Προς το περιεχόμενο

Vodafone CU "Unlimited Data" με 2€ (3GB/ημέρα μέχρι και 31-1-2020)


SKRUTZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, haroldpoi είπε

Έστειλα σμσ και μου έβγαλε αυτό. Άρα λογικά οκ;

IMG_20200102_191400.jpg

Χμμμ.
Όχι δεν φαίνεται να τα δείχνει, 4,2GB είχες και πρίν.
Βέβαια δείχνει τα 920MB του roaming της προσφοράς.

Δοκίμασε να καταναλώσεις πχ. 100mb να δείς εάν θα τα πάρει από τα άλλα πακέτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, grinder_ είπε

Χμμμ.
Όχι δεν φαίνεται να τα δείχνει, 4,2GB είχες και πρίν.
Βέβαια δείχνει τα 920MB του roaming της προσφοράς.

Δοκίμασε να καταναλώσεις πχ. 100mb να δείς εάν θα τα πάρει από τα άλλα πακέτα.

Λογικά απλά δεν μπορούσαν να υλοποιήσουν μετρητή καθημερινά για 3γβ ( τι να πω) οπότε το μόνο που μετράνε και δείχνουν είναι για το εξωτερικό που είναι στάνταρ 920μβ 

Ναι θα δοκιμάσω να καταναλώσω και σας πω

Επεξ/σία από haroldpoi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα εμφανίσει 3Gb γιατί δεν υπάρχει αυτό το όριο. Υπάρχουν απεριόριστα με πολιτική ορθής χρήσης.

Σε ανάλογη προσφορά (συμβόλαιο) είχα ξεπεράσει τα 3 και δεν έγινε τίποτα, ούτε το έκοψαν, ούτε έπεσε η ταχύτητα, ούτε καν με ενόχλησαν.

Για μια μέρα έγινε αυτό και αντί για 3 έφτασα τα 3,5. Δεν χρειάστηκε 2η φορά και δεν το κυνήγησα κι εγώ.

Όποιος είναι περίεργος, ας δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, DTsuras είπε

Για εναν μηνα απο 3GB καθε μερα με 2 ευρω; μια χαρα ρε παιδια..θα το παρω ευχαριστω!

Βρε μην τσιμπάς… όλοι το ενεργοποίησαν, απλά η σωστή τακτική είναι να κλαψουρίσουν πρώτα…

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, likos_de είπε

Αυτός το απεριόριστο με κόφτη στα 3gb πολύ μου αρέσει. Εκεί στην Vodafone ξέρουν ελληνικα? 

Ρέ φίλε 3 την ημέρα σε κινητό πρέπει να κατεβάσεις τα πάντα... Μην κλαις μια χαρά είναι. 

Ρε απλες.... Το 1GB ανά μήνα το δίνει 8.5 ευρω... Τώρα μας δίνει για έναν μήνα 3GB την ημέρα με 2 ευρώ και κλαίτε πάλι; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, vairass είπε

Ρέ φίλε 3 την ημέρα σε κινητό πρέπει να κατεβάσεις τα πάντα... Μην κλαις μια χαρά είναι. 

Ρε απλες.... Το 1GB ανά μήνα το δίνει 8.5 ευρω... Τώρα μας δίνει για έναν μήνα 3GB την ημέρα με 2 ευρώ και κλαίτε πάλι; 

To 3 gb με το απεριόριστα έχει τεράστια διαφορά. Και μπορώ να σου δώσω παράδειγμα με φίλη μου σε χωριό της Λάρισας που δεν έχει σταθερό ίντερνετ και που έβαλε το πρόγραμμα για να στριμάρει ταινίες στο laptop. Ε δεν θα της φτάσουν 3 gb σε μια μέρα όπως και να το κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kostasgpa είπε

To 3 gb με το απεριόριστα έχει τεράστια διαφορά. Και μπορώ να σου δώσω παράδειγμα με φίλη μου σε χωριό της Λάρισας που δεν έχει σταθερό ίντερνετ και που έβαλε το πρόγραμμα για να στριμάρει ταινίες στο laptop. Ε δεν θα της φτάσουν 3 gb σε μια μέρα όπως και να το κάνουμε.

Ρέ αγόρι μου είναι για κινητό ή χρήση... 

Αν θες βλέπεις ταινίες κ νετφλιξ φυσικά δεν φτάνουν, εμενα μου φτάνουν πάντως και βλέπω κ μερικές σειρές με 3 ΓΙΓΑ ανά ημέρα άνετα 

Θα δεις 2 επεισόδια στο νετφλιξ κ είσαι άρχοντας. 

Αλλά Οκ έτσι όπως το λες μήπως θέλουν να πουν 3 γιγα με φουλ και ταχύτητα κ από εκεί κ πέρα όριο 1mbs; έτσι κάνουν συνήθως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vairass είπε

Ρέ αγόρι μου είναι για κινητό ή χρήση... 

Αν θες βλέπεις ταινίες κ νετφλιξ φυσικά δεν φτάνουν, εμενα μου φτάνουν πάντως και βλέπω κ μερικές σειρές με 3 ΓΙΓΑ ανά ημέρα άνετα 

Θα δεις 2 επεισόδια στο νετφλιξ κ είσαι άρχοντας. 

Αλλά Οκ έτσι όπως το λες μήπως θέλουν να πουν 3 γιγα με φουλ και ταχύτητα κ από εκεί κ πέρα όριο 1mbs; έτσι κάνουν συνήθως. 

Κινητό ξεκινητό άμα ο άλλος θέλει να χρησιμοποιήσει το κινητό για tethering, τότε δεν τον φτάνουν τα 3gb οπότε έχει δίκιο να διαμαρτύρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kostasgpa είπε

Κινητό ξεκινητό άμα ο άλλος θέλει να χρησιμοποιήσει το κινητό για tethering, τότε δεν τον φτάνουν τα 3gb οπότε έχει δίκιο να διαμαρτύρεται.

Αλλο εννοώ, αυτοί τα δίνουν με την λογική του κινητού όχι να ανοίξεις τηλεόραση κλπ και να βλέπεις τα πάντα. 

Οπως κ να έχει με 3γιγα κατεβάζεις κ. Βλέπεις κάποια επεισόδια νετφλιξ κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kostasgpa είπε

To 3 gb με το απεριόριστα έχει τεράστια διαφορά. Και μπορώ να σου δώσω παράδειγμα με φίλη μου σε χωριό της Λάρισας που δεν έχει σταθερό ίντερνετ και που έβαλε το πρόγραμμα για να στριμάρει ταινίες στο laptop. Ε δεν θα της φτάσουν 3 gb σε μια μέρα όπως και να το κάνουμε.

ρε τύποι μη χρησιμοποιείτε ακραία παραδείγματα για να στηρίξετε την άποψη σας.

Κι εγώ έχω wifi στο σπίτι και στη δουλειά και αυτές τις μέρες δε πρόκειται να πάω πουθενά. Άρα με 200MB είμαι καλά

Κατά τ άλλα ναι, η λέξη απεριόριστο μου τη δίνει στα νεύρα κι εμένα.

Αλλά και αυτή να βγάλουν, πάλι θα βρούμε κάτι άλλο να γκρινιάξουμε

Πάντως μια απορία που είχα πάντα. Αν μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει,

Πως μπορεί κάποιος να φάει τόσα σε κινητό; Μιλάμε για κανονικές συνθήκες ε, μην αρχίσετε ακραία παραδείγματα για χωριά που δεν έχουν σταθερό. Ναι υπάρχουν αλλά δεν είναι ο κανόνας.

εκτός αν είστε όλoι Δημόσιοι υπάλληλοι και στη δουλειά σας έχουν κόψει το wifi. Όλη τη μέρα πάνω από το κινητό τη βγάζετε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Γιαούρτι είπε

ρε τύποι μη χρησιμοποιείτε ακραία παραδείγματα για να στηρίξετε την άποψη σας.

Κι εγώ έχω wifi στο σπίτι και στη δουλειά και αυτές τις μέρες δε πρόκειται να πάω πουθενά. Άρα με 200MB είμαι καλά

Κατά τ άλλα ναι, η λέξη απεριόριστο μου τη δίνει στα νεύρα κι εμένα.

Αλλά και αυτή να βγάλουν, πάλι θα βρούμε κάτι άλλο να γκρινιάξουμε

Πάντως μια απορία που είχα πάντα. Αν μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει,

Πως μπορεί κάποιος να φάει τόσα σε κινητό; Μιλάμε για κανονικές συνθήκες ε, μην αρχίσετε ακραία παραδείγματα για χωριά που δεν έχουν σταθερό. Ναι υπάρχουν αλλά δεν είναι ο κανόνας.

εκτός αν είστε όλoι Δημόσιοι υπάλληλοι και στη δουλειά σας έχουν κόψει το wifi. Όλη τη μέρα πάνω από το κινητό τη βγάζετε;

Εγώ όντως είμαι όλη την ημέρα με το κινητό στη δουλειά, αφού κάποιες φορές βάζω YouTube τραγούδια στο φορτηγό για να καίω τα γιγα μην πάνε άδικα. 

Δεν τελειώνουν εύκολα ρε συ αν δουλεύεις τα 3 γιγα όπως κ να έχει. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vairass είπε

Εγώ όντως είμαι όλη την ημέρα με το κινητό στη δουλειά, αφού κάποιες φορές βάζω YouTube τραγούδια στο φορτηγό για να καίω τα γιγα μην πάνε άδικα. 

Δεν τελειώνουν εύκολα ρε συ αν δουλεύεις τα 3 γιγα όπως κ να έχει. 

αν δουλεύεις δε τελειώνουν, αν "δουλεύεις" όμως δε φτάνουν.

Εκτός αν το έχετε συνέχεια ανοιχτό για να ακούτε τραγούδια στο youtube. Σπατάλη κανονική δηλαδή.

Εμένα μου περισσεύουν τόσα κάθε μήνα γιατί σπίτι και δουλειά έχω wifi. Τώρα αν εσύ είσαι οδηγός αλλάζει το θέμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...