Προς το περιεχόμενο

Xbox One S All-Digital Edition 99€ @ Microsoft Store DE [ΤΕΛΟΣ]


tasarass77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, thanasis00 είπε

Δε φτάνει στη πληρωμή, το δείχνει out of stock πλέον. Έχω ένα στο καλάθι, αλλά ούτε αυτό προχωράει... Μάλλον ούτε εγώ πρόλαβα.

+1 για κάποιον που το πήρε και δε το θέλει εν τέλει, θα με βόλευε πολύ και σαν media center...

Και μένα μου έβγαλε error στο PayPal, έβαλα χρεωστική mastercard και προχώρησε, τώρα φτάνω σε αυτό το βήμα, δεν προχωράω άλλο γιατί δεν θέλω να το πάρω, δεν ξέρω περισσότερα. 

Screenshot_2019-11-30-14-14-10-007_com.android.chrome.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 493
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

4 λεπτά πριν, fmnstr είπε

Προσπαθώ να το παραγγείλω αλλά τζίφος. Το έχω στο καλάθι (έκδοση με Fortnite), έχω δοκιμάσει να βάλω και από την αρχή και το παίρνει κανονικά. Μετά έχω κάνει άπειρες δοκιμές με διευθύνσεις billing και posting, paypal ή debit, βγάζει κάποια error ειδικά στο κομμάτι billing (είμαι με region Ελλάδα, έχω δοκιμάσει και με Γερμανία και ψεύτικη Γερμανική διεύθυνση για billing). Όταν κάνω refresh όμως όλα είναι οκ και έχει πάρει όποια αλλαγή έχω κάνει. Τελικά προχωράω στο βήμα παραγγελίας και πάντα τρώω error. Η ερώτηση είναι έχουν τελειώσει όπως αναφέρατε, και δεν έχει γίνει ανανέωση να μπλοκάρει την παραγγελία από την αρχή και τσάμπα παιδεύομαι με διευθύνσεις ή να συνεχίσω να παλεύω?

Απλά έχει τελειώσει αυτό το bundle με τα 99 ευρώ. Εγώ παρήγγειλα κανονικά την άλλη προσφορά με τα 2 χειριστήρια στα 169 και μου το προχώρησε χωρίς θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, leo066 είπε

Μπορείς να βάλεις Kodi και να παίξεις τέτοια αρχεία

Και υποστηρίζει και plex, γι αυτό το θέλω και εγώ, αλλά δε το πρόλαβα 😕

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, fmnstr είπε

Προσπαθώ να το παραγγείλω αλλά τζίφος. Το έχω στο καλάθι (έκδοση με Fortnite), έχω δοκιμάσει να βάλω και από την αρχή και το παίρνει κανονικά. Μετά έχω κάνει άπειρες δοκιμές με διευθύνσεις billing και posting, paypal ή debit, βγάζει κάποια error ειδικά στο κομμάτι billing (είμαι με region Ελλάδα, έχω δοκιμάσει και με Γερμανία και ψεύτικη Γερμανική διεύθυνση για billing). Όταν κάνω refresh όμως όλα είναι οκ και έχει πάρει όποια αλλαγή έχω κάνει. Τελικά προχωράω στο βήμα παραγγελίας και πάντα τρώω error. Η ερώτηση είναι έχουν τελειώσει όπως αναφέρατε, και δεν έχει γίνει ανανέωση να μπλοκάρει την παραγγελία από την αρχή και τσάμπα παιδεύομαι με διευθύνσεις ή να συνεχίσω να παλεύω?

Μια απ'τα ίδια, εδώ και μια ώρα προσπαθώ με το fortnite

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Με πρόδωσε το ίδιο το site καθώς το πρωί δεν με άφηνε να προχωρήσω στο checkout. Τώρα είναι out of stock και δεν μπορώ να κάνω κάτι. Εάν σε κάποιον περισσεύει η κονσολα, feel free to pm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CyberMarco είπε

Φίλε μην βάλεις πρώτα το Game pass ultimate.

πρώτα ενεργοποιείς όσους μήνες θες XBL gold (max 36 μήνες) και μετά βάζεις την προσφορά 1€/3μηνες ultimate για να κάνεις το σύνολο του XBL gold σε ultimate.

Αν βάλεις XBL gold μετά το ultimate δεν θα έχεις μετατροπή 1:1 της υπηρεσίας.

Επίσης η προσφορά του 1€/3 μήνες ισχύει για μια ενεργοποίηση μόνο για κάθε λογαριασμού

Δηλαδή τσιμπάω αυτό πρώτα: https://www.instant-gaming.com/en/1-buy-xbox-live-gold-12-month-membership-europe/

και μετά αυτό https://www.microsoft.com/el-gr/p/xbox-game-pass-ultimate/CFQ7TTC0KHS0/000F?activetab=pivot:overviewtab

 

Οεο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, screwman είπε

Καλησπέρα,

Με πρόδωσε το ίδιο το site καθώς το πρωί δεν με άφηνε να προχωρήσω στο checkout. Τώρα είναι out of stock και δεν μπορώ να κάνω κάτι. Εάν σε κάποιον περισσεύει η κονσολα, feel free to pm...

Ένα παιδί 3-4 σελίδες πίσω πήρε δύο και νομίζω προσπαθεί να ακυρώσει την μια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για εμένα που δεν έχω windows pc και δεν με ενδιαφέρει να παίζω τα παιχνίδια σε pc, ούτε μελλοντικά, ποια συνδρομή να επιλέξω; Μόνο με το xbox live για online gaming θα είμαι καλυμένος;

Επεξ/σία από thodoris20s
Διόρθωση μηνύματος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@thodoris20s Για Online χρειάζεται η Gold. Με Pass ή Ultimate έχεις και τα επιπλέον 100 παιχνίδια που δίνει. Με Gold μόνο, παίζεις αυτά που έχεις και κάθε μήνα δίνει και δωρεάν 4 τίτλους...

Επίσης, για όσους πήραν την κονσόλα, με την ενεργοποίηση, έχετε και 1 μήνα δωρεάν Gold...

MS2.jpg.77f8ec06c3e7914295f783167cefff0d.jpg

Επεξ/σία από SaFiS
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SaFiS είπε

@thodoris20s Για Online χρειάζεται η Gold. Με Pass ή Ultimate έχεις και τα επιπλέον 100 παιχνίδια που δίνει. Με Gold μόνο, παίζεις αυτά που έχεις και κάθε μήνα δίνει και δωρεάν 4 τίτλους...

Επίσης, για όσους πήραν την κονσόλα, με την ενεργοποίηση, έχετε και 1 μήνα δωρεάν Gold...imageproxy.php?img=&key=1845fd3b90269583imageproxy.php?img=&key=1845fd3b90269583imageproxy.php?img=&key=1845fd3b90269583imageproxy.php?img=&key=1845fd3b90269583

MS2.jpg.77f8ec06c3e7914295f783167cefff0d.jpg

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Επειδή είμαι τελείως άσχετος με το θέμα. Τους δωρεάν τίτλους που δίνει με το gold κάθε μήνα, άπαξ και τους κατεβάσεις σου ανήκουν; Τους έχεις για πάντα μετά, ανεξαρτήτως αν έχεις συνδρομή μετά gold;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...