Προς το περιεχόμενο

Smart TV HISENSE 4K H65B7100 65'' 549 @ Γερμανός 467 με Επιστροφή Eurobank


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, panoulix είπε

Ειναι η RU8002 ομως. 

Αυτη που αναφερεις στο συγκριτικο σου ως ισαξια και καλυτερη ισως, ειναι η NU8002 κι εχει 999...

η RU8000 ειναι, ακομα και στο url που εδωσα το γραφει, μηπως εσυ επελεξες την NU8000?

 

edit: Βασικα εχεις δικιο οτι οντως υπαρχει ενα ολοκληρο αθρο για NU8000 το οποιο επισης ειχα διαβασει και νομιζα οτι μιλουσε για την RU8000...οντως μπερδεμα η φαση και μεγιες anyway, το να λες οτι εχεις qled μπορει να μην κοστιζει 100 ευρω αλλα καποια ευρω τα αξιζει:P

Επεξ/σία από panos4tw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το bt που λεγαμε..Εχω παρει αυτο και το δουλευω σε pc και δουλευει σωστα.Ποιος ξερει ισως και στην Tv.θα το δοκιμασω αυριοσε μια 55αρα που εχω και θα ενημερώσω την παρεα

https://www.aliexpress.com/item/32959724801.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vickjim είπε

Για το bt που λεγαμε..Εχω παρει αυτο και το δουλευω σε pc και δουλευει σωστα.Ποιος ξερει ισως και στην Tv.θα το δοκιμασω αυριοσε μια 55αρα που εχω και θα ενημερώσω την παρεα

https://www.aliexpress.com/item/32959724801.html

Αυτα με το ζορι παιζουν στο pc, που θα βρει drivers να παιξει στην tv? 95% δεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην ευχαριστούμε για την προσφορά. Αυτό με τα error της eurobank τι παίζει; Έκανα την αγορά ήρθε μύνημα για κωδικό ασφαλείας στο κινητό, μου έβγαλε επιτυχής ταυτοποίηση και θα μεταφερθειτε στην σελίδα του εμπόρου αλλά ανοίγει μετά από λίγο κενή σελίδα και στην διεύθυνση του browser γράφει germanos.gr/checkout/peyment-error/?_requestid=(ένας αριθμός)

Λεφτά δεν δεσμεύτηκαν και πληρώ τις προϋποθέσεις που αναφέρθηκαν στην αρχή του νήματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, panos4tw είπε

Αυτα με το ζορι παιζουν στο pc, που θα βρει drivers να παιξει στην tv? 95% δεν

Δε χρειαζεται drivers.To usb το θελει για ρευμα .Καρφωνεις πανω το mini jack απο τον ηχο των ακουστικων της tv

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ 60hz, επειδή κι εγώ το ψάχνω μια μέρα και δεν βγάζω άκρη, ποια μοντέλα δηλαδή έχουν 100+ hz ?

Γιατί ακόμα και η Q60RAT την οποία και ήθελα να πάρω και αναφέρατε ότι έχει 100hz, διάβασα ότι έχει 60hz. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, PETRITIS13 είπε

Μεγάλη δεν είναι η 50/55 για κρεβατοκάμαρα?

Νομίζω πως είναι καλά. Από την άλλη, αν είναι πολύ μεγάλη θα μπει σαλόνι και θα μπει του σαλονιού στην κρεβατοκάμαρα. Όταν συγκατοικεις δεν κάνεις και τις πιο λογικές επιλογές ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, lefteris4 είπε

Ναι οκ 60hz, επειδή κι εγώ το ψάχνω μια μέρα και δεν βγάζω άκρη, ποια μοντέλα δηλαδή έχουν 100+ hz ?

Γιατί ακόμα και η Q60RAT την οποία και ήθελα να πάρω και αναφέρατε ότι έχει 100hz, διάβασα ότι έχει 60hz. 

Η Q60R ειναι στα 100hz για 55 ιντσες και πανω, 60 για λιγοτερες ιντσες

Επεξ/σία από panos4tw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, panos4tw είπε

Η Q60R ειναι στα 100hz για 55 ιντσες και πανω, 60 για λιγοτερες ιντσες

Οκ ευχαριστώ.

Την τσίμπησα μόλις (την Q60). Στο email επιβεβαίωσης της αγοράς δεν αναφέρει πουθενά κάποια εκπτωση μέσω του προγράμματος επιστροφής, φαντάζομαι θα φανεί κατευθείαν η πίστωση στο application επιστροφη. Δεν έχω κάνει ξανά αγορά μέσω του προγράμματος και δεν γνωρίζω λεπτομερειες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Recreator είπε

Νομίζω πως είναι καλά. Από την άλλη, αν είναι πολύ μεγάλη θα μπει σαλόνι και θα μπει του σαλονιού στην κρεβατοκάμαρα. Όταν συγκατοικεις δεν κάνεις και τις πιο λογικές επιλογές ;)

Την πήρα την 55 για αυτό σου λέω ότι μου μοιάζει μεγάλη για κρεβατοκάμαρα, βέβαια ανάλογα τα γούστα του καθενός κ το πόσο μεγάλο είναι το δωμάτιο του

3 ώρες πριν, Looter είπε

Παιδιά οποίος πάει από 50 ή 55 σε 65αρα θα νιώσει αναβάθμιση που θα το θυμάται καιρό..

Εγω δεν το πίστευα.

Ναι εδώ με την 55 που προς το παρών την έβαλα Σαλόνι πήγα σε σπίτι φίλου μου κ η 47 φαινόταν μικρή αν λες από αυτή την άποψη ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, tehyoda είπε

Καλησπέρα από το σάββατο που έκανα την παραγγελία έχει κολλήσει στο "Καταχωρημένη" έχει προχωρήσει σε κανέναν άλλον;

Εγώ Παρασκευή αργά το βράδυ την έκανα και πήρα τηλ να ρωτήσω κάτι άσχετο και μου είπαν ετοιμάστηκε και αυριο θα αποσταλεί. Φετααααα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/11/2019 στις 11:38 ΜΜ, PETRITIS13 είπε

Μεγάλη δεν είναι η 50/55 για κρεβατοκάμαρα?

Εγω στις 2 απο τις 3 κρεβατοκαμαρες του σπιτιου εχω 55αρες (στην 3η εχω ακομα 32αρα που μαλλον του χρονου θα βαλω μια απο τις 55αρες και θα παρω 65αρα για την αλλη κρεβατοκαμαρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...