Προς το περιεχόμενο

Xbox One S All-Digital Edition 99€ @ Microsoft Store DE [ΤΕΛΟΣ]


tasarass77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 493
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

22 λεπτά πριν, CyberMarco είπε

Φίλε μην βάλεις πρώτα το Game pass ultimate.

πρώτα ενεργοποιείς όσους μήνες θες XBL gold (max 36 μήνες) και μετά βάζεις την προσφορά 1€/3μηνες ultimate για να κάνεις το σύνολο του XBL gold σε ultimate.

Αν βάλεις XBL gold μετά το ultimate δεν θα έχεις μετατροπή 1:1 της υπηρεσίας.

Επίσης η προσφορά του 1€/3 μήνες ισχύει για μια ενεργοποίηση μόνο για κάθε λογαριασμού

Είχα ενεργοποιήσει πριν κάποιους μήνες το Xbox Game Pass Ultimate για να δοκιμάσω στο pc το sea of thieves, τώρα δεν θα μπορώ να το ξανακάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια συντομη απάντηση παρακαλώ. Οπότε αγοράζουμε με 47 ευρώ ετήσια Gold live και μετά την κάνουμε ultimate με ενα 1 ευρω? Υπάρχει τρόπος με κάποιο subscription πχ να παιξω FIFA 20 και Jedi fallen order χωρίς να τα αγοράσω? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, για λίγο δεν το πρόλαβα... 

Αν κάποιος έκανε επιπλέον παραγγελία και δεν την ακύρωσε, ας μου στείλει και κανονίζουμε κάτι (εννοείται με κάτι επιπλέον για τον κόπο του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Shibbu είπε

Η παραγγελία λέει βρίσκεται ακόμα σε εκκρεμότητα.

Έχει κανείς κάνα  update? Έχει προχωρήσει σε κάποιον η παραγγελία πέρα από αυτό το στάδιο?

Σε όλους σε εκκρεμότητα είναι. Από Δευτέρα θα προχωρήσει λογικά τώρα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, maxdore217 είπε

για δοκίμασε να το βάλεις στο καλάθι , στο επόμενο βήμα και μετά πες αν είναι διαθέσιμο ! 

Μόλις αγόρασα άλλο ένα για φίλο. Μόλις επιλέξεις το Bundle σου βγάζει τα πάντα γκριζαρισμένα, πατάς το 1 και ανοίγει, πατάς το καλάθι και συνεχίζεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, CyberMarco είπε

Φίλε μην βάλεις πρώτα το Game pass ultimate.

πρώτα ενεργοποιείς όσους μήνες θες XBL gold (max 36 μήνες) και μετά βάζεις την προσφορά 1€/3μηνες ultimate για να κάνεις το σύνολο του XBL gold σε ultimate.

Αν βάλεις XBL gold μετά το ultimate δεν θα έχεις μετατροπή 1:1 της υπηρεσίας.

Επίσης η προσφορά του 1€/3 μήνες ισχύει για μια ενεργοποίηση μόνο για κάθε λογαριασμού

Μα η Ultimate έχει και Gold μέσα. Πριν μια βδομάδα ενεργοποίησα μόνο Ultimate γιατί μου είχε λήξει η Gold εδώ και κανά 2μηνο αλλά λόγω δουλειάς δεν ασχολιόμουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, HondosCenter είπε

Αν παρήγγειλε κάποιος την έκδοση με το Forza και δεν την θέλει, ενδιαφέρομαι, καθώς δεν το πρόλαβα.

Παιδιά το forza 3 κάνει κάτω απο 10 ευρώ στα κλειδάδικα, το fortnite με τα vbucks και το skin άνετα φεύγει στα 15- 20 ευρώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, noths είπε

Μόλις αγόρασα άλλο ένα για φίλο. Μόλις επιλέξεις το Bundle σου βγάζει τα πάντα γκριζαρισμένα, πατάς το 1 και ανοίγει, πατάς το καλάθι και συνεχίζεις. 

Δε φτάνει στη πληρωμή, το δείχνει out of stock πλέον. Έχω ένα στο καλάθι, αλλά ούτε αυτό προχωράει... Μάλλον ούτε εγώ πρόλαβα.

+1 για κάποιον που το πήρε και δε το θέλει εν τέλει, θα με βόλευε πολύ και σαν media center...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερώστε όσοι δείτε να γίνεται shipped, εχω κι εγω μια αγωνία μήπως φαω πόρτα λόγω της διαφορετικής χώρας στη διεύθυνση χρέωσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να το παραγγείλω αλλά τζίφος. Το έχω στο καλάθι (έκδοση με Fortnite), έχω δοκιμάσει να βάλω και από την αρχή και το παίρνει κανονικά. Μετά έχω κάνει άπειρες δοκιμές με διευθύνσεις billing και posting, paypal ή debit, βγάζει κάποια error ειδικά στο κομμάτι billing (είμαι με region Ελλάδα, έχω δοκιμάσει και με Γερμανία και ψεύτικη Γερμανική διεύθυνση για billing). Όταν κάνω refresh όμως όλα είναι οκ και έχει πάρει όποια αλλαγή έχω κάνει. Τελικά προχωράω στο βήμα παραγγελίας και πάντα τρώω error. Η ερώτηση είναι έχουν τελειώσει όπως αναφέρατε, και δεν έχει γίνει ανανέωση να μπλοκάρει την παραγγελία από την αρχή και τσάμπα παιδεύομαι με διευθύνσεις ή να συνεχίσω να παλεύω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vasilis 07 είπε

Δυστυχώς το cancel μένει για πολύ λίγο. Από λάθος έκανα και 2η παραγγελία αλλά την ακύρωσα τα τα πρώτα λεπτά  που είχε ενεργό το cancel. Αντίθετα η 1η που είχα κάνει είχε μόνο στην κατάσταση το Pending.

Επειδή κάποιοι μιλάτε για χρήση ως media player, το έχει δουλέψει κανείς για αρχεία mkv H.264 - H265 ? Netflix, youtube για εμένα δεν είναι media Player.

Μπορείς να βάλεις Kodi και να παίξεις τέτοια αρχεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...