Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο trailer για την ταινία Wonder Woman 1984


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Ρε τι έχετε πάθει όλοι και πλακωνεστε με το παραμικρό? Ηρεμηστε. Χριστούγεννα έρχονται. Φάτε κανένα μελομακάρονο . Αλλά χωρίς πολλή ζάχαρη μην σας πιάσουν τα νεύρα από το σάκχαρο 

εδώ ο άλλος τον ρώτησα αν έμπαινε gal και μου απάντησε να βάλω τα σεξιστικά στον κ*** μου, πάλι καλά που δεν έχει τα στοιχεία  μου να μ στείλει φάκελο με άνθρακα να πούμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, papp0us είπε

Ποδοσφαιρο επιτρέπεται να παίζουμε για να διασκεδάσουμε ή είναι ανούσιο σπόρ που 22 βλάχοι κυνηγάνε μια μπάλα, οπότε πρέπει να το γυρίσουμε σε σκάκι;

Καταφθάνουν εξωγήινοι και βλέπουν 22 μαντραχαλους να κλωτσάνε ενα τόπι πάνω ,κάτω με απολαβές εκατομμυρίων... Ε ναι πιστεύω θα φυγουν επιτόπου και θα ερθουν μετα απο 1.000 χρονια ξανα :)

Επεξ/σία από Agony
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ELMastas είπε

Εξαρτάται για πιο σύμπαν μιλάμε,στα κόμιξ πολύ παλιά στήν λεγόμενη Χρυσή "εποχή"δεν είχε αυτήν την ικανότητα περίπου ως το 60 αρχές έκανε πάντα μεγάλα άλματα Ακα Hulk άρχισε σε κάποια φάση να γλυστρά στον αέρα όμως ούτε στίς τηλεοπτικές σειρές η ταινίες ως τότε πέταγε μόνο στά πιο πρόσφατα καρτούν Justice League and Justice League Unlimited πέταγε..  γιαυτό άλλωστε είχε το αόρατο αεροπλάνο να πηγαίνει βόλτες (το έχει για να βγαίνει απο την γήινη ατμόσφαιρα) είναι λίγο μπερδεμένο λοιπόν το θέμα,ως τώρα στίς τηλεοπτικές μεταφορές σε ταινίες δεν πέταγε δεν ξέρω αν αλλάξει αυτό στο τέλος της νέας ταινίας..🐲

Δεν το ήξερα αυτό.

Ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο και μου το είπες τόσο αναλυτικά φίλε μου 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Ωχ αμάν τις είχα ξεχάσει αυτές τις φωτογραφίες......

Does not compute...πώς γίνεται να τις ξεχάσεις?

Όποτε βλέπω, οπουδήποτε, τη Gal, εκεί πάει απευθείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η μανδάμ, αλλά δεν είναι για να δίνεις λεφτά σε παπαριές.

Τα πορνχαμπια είναι τζάμπα.

BTW: Νόμιζα ότι όλοι οι σοβιετικοί σκοτώθηκαν στα 80-90s από τους τότε ολ-αμέρικαν ήρωες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...