Προς το περιεχόμενο

Mango Outlet -70%


LakisKatabos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δύο κοστούμια, 3 πουκάμισα, γιλέκο, γραβάτα, καμπαρντίνα, όλα μαζί 190€ όσα έδωσα στον Βάρδα για ένα κουστούμι και ένα πουκάμισο δηλαδή.

Ας ελπίσουμε ότι θα μου κάνουν. 

Και του χρόνου με υγεία!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, είμαι 1,89 και 76 κιλά. Συνήθως φοράω 32-34(π.χ 32 slim fit από h&m) παντελόνια. Έχει κανείς ιδέα για τι νούμερο να πάω? Είναι η πρώτη φορά που επισκέπτομαι το συγκεκριμένο site και από τα σχόλια βλέπω ότι μάλλον έχει λίγο περίεργα νούμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το τοπικό είναι μόνο για το mango και μιας και κάμποσοι από εδώ έχουν αγοράσει από εκεί θα μπορούσατε να μας πείτε τι παίζει γενικά με τα νούμερα; Πχ εγώ φοράω medium, η γραμμή τους είναι αντίστοιχη η πρέπει να πάω σε μεγαλύτερο η μικρότερο για να μου κάτσει σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Sarevok19 είπε

Καλημέρα, είμαι 1,89 και 76 κιλά. Συνήθως φοράω 32-34(π.χ 32 slim fit από h&m) παντελόνια. Έχει κανείς ιδέα για τι νούμερο να πάω? Είναι η πρώτη φορά που επισκέπτομαι το συγκεκριμένο site και από τα σχόλια βλέπω ότι μάλλον έχει λίγο περίεργα νούμερα.

Τα νούμερα τους είναι όπως στο Ζάρα. Δηλαδή +10, εφόσον φοράς 32 θα πάρεις 42.

Την είχα πατήσει το καλοκαίρι με την προσφορά 5,99 όταν και πήρα 4 παντελόνια 36 νούμερο, κοροιδέυοντας όλους τους χοντρους εδώ μέσα που ελεγαν ότι δεν έχει νούμερα, χαχα. Τελικά τα χάρισα σε κοπέλα κολλητού (ήταν 26 πραγματικό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nodas_21greek είπε

Τα νούμερα τους είναι όπως στο Ζάρα. Δηλαδή +10, εφόσον φοράς 32 θα πάρεις 42.

Την είχα πατήσει το καλοκαίρι με την προσφορά 5,99 όταν και πήρα 4 παντελόνια 36 νούμερο, κοροιδέυοντας όλους τους χοντρους εδώ μέσα που ελεγαν ότι δεν έχει νούμερα, χαχα. Τελικά τα χάρισα σε κοπέλα κολλητού (ήταν 26 πραγματικό)

ahhahahahaha, ωραίος σε ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Giorgos20177 είπε

πας στο κινεζικο ψωνιζεις εισαι ετοιμος,mango no name ταιδια φθηνιαρικα κ καλα με εκπτωσεις ουτε καν , μονο sportdirect

Όχι βρε συ μια χαρά είναι τα ρούχα του μάνγκο,πολύ  καλύτερα από ζάρα και τα συναφή.

Το sportdirect είχε βάλει περισυ δωρεάν μεταφορικά 25 και 29 Δεκέμβρη, μακάρι να κάνουν το ίδιο και φέτος 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση ρε παιδια,τα νουμερα στα παντελονια τα βλεπω ολα πανω απο 38

Αποτι καταλαβα ειναι ευρωπαικα νουμερα 

Εγω επαιρνα πχ νουμερο 33.Ποσο ειναι δηλαδη σε νουμερο μανγκο[ευρωπαικο],46 ειναι οπως βλεπω σε κατι graphs?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...