Προς το περιεχόμενο

LG-65SM8600 στα 559 € (Aκυρα)


george1551

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, jogefo είπε

Έμαθε κανείς πότε θα είναι έτοιμες για παραλαβή. Ετοίμασα και τραπεζάκι να τη βάλω. χαχα

Σεμεδάκι θέλει... Για να γίνει και το "θαύμα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  Μολις ειχα τηλεφωνημα απο το μαγαζι για επιβεβαιωση της παραγγελιας και με ενημερωσε οτι ειναι κατοπιν παραγγελιας που μπορει να παρει μεχρι 12 ημερες απο τον προμηθευτη. Οποτε δεν προκειται για λαθος τιμη! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις μου τηλεφώνησαν και επιβεβαίωσαν ότι η παραγγελία θα είναι έτοιμη σε 12 ημέρες !!! Καμία αναφορά σε λάθος τιμή ή ακύρωση αυτής.Θα με ενημερώσουν ξανά μια μέρα πριν για την παραλαβή.Χριστούγεννα νωρίς φέτος!!!

Επεξ/σία από irios
Διόρθωση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 λεπτά πριν, irios είπε

Μόλις μου τηλεφώνησαν και επιβεβαίωσαν ότι η παραγγελία θα είναι έτοιμη σε 12 εργάσιμες ημέρες !!! Καμία αναφορά σε λάθος τιμή ή ακύρωση αυτής.Θα με ενημερώσουν ξανά μια μέρα πριν για την παραλαβή.Χριστούγεννα νωρίς φέτος!!!

Τι εννοεις "νωρις φετος"; Οι 12 εργασιμες ειναι  ακριβως ΜΕΤΑ τα Χριστουγεννα. Αρα ελπιζεις να ερθουν τα Χριστουγεννα αργα φετος, αλλιως θα μεινεις χωρις. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τηλεφώνησα και εγώ πριν λίγο, όντως ισχύει η παραγγελία και θα έρθει εως 12 μέρες. Έκανα πλάκα στο άλλο μήνυμα, αλλά μάλλον θα μου χρειαστεί το τραπεζάκι τελικά.  😂😂😂 

Ευχαριστούμε πολύ τον @george1551 για την ενημέρωση. Δεν ήταν λάθος τελικά!!!

Επεξ/σία από jogefo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, johng4 είπε

  Μολις ειχα τηλεφωνημα απο το μαγαζι για επιβεβαιωση της παραγγελιας και με ενημερωσε οτι ειναι κατοπιν παραγγελιας που μπορει να παρει μεχρι 12 ημερες απο τον προμηθευτη. Οποτε δεν προκειται για λαθος τιμη! 

Μάλλον δεν ξέρουν πόσο θα τους κοστίσει να την πάρουν από τον προμηθευτή... ελπίζω βέβαια να κάνω λάθος, γιατί τότε είναι πραγματική ευκαιρία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, johng4 είπε

Εγω πιστευω οτι μπορει να εγινε ενα μπερδεμα με αυτην, η οποια υπαρχει στο site σε παρομοια τιμη.

Στο δελτίο παραγγελίας μου  αναφέρει lg 65sm8600 με κωδικό προϊόντος 400115. Προφανώς δεν ήθελαν να ρίξουν άκυρο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να παραλάβετε όλοι σας γιατί μιλάμε για μια πολύ καλή ευκαιρία η τηλεόραση είναι παραπάνω από mid range κατηγορία και σε αυτά τα λεφτά και 65αρα δεν παίζεται! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, athanaso77 είπε

Μάλλον δεν ξέρουν πόσο θα τους κοστίσει να την πάρουν από τον προμηθευτή... ελπίζω βέβαια να κάνω λάθος, γιατί τότε είναι πραγματική ευκαιρία.

Βρε ξέρουν και πολύ καλά μάλιστα. 

Αλλα για να μην ρίξουν άκυρο σου λένε σε 12 ημέρες παράδοση αλλά θα σου πουν σε μια δυο ημέρες εάν υπάρχει διαθέσιμο 

Οπότε μην ελπιζετε ότι θα υπάρχει διαθέσιμη οπότε δεν θα μπορούν και αυτοί 

Αρα δεν σου ακυρώνει την παραγγελία απλά δεν το έχει η εταιρεία για να στο δώσω  οπότε ούτε αρνητική κριτική τους κάνεις 

Επεξ/σία από xristos_2011
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα δε μου ακούγεται αισιόδοξο.

Πραγματική απορία εντωμεταξύ. Πόσο χειρότερες είναι οι παρακάτω;

https://www.skroutz.gr/s/19792194/LG-65UM7100.html 560€

https://www.skroutz.gr/s/20547149/LG-65UM7000.html 578€

https://www.skroutz.gr/s/16355597/LG-65UK6500.html  599€

Όλες με LG, 4K Ultra HD, Smart, HDR και φετινά ή περσινά μοντέλα. Τί χάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, johnpapoulias είπε

Τα 100Hz

Τα 100Ηz και την nanocell τεχνολογία και την ποιότητα κατασκευής γενικά! 

Προσωπικά είχα χρόνια lg φανατικός οπαδός αλλά είδα ενός φίλου που έχει va πάνελ και έπαθα πλάκα ειδικά στις ταινίες δεν ξαναεπιλεγω ips μόνο va πάνελ από δω και πέρα! 

Σόρι για το οφ τοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...