Προς το περιεχόμενο

Xbox One S All-Digital Edition 99€ @ Microsoft Store DE [ΤΕΛΟΣ]


tasarass77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, johnpap21 είπε

Εδώ αγόρασε κόσμος που έχει ήδη ένα xbox one 😁

Εχεις μεινει πισω........εδω αγοραζουν για καθε δωματιο τωρα.

Ακομα και στο μπανιο θα υπαρχει ενα xbox wc edition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 493
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Να κάνω μια χαζή ερώτηση σχετικά με το χειριστήριο, η ενσωματωμένη μπαταρία είναι επαναφορτιζομενη όπως του ps4? 

Τα digital παιχνίδια που δεν θέλω μπορώ να τα δώσω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, VaggD είπε

Να κάνω μια χαζή ερώτηση σχετικά με το χειριστήριο, η ενσωματωμένη μπαταρία είναι επαναφορτιζομενη όπως του ps4? 

Τα digital παιχνίδια που δεν θέλω μπορώ να τα δώσω? 

Το χειριστήριο με 2 μπαταρίες ΑΑ λειτουργεί. Τα παιχνίδια λογικά θα είναι σε χαρτί με Redeemable κωδικό, οπότε ναι...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Εχεις μεινει πισω........εδω αγοραζουν για καθε δωματιο τωρα.

Ακομα και στο μπανιο θα υπαρχει ενα xbox wc edition.

εχω ηδη απο περυσι, πολυ ευχαριστημενος οταν κανω την αναγκη μου

5 λεπτά πριν, VaggD είπε

Να κάνω μια χαζή ερώτηση σχετικά με το χειριστήριο, η ενσωματωμένη μπαταρία είναι επαναφορτιζομενη όπως του ps4? 

Τα digital παιχνίδια που δεν θέλω μπορώ να τα δώσω? 

Ναι τα παιχνιδια ειναι ξεχωριστα το καθενα και τα δινεις οπου θες. παιρνεις μπαταριες AAA επαναφορτιζομενες ή το charge kit

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, SaFiS said:

Για αρχή βάζεις το 3μηνο Ultimate με 1€ και μετά μπορείς να πάρεις μια οικονομική συνδρομή από τα κλειδάδικα. Εννοείται ότι πλέον η Ultimate αξίζει γτ τα έχεις όλα σε ένα...

Είμαι ένας από αυτούς. Χαχαχαχα

Φίλε μην βάλεις πρώτα το Game pass ultimate.

πρώτα ενεργοποιείς όσους μήνες θες XBL gold (max 36 μήνες) και μετά βάζεις την προσφορά 1€/3μηνες ultimate για να κάνεις το σύνολο του XBL gold σε ultimate.

Αν βάλεις XBL gold μετά το ultimate δεν θα έχεις μετατροπή 1:1 της υπηρεσίας.

Επίσης η προσφορά του 1€/3 μήνες ισχύει για μια ενεργοποίηση μόνο για κάθε λογαριασμού

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Για όποιον έχει και το X μπορεί να συνδέσει τα 2 xbox μεταξύ τους και να τρέξει τα δισκάκια απο το all digital. 

δεν χρειαζεται να εχεις το x, μια οποιαδηποτε xbox one Κονσολα αρκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Το έγραψα πιο πάνω αλλά δοκίμασα πάλι τώρα και με άφησε να βάλω τεμάχια για το Bundle με το Fortnite. Το Forza Horizon 3, σίγουρα τέλος. Μπορεί να παίζει κάτι με το site ή να μας εμπαίζει η MS :P

Διαθέσιμο είναι ακόμη: https://www.microsoft.com/de-de/p/xbox-one-s-all-digital-edition/8r5xdtcnlrlb?icid=X1SAllDigitalBuyBox&activetab=pivot%3aoverviewtab

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, VaggD είπε

Να κάνω μια χαζή ερώτηση σχετικά με το χειριστήριο, η ενσωματωμένη μπαταρία είναι επαναφορτιζομενη όπως του ps4? 

Τα digital παιχνίδια που δεν θέλω μπορώ να τα δώσω? 

Μπορείς να το συνδέσεις και με power bank χωρίς να έχει μέσα μπαταρίες. Αυτό κάνω εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, noths είπε

για δοκίμασε να το βάλεις στο καλάθι , στο επόμενο βήμα και μετά πες αν είναι διαθέσιμο ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Για αρχή βάζεις το 3μηνο Ultimate με 1€ και μετά μπορείς να πάρεις μια οικονομική συνδρομή από τα κλειδάδικα. Εννοείται ότι πλέον η Ultimate αξίζει γτ τα έχεις όλα σε ένα...

Είμαι ένας από αυτούς. Χαχαχαχα

Φίλε μου να σε ρωτήσω κάτι. Για εμένα που δεν έχω windows pc και δεν με ενδιαφέρει να παίζω τα παιχνίδια σε pc, ούτε μελλοντικά, ποια συνδρομή να επιλέξω; Μόνο με το xbox live για online gaming θα είμαι καλυμένος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...