Προς το περιεχόμενο

[Laptop] HP Pavilion Gaming 15 - dk0031nv (i7 9750H, 32GB DDR4, 512GB M.2 SSD) 849€ @Plaisio (κατάλληλo για editing!)


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρέπει να είναι κάποιο πρόβλημα με το πολύμπριζο γιατί όταν βάζω τον φορτιστή του λαπτοπ απευθείας στην πρίζα δεν με χτυπάει το ρεύμα, ενώ με χτυπάει όταν τον βάζω πάνω στο πολύμπριζο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλή χρονιά!

Θα ήθελα να ζητήσω από κάποιον που έχει αγοράσει το laptop αν μπορεί να ανεβάσει μια φωτογραφία με τα χαρακτηριστικά του φορτιστή. 

Δυστυχώς έχασα τον δικό μου και προσπαθώ να βρω ακριβώς ποιο μοντέλο φορτιστή χρειάζομαι. 

Επίσης αν γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιον όχι της ΗΡ αλλά με ίδια χαρακτηριστικά? (135w, 19,5v, 6,9A) διότι ο official έχει γύρω στα 150ε.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, 2easy είπε

Καλή χρονιά!

Θα ήθελα να ζητήσω από κάποιον που έχει αγοράσει το laptop αν μπορεί να ανεβάσει μια φωτογραφία με τα χαρακτηριστικά του φορτιστή. 

Δυστυχώς έχασα τον δικό μου και προσπαθώ να βρω ακριβώς ποιο μοντέλο φορτιστή χρειάζομαι. 

Επίσης αν γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιον όχι της ΗΡ αλλά με ίδια χαρακτηριστικά? (135w, 19,5v, 6,9A) διότι ο official έχει γύρω στα 150ε.

Ευχαριστώ!

Καλησπέρα φίλε μου. Είχα ρωτήσει για παρόμοιο πρόβλημα στο πλαίσιο. Μου είχαν πει ότι φορτιστές με ίδια χαρακτηριστικά κάνουν κανονικά. Τα χαρακτηριστικά είναι αυτά που ανέβασες πιο πάνω. Επίσης, στο service του you ή του πλαισίου μπορείς να ρωτήσεις το μοντέλο του φορτιστή λέγοντας το μοντέλο του υπολογιστή και να ζητήσεις να σου φέρουν αυτοί (αν είναι ανθρώπινη η τιμή).

Επεξ/σία από Farmboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...