Προς το περιεχόμενο

Το Facebook θέλει να δημιουργήσει το δικό του λειτουργικό σύστημα


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το επόμενο είναι να βγάλει και συσκευές που θα τρέχουν το λειτουργικό οπότε θα έχει όλο το πακέτο για όποιον είναι κολλημένος.

'Αλλωστε και η εφαρμογή του τώρα έχει ενσωματωμένα άπειρα στοιχεία και μοιάζει με ένα μικρό λειτουργικό. Μια εταιρία που βγάζει δις

μπορεί να τρέξει όποιο project θέλει. Κατάφερε να γίνει σημείο αναφοράς και πολύ κόσμος "ζεί" μέσα απο αυτό (τραγικό αλλά συμβαίνει).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Hannibal_Lector είπε

Το επόμενο είναι να βγάλει και συσκευές που θα τρέχουν το λειτουργικό οπότε θα έχει όλο το πακέτο για όποιον είναι κολλημένος.

'Αλλωστε και η εφαρμογή του τώρα έχει ενσωματωμένα άπειρα στοιχεία και μοιάζει με ένα μικρό λειτουργικό. Μια εταιρία που βγάζει δις

μπορεί να τρέξει όποιο project θέλει. Κατάφερε να γίνει σημείο αναφοράς και πολύ κόσμος "ζεί" μέσα απο αυτό (τραγικό αλλά συμβαίνει).

Μπορείς να μου πεις ποιά στοιχεία έχει το fp που μπορούν να το χαρακτηρίσουν ως ένα μικρό λειτουργικό???

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, AtiX είπε

Μπορείς να μου πεις ποιά στοιχεία έχει το fp που μπορούν να το χαρακτηρίσουν ως ένα μικρό λειτουργικό???

Δικό του player, δικό του viewer, instant messanger, scripts για προβολή εικόνας, ήχου, διαφημήσεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Hannibal_Lector είπε

Δικό του player, δικό του viewer, instant messanger, scripts για προβολή εικόνας, ήχου, διαφημήσεων

Και αυτά το κάνει λειτουργικό? Αν ήταν έτσι όλες οι εφαρμογές θα γινόντουσαν λειτουργικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AtiX είπε

Και αυτά το κάνει λειτουργικό? Αν ήταν έτσι όλες οι εφαρμογές θα γινόντουσαν λειτουργικά...

και?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Hannibal_Lector είπε

και?

Προσπαθώ να καταλάβω που βασίζεις την άποψη ότι το fb είναι ένα μικρό λειτουργικό γιατί αν βασίζεται στις λειτουργίες που μου εγραψες από τις οποίες η μια δεν έχει καμία σχέση με το λειτουργικό και οι άλλες επαναλαμβάνονται για να φαίνονται πολλες, μάλλον δεν ξέρεις τι είναι λειτουργικό... 

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, AtiX είπε

Προσπαθώ να καταλάβω που βασίζεις την άποψη ότι το fb είναι ένα μικρό λειτουργικό γιατί αν βασίζεται στις λειτουργίες που μου εγραψες από τις οποίες η μια δεν έχει καμία σχέση με το λειτουργικό και οι άλλες επαναλαμβάνονται για να φαίνονται πολλες, μάλλον δεν ξέρεις τι είναι λειτουργικό... 

Το τι προσπαθείς είναι δικό σου θέμα και αν δεν σου αρέσει το σχόλιο μου επίσης. Όσο για το αν ξέρω τι είναι ή όχι λειτουργικό το βιογραφικό μου το έδωσα εκεί που έπρεπε και φυσικά δεν περίμενα εσένα να μου μου μάθεις. 

  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Hannibal_Lector είπε

Το τι προσπαθείς είναι δικό σου θέμα και αν δεν σου αρέσει το σχόλιο μου επίσης. Όσο για το αν ξέρω τι είναι ή όχι λειτουργικό το βιογραφικό μου το έδωσα εκεί που έπρεπε και φυσικά δεν περίμενα εσένα να μου μου μάθεις. 

Πω πω νεύρα... οκ το σταματάω, μη μας δείρεις κιόλας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά θελουν να μπορούν να παρακολουθούν τα πάντα με στόχο πιο στοχευμένες διαφημίσεις. Η σελίδα από μόνη της μάλλον δεν προσφέρει πολλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ακόμα πιο απλά δεν θέλουν καμία άλλη εταιρία να μπαίνει στα πόδια τους με αναχρονιστικούς περιορισμούς και δήθεν προσωπικά δεδομένα... θα πληρώνουν το πρόστιμο και θα βγάζουν τα πολλαπλάσια κέρδη από κάποιους που δεν σέβονται την ίδια τους την ιδιωτικότητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...