Προς το περιεχόμενο

Smart TV HISENSE 4K H65B7100 65'' 549 @ Γερμανός 467 με Επιστροφή Eurobank


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω παρατηρήσει τώρα τελευταία ότι η σειρά που έχω τα κανάλια χάνετε και πάνε πάλι αλφαβητικά σαν να γίνεται σκαν από την αρχή η σαν να τα ξεχνάει η TV (εκτός και αν πατάει κάτι random ο πατέρας μου που την χρησιμοποιεί σχεδόν αποκλειστικά) σας έχει κάνει και σας τέτοια κολπάκια; Επίσης κάτι που μου έκανε εντύπωση από την αρχή είναι ότι η τηλεόραση δεν ανοίγει με τα κουμπιά τον καναλιών η με το channel up down υπάρχει καμιά ρύθμιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, tehyoda είπε

Καλησπέρα έχω παρατηρήσει τώρα τελευταία ότι η σειρά που έχω τα κανάλια χάνετε και πάνε πάλι αλφαβητικά σαν να γίνεται σκαν από την αρχή η σαν να τα ξεχνάει η TV (εκτός και αν πατάει κάτι random ο πατέρας μου που την χρησιμοποιεί σχεδόν αποκλειστικά) σας έχει κάνει και σας τέτοια κολπάκια; 

Μου το έκανε κι έμενα χτες (H55U8B) και νόμιζα ότι τα πείραξαν τα παιδιά. Πρέπει τελικά να είναι στις Ρυθμίσεις>Κανάλι>Προχωρημένες Ρυθμίσεις το Αυτόματη Ενημέρωση Λίστας Καναλιών ή το Αυτόματη Ενημέρωση Προγράμματος (πιο πιθανό το πρώτο πρέπει να απενεργοποιηθεί). Θα επανέλθω μόλις βγάλω άκρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και το φερατε πανω μετα απο τοσο καιρο, να πουμε οτι ΤΩΡΑ η τιμη με καρτα ΕΘΝΙΚΗΣ ειναι εμμεσα 439€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...