Προς το περιεχόμενο

Samsung QE65Q60R 1000 ευρώ - 200 με επιστροφή


stylianosst

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_samsung-qe65q60ratxxh-1221528.html

Καλησπέρα σκέφτομαι να πάρω την παραπάνω τηλεόραση.. πρακτικά στα 800 ευρώ θεωρείτε ότι είναι καλή αγορά αν όχι καλή προσφορά;

Έχετε να προτείνετε κάποια καλύτερη στις 65 ίνστες;

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση affiliate
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή και γω έψαξα πάρα πολύ τις προσφορές για 65", νομίζω αυτή είναι πολύ καλή προσφορά. Αν έχεις κάρτα Alpha Bonus παίρνεις με την παρακάτω περίπου 120€ επιστροφή και δώρο μια 32αρα τηλεόραση που είτε πουλάς είτε κρατάς. Ναι μεν ανέβεις αλλά κατ εμέ παίρνεις πολύ καλύτερη τηλεόραση και ΜΕ Android και επειδή εγώ Sony TV Android ΔΕΝ την αλλάζω με τίποτα 

https://basket.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/184400-sony-kd65xf9005-65?cmicc=skroutz

Επεξ/σία από unos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι οτι με προβλημάτιζε που δεν έχει Android αλλά έχει τις βασικές εφαρμόγες και απότι έπαιξα μπορώ να κάνω install APK (stremio π.χ.) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει το stemio σε tizen os. Ένα από τα πολλά που δε μπορείς να κάνεις σε tizen. Βέβαια εδώ πρέπει να αναρωτηθείς αν θα χρησιμοποεις τα πλεονεκτήματα μιας android tv? Επιπλέον εμένα μου αρέσουν πολύ περισσότερο τα χρώματα της Sony από αυτά της Samsung

2 λεπτά πριν, GoMaR είπε

Να ρωτησω κατι, με τιμολογιο παλι ισχυουν τα yellows? (δεν ξερω ρωταω)

Νομίζω ότι πρέπει να πληρώσεις με εταιρική κάρτα. Μπορεί να κάνω και λάθος όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...