι (το μεγαλύτερο δηλαδή) και δεν ανέβαινε πάνω απο τα μπούτια.😐

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα τζιν τους είναι στενά παίδες, ακόμη και τα Regular έχουν στενή κόψη, ιδιαίτερα σε μπούτια (για όσους λόγω άθλησης ή βάρους έχουν περισσότερο όγκο εκεί).

Σήμερα πήγα να ψωνίσω παντελόνι τζιν στο Mediterranean Cosmos, δεν βρήκα ένα νούμερο που να μού κάθεται καλά στο Mango, ακριβώς γιατί το παρακάνουν στο slim fit.

...είμαι όμως σχετικά ψηλός, με μακρά άκρα και πιο ογκώδη μπούτια, οπότε σε διαφορετικό σωματότυπο μπορεί να κάθονται καλά (σίγουρα δλδ)

Είναι στενότερα από τα τζιν Massimo Dutti, Zara, Edward και τη βασική που σπρώχνει ο Κανελλόπουλος, δεν θυμάμαι πώς λέγεται.

Εγώ μπουφάν παρήγγειλα σε XXL για κανονικό άνθρωπο ύψους 1.85-/6, με paypal refunded returns θα επιστρέψω ό,τι δεν κάθεται καλά (δεν έτυχε να δοκιμάσω μπουφάν για να έχω σαφή εικόνα, αλλά με το στενό να είναι της μόδας, τα νούμερα έχουν μπερδευτεί)

Επεξ/σία από definitio
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...