Προς το περιεχόμενο

Σχολιασμός για τις κυκλοφορίες του μήνα


firepc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

9 Ιανουαριου

AO Tennis 2

Monster Hunter World: Iceborne

17 Ιανουαριου

Dragon Ball Z: Kakarot

 

24 Ιανουαριου

Commandos 2 Remaster

Praetorians Remaster

28 Ιανουαριου

Journey to the Savage Planet

Warcraft 3: Reforged

Effie

 

Φτωχος μηνας, σας ενδιαφερει κατι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ρε ανα μηνα το πατε? εχετε τελειωσει ολους τους προηγουμενους?

σημερα θα τελειωσω το plague tale, και εχω στο προγραμμα μετα  darksiders regenesis, re 2, gears 5, outer wilds.

Μαλλον το darksiders ξεκιναω γιατι μου αρεσαν τα προηγουμενα... ευτυχως και ο Φλεβαρης ψοφιος ειναι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, firepc said:

 με το backlog θα ασχοληθω

Κοινώς η απάντηση μου όταν με ρωτάνε σε job interviews που βλέπω τον εαυτό μου σε 5-10 χρόνια :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xavier είπε

γιατι ρε ανα μηνα το πατε? εχετε τελειωσει ολους τους προηγουμενους?

σημερα θα τελειωσω το plague tale, και εχω στο προγραμμα μετα  darksiders regenesis, re 2, gears 5, outer wilds.

Μαλλον το darksiders ξεκιναω γιατι μου αρεσαν τα προηγουμενα... ευτυχως και ο Φλεβαρης ψοφιος ειναι.

και btw, δεν λεμε να σε ενδιαφερει κατι απ το μηνα για να το παιξεις ντε και καλα τωρα

Μπορει να θες κατι και να το δεις αργοτερα 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, firepc είπε

και btw, δεν λεμε να σε ενδιαφερει κατι απ το μηνα για να το παιξεις ντε και καλα τωρα

Μπορει να θες κατι και να το δεις αργοτερα 😉

ναι βρε νταξ, δεν εχω θεμα με το νημα, ισα ισα το βρηκα ενδιαφερον και ας ειναι ψοφιοι οι μηνες...Απο το Μαρτη και μετα θα αρχισουν τα ωραια, θα αρχισει και ο τζερτζελος με τα next gen, θα εχει χαβαλε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Kakarot αν είχε τo artstyle της ArcSys στο FighterZ και δεν ακουγόντουσαν τόσο ψόφιοι οι ηθοποιοί πια (ιαπωνικά) θα το είχα στα πιο υπόψιν, αλλά απ' όσο έχω δει/ακούσει...δεν τρελάθηκα.

Το Iceborne πάντως είναι στανταράκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Azur Lane σε super-deep (pun intended) sale, γιατί δεν βγαίνει Kancolle που να μην είναι η japanese-only browser κατάσταση με 20 loops για να παίξει. :P 

Εdit: Τώρα που είδα gameplay, even I am not that degenerate. :D :P 

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον προηγούμενο μήνα βλέπω πολύ μέτρια σχόλια για το remaster Commandos 2, bugs σε όλες τις πίστες, περίεργα animations, τεράστια φρύδια (!) και μισόσβηστα βλέμματα. Ελπίζω να ασχοληθούν λίγο και να το στρώσουν, αλλιώς δε βλέπω να υπάρχει ελπίδα να φτιάξουν καινούργια συνέχεια. Προς το παρόν η ορίτζιναλ έκδοση παραμένει μια χαρά και φουλ playable.

Για αυτό το μήνα προσμένω το The Suicide of Rachel Foster που φαίνεται να έχει ενδιαφέρον, ευτυχώς κάποιοι ασχολούνται και βγαίνει και κανά adventure μια στο τόσο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα το Commandos 2 remastered Μμαζι με το Praetorians που το εδινε προσφορα το Steam

Την 2η μερα βγηκε Patch γυρω στο 1GB αλλα το game συνεχιζει να εχει προβληματα, ειδικα τα framedrops που κανει. Επαιξα τις πρωτες τρεις πιστες αλλα θελει πολλα patches ακομα για να φτιαχτει.

Αυτον τον μηνα δεν βλεπω τπτ σπουδαιο παλι. Ισως τσεκαρω καποια στιγμη το adventure της Daedalic που λεει και ο φιλος πιο πανω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...