Προς το περιεχόμενο

Smartphone@Huawei P20 4/64GB Dual sim, 229€, Public-M.Markt


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
6 ώρες πριν, omitziz είπε

Αξίζει για backup του S8+? 

Έχω κάτι yellows και μου βγαίνει ~150€

 

2 ώρες πριν, PETRITIS13 είπε

Αξίζει στα 150 σούπερ 

Τα yellows μπορεις να τα κανεις λεφτα σε πολλα απαραιτητα πραγματα, βενζινη - σουπερ μαρκετ κλπ.

Οποτε μην το βλεπεις οτι το παιρνεις 150, 229 θα το παρεις. Δεν ειναι στα 150 για να του λεμε "ειναι σουπερ στα 150".

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Τα yellows μπορεις να τα κανεις λεφτα σε πολλα απαραιτητα πραγματα, βενζινη - σουπερ μαρκετ κλπ.

Οποτε μην το βλεπεις οτι το παιρνεις 150, 229 θα το παρεις. Δεν ειναι στα 150 για να του λεμε "ειναι σουπερ στα 150".

Ναι έχεις δίκιο , στα 229 αν κ αρκετά καλό κινητό ,νομίζω καλύτερα ένα με 6 gb rom κ 128gb χωρητικότητα κ ποιο νέα μοντέλα από αυτό 

Επεξ/σία από PETRITIS13
Ξέχασα μια λέξη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Τα yellows μπορεις να τα κανεις λεφτα σε πολλα απαραιτητα πραγματα, βενζινη - σουπερ μαρκετ κλπ.

Οποτε μην το βλεπεις οτι το παιρνεις 150, 229 θα το παρεις. Δεν ειναι στα 150 για να του λεμε "ειναι σουπερ στα 150".

Δικιο σε αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/12/2019 στις 3:07 ΜΜ, Looter είπε

...που αν αγοραστούν σήμερα δε θα έχουν αναβαθμίσεις και υποστήριξη ούτε για τους 24 μήνες της υποχρεωτικής από την ΕΕ εγγύησης.

Τι είναι αυτά τα πράγματα που γράφετε ρε παιδιά; Δεν ισχύει πουθενά κάτι τέτοιο.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, runner69 είπε

Τι είναι αυτά τα πράγματα που γράφετε ρε παιδιά; Δεν ισχύει πουθενά κάτι τέτοιο.

Φίλε μου μιλάμε για συσκευή 2 ετών.

Αυτή τη στιγμή τρέχει Android 9 που κυκλοφόρησε τον Αύγουστο του 2018 , δηλαδή 1.5 χρόνο πίσω και είναι στη λίστα για αναβάθμιση σε Android 10 μέχρι την Άνοιξη. Το Android 10 κυκλοφόρησε πριν 4 μήνες , δηλαδή θα το πάρει με 6-7 μήνες διαφορά και μετά τι;

Το P10 , δηλαδή ο προκάτοχος ΔΕ θα πάρει το Android 10 , όποτε και το P20 που θα πάρει κάποιος σήμερα θα πάρει το Android 10 και ΤΕΛΟΣ..

Μια άλλη συσκευή που κυκλοφόρησε το 2019 θα έχει επιπλέον αναβαθμίσεις στο Android και όχι μόνο security patches και αυτό για πολλούς είναι πολύ σημαντικό.

Επεξ/σία από Looter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, Looter είπε

Φίλε μου μιλάμε για συσκευή 2 ετών.

Αυτή τη στιγμή τρέχει Android 9 που κυκλοφόρησε τον Αύγουστο του 2018 , δηλαδή 1.5 χρόνο πίσω και είναι στη λίστα για αναβάθμιση σε Android 10 μέχρι την Άνοιξη. Το Android 10 κυκλοφόρησε πριν 4 μήνες , δηλαδή θα το πάρει με 6-7 μήνες διαφορά και μετά τι;

Το P10 , δηλαδή ο προκάτοχος ΔΕ θα πάρει το Android 10 , όποτε και το P20 που θα πάρει κάποιος σήμερα θα πάρει το Android 10 και ΤΕΛΟΣ..

Μια άλλη συσκευή που κυκλοφόρησε το 2019 θα έχει επιπλέον αναβαθμίσεις στο Android και όχι μόνο security patches και αυτό για πολλούς είναι πολύ σημαντικό.

Ναι φίλε μου συμφωνώ με το παραπάνω, απλά δεν υπάρχει κάποιος νόμος που να υπαγορεύει στις εταιρίες να δίνουν updates και security patches για τα επόμενα 2 χρόνια απ' τη μέρα κυκλοφορίας. Είναι απλά πολιτική των εταιρειών που το εφαρμόζουν συνήθως στις ακριβές συσκευές. Το σχόλιο μου ήταν για να μην το θεωρήσουν κάποιοι ως δεδομένο που το κάνουν σε κάθε συσκευή που πωλείται εκεί έξω.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, runner69 είπε

Ναι φίλε μου συμφωνώ με το παραπάνω, απλά δεν υπάρχει κάποιος νόμος που να υπαγορεύει στις εταιρίες να δίνουν updates και security patches για τα επόμενα 2 χρόνια απ' τη μέρα κυκλοφορίας. Είναι απλά πολιτική των εταιρειών που το εφαρμόζουν συνήθως στις ακριβές συσκευές. Το σχόλιο μου ήταν για να μην το θεωρήσουν κάποιοι ως δεδομένο που το κάνουν σε κάθε συσκευή που πωλείται εκεί έξω.

Αύγουστο 2018 πήραμε στα 240 το essential phone που τρέχει ήδη Android 10 με όλα τα καλούδια. Αν εξαιρέσεις την κάμερα σε καθημερινή χρήση θα είναι ταχύτερο από το τηλέφωνο του θέματος που απλά ξεστοκαρουν.

Τεσπα , το κλείνω εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...