Προς το περιεχόμενο

H Cosmote διπλασιάζει τα GB στα πακέτα δεδομένων κινητής με τις ίδιες χρεώσεις


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθημερινά αποκεικνύεται πόσο ευρωπαίοι είμαστε αγαπητοί ιθαγενείς και κάτοικοι αυτής της αποικίας.

Το πόσο ευρωπαίος αισθάνομαι δε λέγεται,σε όλα τα επίπεδα όμως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ThReSh είπε

Μήπως το 2009 είναι για την καρτοκινητή? Διότι για τα συμβόλαια νομίζω πως είναι ακομα πιο παλιό...

Ναι για την καρτοκινητη μπηκε ο φορος της καρτας το 2009. Για τα συμβολαια παει απο πολυ πιο παλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 κινητά με 1500 προς όλους και 2,9g το καθένα πλήρωνα κάθε μήνα 67 ευρώ. Τώρα στης 4/1 λήγει το συμβόλαιο μου και με πήρανε να μου κάνουν προσφορά. Το ίδιο πακέτο λέει στην εκπληκτική τιμή των 75€. Αξίζει ε; δεν το πιστεύετε και εσείς;
Να σημειώσω ότι έχω και το σταθερό μου στην cosmote
Για γέλια και για κλάματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
9 minutes ago, Πανος999 said:

Δν θα επρεπε να αλλαξει κτ κ στα καρτοπρογραμματα? Δλδ εγω που εχω 1 gb το  το μηνα, δν θα επρεπε να γινει 2?μπα ε?

Soon TM.

Ελπίζουμε για φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω την εξής απορία μακροσκοπικά.

Αν υποθέσουμε ότι η παρέμβαση ενός Πρωθυπουργού ήταν σε σωστή κατευθύνση, αυτό δεν σημαίνει ότι ήταν λόγος να επέμβει πιο πριν η Επιτροπή Ανταγωνισμού για τις τιμές όλων των παρόχων;

Αφού έγινε αποδεκτή η παρέμβαση και έκαναν αλλαγές (όποιες κι αν ήταν αυτές) όλοι οι πάροχοι, αυτό δεν είναι ομολογία ότι πριν κερδοσκοπούσαν;

Εφόσον, μετά την παρέμβαση, έγιναν σε λίγες μέρες αλλαγές από όλους, στο πλαίσιο της παρέμβασης, αυτό δεν συνιστά λόγο επέμβασης της Επιτροπής Ανταγωνισμού; ;)

Επεξ/σία από kostasgr78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...