Προς το περιεχόμενο

Συχνές αποσυνδέσεις wifi. Με ethernet ok. (ZXHN H108N)


stasispm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και τα δύο γίνονται 

Και δεν χρειάζεται να απενεργοποιήσεις το dhcp στο LAN (και όχι στο WAN οπου εκεί είναι client ο router) απλά θα πρέπει να ρυθμίσεις το DHCP του router σε αλλο range (πχ 192.168.20.ΧΧ) για να ΜΗΝ συμπέσει με το range του ZTE που θα είναι πχ στο 192.168.1.ΧΧ. Τότε παίζει NAT/route μια χαρά ο xiaomi και είναι το πιο απλό. Αυτό που σου είπε ο τεχνικός είναι χειρότερη λύση και δεν είμαι σίγουρος τι εννοεί?!?

Ο λόγος που σου είπα να πάρεις MODEM/router ήταν ακριβώς αυτό, ότι πρέπει να ξέρεις λίγο δίκτυα για να σετάρεις router ενώ το άλλο (mode/router) επειδή το WAN είναι DSL δεν θα εχεις πρόβλημα

Επίσης οι "αποσυνδέσεις" που αναφέρεσαι εσύ είναι στο WIFI ενώ για τον router μιλάνε για αποσυνδέσεις στο ADSL (πέφτει το ιντερνετ όχι το Wifi). Τελειως διαφορετικά θέματα. Αν δεν έχεις αποσυνδέσεις στο DSL με τον υπάρχον ρουτερ μάλλον δεν θα έχεις με τον νέο. Δλδ εγώ λέω να πάρεις DSLmodem/router  αλλιώς πρέπει να μάθεις δίκτυα εδώ :( 

Επεξ/σία από keysmith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, stasispm είπε

Δε θα βρω ησυχία.... 

@keysmith, κατ'αρχήν.. κατατοπιστικότατος! Thanks! Το λοιπόοον...
Κοιτάζοντα το οικονομικό mod/router της TP-Link, διάβάσα πάρα πολλά παράπονα για αποσυνδέσεις. Και δε λέει, ψάχνοντας για λύση, να καταλήξω στο ίδιο πρόβλημα.
Τελικά αγόρασα το router της Xiaomi (που πρότεινε και ο @DanielRGr), καθώς έχω ακούσει αρκετά καλά για τη σταθερότητά του.
Ήταν πολύ οικονομικό και δεν θα το πολυσκεφτώ όποτε αλλάξω σε VDSL/VoIP.

Πριν το ανοιξω λοιπόν, κάνω ένα ψάξιμο για να ανακαλύψω ότι στην έκδοση v2.5 του ΖΤΕ δεν υπάρχουν οι κωδικοί root (δοκίμασα ότι κυκλοφορεί) και δεν μπορώ να το βάλω σε bridge mode.
Πήρα τηλέφωνο τη vodafone λοιπόν εχθές, ζητώντας και επιμένοντας να μου το αλλάξουν αυτοί.

Μου είπαν ότι δεν μπορούν. Επέμεινα. Μου είπαν θα το ψάξουν και θα με ξανακαλέσουν. Τελικά τους ξαναπήρα σήμερα εγώ.
Ο σημερινός το έψαξε, και μου είπε ότι δεν γίνεται να το βάλουν σε bridge mode αλλά .."κάτι αντίστοιχο". Να συνδεθεί σε .."switch mode" 🙄

Τους λέω τι χρειάζεται να κάνουμε στο ZTE? Μου λέει, τίποτα στο ΖΤΕ. Θα συνδέσεις το Xiaomi router και από το Interface του θα απενεργοποιήσεις το DHCP.

Ξέρει κανείς σε τι αναφέρεται? Θα δουλέψει?
Να ανοίξω τη συσκευασία του Xiaomi router και να το προχωρήσω, ή να το γυρίσω πίσω και να πάω σε modem router? Υπάρχει άλλη αξιόπιστη και οικονομική πρόταση πέρα από το παραπάνω tp-link?

Καλοριζικο!

Τωρα οσο αναφορα το Xiaomi, εφοσον το εχεις αγορασει απο Ελληνικο μαγαζι πρεπει να εχεις 14 ημερες επιστροφης. 

Δεν ξερω κατα ποσο θα χρειαστει το bridge τωρα που το σκεφτομαι. Απλα συνδεσε το LAN1 του μοντεμ με το WAN tου ρουτερ και πρεπει να δουλεψει. Αν οχι, εδω ειμαστε να βοηθησουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, stasispm είπε

Δε θα βρω ησυχία.... 

@keysmith, κατ'αρχήν.. κατατοπιστικότατος! Thanks! Το λοιπόοον...
Κοιτάζοντα το οικονομικό mod/router της TP-Link, διάβάσα πάρα πολλά παράπονα για αποσυνδέσεις. Και δε λέει, ψάχνοντας για λύση, να καταλήξω στο ίδιο πρόβλημα.
Τελικά αγόρασα το router της Xiaomi (που πρότεινε και ο @DanielRGr), καθώς έχω ακούσει αρκετά καλά για τη σταθερότητά του.
Ήταν πολύ οικονομικό και δεν θα το πολυσκεφτώ όποτε αλλάξω σε VDSL/VoIP.

Πριν το ανοιξω λοιπόν, κάνω ένα ψάξιμο για να ανακαλύψω ότι στην έκδοση v2.5 του ΖΤΕ δεν υπάρχουν οι κωδικοί root (δοκίμασα ότι κυκλοφορεί) και δεν μπορώ να το βάλω σε bridge mode.
Πήρα τηλέφωνο τη vodafone λοιπόν εχθές, ζητώντας και επιμένοντας να μου το αλλάξουν αυτοί.

Μου είπαν ότι δεν μπορούν. Επέμεινα. Μου είπαν θα το ψάξουν και θα με ξανακαλέσουν. Τελικά τους ξαναπήρα σήμερα εγώ.
Ο σημερινός το έψαξε, και μου είπε ότι δεν γίνεται να το βάλουν σε bridge mode αλλά .."κάτι αντίστοιχο". Να συνδεθεί σε .."switch mode" 🙄

Τους λέω τι χρειάζεται να κάνουμε στο ZTE? Μου λέει, τίποτα στο ΖΤΕ. Θα συνδέσεις το Xiaomi router και από το Interface του θα απενεργοποιήσεις το DHCP.

Ξέρει κανείς σε τι αναφέρεται? Θα δουλέψει?
Να ανοίξω τη συσκευασία του Xiaomi router και να το προχωρήσω, ή να το γυρίσω πίσω και να πάω σε modem router? Υπάρχει άλλη αξιόπιστη και οικονομική πρόταση πέρα από το παραπάνω tp-link?

Δοκίμασε για ροοτ

username : root

pass :  Extra,V2.5Opti0ns%$123

αν μπαίνει τότε δες αν έχει bridge mode

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/1/2020 στις 6:30 ΜΜ, chios είπε

Δοκίμασε για ροοτ

username : root

pass :  Extra,V2.5Opti0ns%$123

αν μπαίνει τότε δες αν έχει bridge mode

Το είχα δοκιμάσει και τζίφος.

Το xiaomi το επέστρεψα. Και για να ξεμπερδεύω, έστειλα το ΖΤΕ, και πήρα modem/router. Το TP Link Archer VR400 .
Το έβαλα πάνω και ηρέμησα.
Ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια.

Το μόνο θέμα μου τώρα, είναι ότι ενω με το ΖΤΕ κλείδωνα minimum 13.5Mbps d/l speed, με το που κούμπωσα το tp-link δεν βγάζω πάνω από 11.5Mbps στα speedtests. 

Επεξ/σία από stasispm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stasispm είπε

Το είχα δοκιμάσει και τζίφος.

Το xiaomi το επέστρεψα. Και για να ξεμπερδεύω, έστειλα το ΖΤΕ, και πήρα modem/router. Το TP Link Archer VR400 .
Το έβαλα πάνω και ηρέμησα.
Ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια.

Το μόνο θέμα μου τώρα, είναι ότι ενω με το ΖΤΕ κλείδωνα minimum 13.5Mbps d/l speed, με το που κούμπωσα το tp-link δεν βγάζω πάνω από 11.5Mbps στα speedtests. 

Τσεκαρε για firmware updates

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stasispm είπε

Το είχα δοκιμάσει και τζίφος.

Το xiaomi το επέστρεψα. Και για να ξεμπερδεύω, έστειλα το ΖΤΕ, και πήρα modem/router. Το TP Link Archer VR400 .
Το έβαλα πάνω και ηρέμησα.
Ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια.

Το μόνο θέμα μου τώρα, είναι ότι ενω με το ΖΤΕ κλείδωνα minimum 13.5Mbps d/l speed, με το που κούμπωσα το tp-link δεν βγάζω πάνω από 11.5Mbps στα speedtests. 

το έχω μελετήσει το συγκεκριμένο router και φαίνεται καλό value for money ενώ διαθέτει και 801.11ac  (πιο μικρή εμβέλεια από το n αλλά μεγαλύτερο εύρος αν το χρειάζεσαι και λειτουργεί παράλλα με n). Παρόλα αυτά υπάρχουν αρκετοί με παράπονα και με αυτό αλλά γενικά πρέπει να είναι καλό ειδικά για ADSL γραμμή που δεν έχει τις απαιτήσεις μίας VDSL.

Όσο για το speedtest. Λες δύο λέξεις διαφορετικές μεταξύ τους. Άλλο "κλειδώνω" (θεωρητική μέγιστη ταχύτητα με το DSLAM) και ΑΛΛΟ τι κατεβάζω (speedtest) το οποίο πάντα είναι μικρότερο. Τι κλειδώνεις με το ένα και τι με το άλλο θα δεις. Τι κατεβάζεις βέβαια είναι περίπου ανάλογο. Πόσο κλειδώνει το VR400 και πόσο το ZTE (όχι τι κατεβάζεις, τι κλειδώνεις αν θες δες στο web gui 192.168...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαλησπερα! Πρόβλημα με ρουτερ ZTE της forthnet συνδέω το ps3 ενσύρματα και μετά από λίγο παύει να λειτουργεί η θύρα ethernet. Είχα την εντύπωση ότι φταίει η κονσόλα αλλά κάτι τέτοιο δεν ισχύει διότι το ps3 το σύνδεσα σε άλλο ρουτερ σε άλλο σπίτι και λειτουργούσε κανονικά.εχω πάρει 5 με 6 φορές τηλ την forthnet και στο τέλος με στείλανε σε ένα κατάστημα nova για έλεγχο.το έβαλε ο υπάλληλος του καταστήματος στο Internet σύνδεσε ένα κινητό έβαλε ένα βίντεο YouTube να παίξει και μου λέει όλα εντάξει το ρουτερ δουλεύει κανονικά. Στην κονσόλα βέβαια συνεχίζεται το ίδιο πράγμα.. Για αντικατάσταση ρουτερ ούτε θέμα.. Αν γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει?Επίσης έχω αλλάξει και την σύνδεση από adsl se vdsl 100 μαζί με ρουτερ. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω αλλάξει και καλώδιο αλλά πάλι τα ιδια

3 λεπτά πριν, Boutsiona2 είπε

Έχω αλλάξει και καλώδιο αλλά πάλι τα ίδια. Οσο για το ps δε νομίζω να υπάρχει θέμα γιατί σύνδεσα και άλλη κονσόλα ps3 στο ρουτερ και πάλι τα ίδια έκανε και αυτη.. 

 

 

23 ώρες πριν, keysmith είπε

και στον καινούριο VDSL router έχεις πρόβλημα? Αν ναι κάτι γίνεται με το PS3 ή το καλώδιο σου. Άλλαξε πρώτα ethernet καλώδιο και ξαναδες.

VDSL router δεν έχω αλλάξει δεν δέχονται αντικατάσταση..router έχω ένα ΖΤΕ H267N είναι αυτό που αγόρασα από την forthnet όταν η γραμμή έγινε VDSL. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααν χρησιμοποιείς την θύρα 1 ή 4 από το switch του router άλλαξε σε 2 ή 3 (γιατί καμια φορά αυτές είναι σε ειδικό vlan). Ψάξε τις ρυθμίσεις της κονσόλας σου να δεις αν παίρνει ip δλδ συνεργάζεται με το DHCP του router σου. Αν παίρνει δεν αν εχεις dns κτλ..

Τες πα επειδή με κλειστές κονσόλες δεν ξέρω τι μπορείς να κάνεις από αυτά.. βάλε ένα λαπτοπ ή σταθερό η/υ πρώτα στο ethernet που θα έχεις εργαλία (cmd, ping κτλ) να δεις αν αυτό συνδέεται κανονικά να αποκλύσουμε πρόβλημα σε κακιά ρύθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, keysmith είπε

ααν χρησιμοποιείς την θύρα 1 ή 4 από το switch του router άλλαξε σε 2 ή 3 (γιατί καμια φορά αυτές είναι σε ειδικό vlan). Ψάξε τις ρυθμίσεις της κονσόλας σου να δεις αν παίρνει ip δλδ συνεργάζεται με το DHCP του router σου. Αν παίρνει δεν αν εχεις dns κτλ..

Τες πα επειδή με κλειστές κονσόλες δεν ξέρω τι μπορείς να κάνεις από αυτά.. βάλε ένα λαπτοπ ή σταθερό η/υ πρώτα στο ethernet που θα έχεις εργαλία (cmd, ping κτλ) να δεις αν αυτό συνδέεται κανονικά να αποκλύσουμε πρόβλημα σε κακιά ρύθμιση.

Το καλώδιο το άλλαξα έχω βάλει lan 2  στο router και από εκεί στη θύρα 3 του switch. Και στην θύρα 2 του switch έχω συνδέσει το ps τώρα με το θέμα ρυθμίσεις αυτό που έχω κάνει είναι το εξής. ρυθμίσεις ps3  (Network Setings)( Custom ρυθμίσεις) Auto-Detect (Ayto-Detect)  ip address (automatic) DHCP (Do not set) DNS Setings (Manual 208-67-222-222 primary dns 208-67-220-220 secondery dns) MTU (automatic) proxy server(Do Not Use) UPnP(Enable) στο λαπτοπ δεν έχω κάνει κάτι. Παντός το λαπτοπ συνδέεται και λειτουργεί κανονικά όσο για τα υπόλοιπα cmd και λοιπα δεν το έχω καθόλου..

 

 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Boutsiona2 είπε

Το καλώδιο το άλλαξα έχω βάλει lan 2  στο router και από εκεί στη θύρα 3 του switch. Και στην θύρα 2 του switch έχω συνδέσει το ps τώρα με το θέμα ρυθμίσεις αυτό που έχω κάνει είναι το εξής. ρυθμίσεις ps3  (Network Setings)( Custom ρυθμίσεις) Auto-Detect (Ayto-Detect)  ip address (automatic) DHCP (Do not set) DNS Setings (Manual 208-67-222-222 primary dns 208-67-220-220 secondery dns) MTU (automatic) proxy server(Do Not Use) UPnP(Enable) στο λαπτοπ δεν έχω κάνει κάτι. Παντός το λαπτοπ συνδέεται και λειτουργεί κανονικά όσο για τα υπόλοιπα cmd και λοιπα δεν το έχω καθόλου..

αφού το λαπτοπ με ethernet (δλδ ενσύρματα) συνδέεται κανονικά θα πει ότι ο router σου εν γένει δεν έχει πρόβλημα και λειτουργεί.  Θες network troubleshooting και δεν ξέρω αν τα καταφέρεις χωρίς να ξέρεις.

1. δοκίμασε όλα dhcp δλδ αυτόματα και το DNS (γιατί βάζεις καρφωτό DNS? και τι γραφή είναι αυτή? Δεν είναι οι IP με παύλες 208-67-222-222 είναι με τελείες 208.67.222.222 ελπίζω να μην είναι αυτό το λάθος σου). 

2. Αν δεν δουλέψει με full DHCP βάλε καρφωτή (χειροκίνητα) ip στο range του ρουτερ σου πχ 192.168.1.50 και μασκα 255.255.255.0 ή /24 ανάλογα πως την δέχεται. Default gateway το 192.168.1.1 και DNS το ίδιο 192.168.1.1 ή άλλο ανοιχτό DNS ΄όπως το γνωστό 8.8.8.8 ή το δικό σου 208.67.222.222 (είδα ανήκει στο https://use.opendns.com/ αλλά συνήθως είναι πιο γρήγοροι οι 1.1.1.1 cloudflare ακόμα και 8.8.8.8 της google) . αν δεν δουλέψει με τον DNS του provider σου 192.168.1.1 (είναι το relay από τον router του DNS του παρόχου σου) βάλε το 8.8.8.8 της google. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, keysmith είπε

αφού το λαπτοπ με ethernet (δλδ ενσύρματα) συνδέεται κανονικά θα πει ότι ο router σου εν γένει δεν έχει πρόβλημα και λειτουργεί.  Θες network troubleshooting και δεν ξέρω αν τα καταφέρεις χωρίς να ξέρεις.

1. δοκίμασε όλα dhcp δλδ αυτόματα και το DNS (γιατί βάζεις καρφωτό DNS? και τι γραφή είναι αυτή? Δεν είναι οι IP με παύλες 208-67-222-222 είναι με τελείες 208.67.222.222 ελπίζω να μην είναι αυτό το λάθος σου). 

2. Αν δεν δουλέψει με full DHCP βάλε καρφωτή (χειροκίνητα) ip στο range του ρουτερ σου πχ 192.168.1.50 και μασκα 255.255.255.0 ή /24 ανάλογα πως την δέχεται. Default gateway το 192.168.1.1 και DNS το ίδιο 192.168.1.1 ή άλλο ανοιχτό DNS ΄όπως το γνωστό 8.8.8.8 ή το δικό σου 208.67.222.222 (είδα ανήκει στο https://use.opendns.com/ αλλά συνήθως είναι πιο γρήγοροι οι 1.1.1.1 cloudflare ακόμα και 8.8.8.8 της google) . αν δεν δουλέψει με τον DNS του provider σου 192.168.1.1 (είναι το relay από τον router του DNS του παρόχου σου) βάλε το 8.8.8.8 της google. 

Έχω αλλάξει τα καλώδια όπως μου είπες τα ίδια κα χειρότερα.. Θα σκάσω από το χαλι μου!!! Θα κάνω ότι μου είπες από το play από το ρουτερ δεν ξέρω αν τα καταφέρω.. Σε ευχαριστώ παντός που προσπαθείς να μου βρεις λύση να σαι καλά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, Boutsiona2 είπε

Έχω αλλάξει τα καλώδια όπως μου είπες τα ίδια κα χειρότερα.. Θα σκάσω από το χαλι μου!!! Θα κάνω ότι μου είπες από το play από το ρουτερ δεν ξέρω αν τα καταφέρω.. Σε ευχαριστώ παντός που προσπαθείς να μου βρεις λύση να σαι καλά! 

Καλημέρα! Λοιπόν έχω κάνει τα πάντα έχω μπει από το λαπτοπ στο λογισμικό του ρουτερ έχω αλλάξει τα dns τίποτα κοιτάζω την ip γενικά όλη την στήλη που μου βγάζει έχω αλλάξει ip και τρώει σκάλωμα.. Αναγκαστικά κάνω reset στο  ρουτερ για να επανέλθουν όλα στην αρχική τους κατάσταση . Παίρνω την forthnet τηλ μπας και με βοηθήσει ούτε και αυτοί γνωρίζουν τι παίζει..οι αποσυνδεσεις πάνε συννεφω μου έρχεται να πάρω ρουτερ και το ps και να τα σπάσω! Μπαίνω YouTube και χαζεύω με κάποιες ρυθμίσεις ps.. Και σε κάποιο βιντεακι κοιτάζω το εξής αλλαγή του auto detect που σημαίνει την ροή και την μεταφορά δεδομένων από το ethernet της κονσόλας προς το ρουτερ η και το αντίστροφο..εγώ το έβαζα στο αυτόματο και το γυρίζω τελικά σε manual setting. Βγάζω και το switch και το συνδέω όπως ήταν στην αρχή δηλ το ps με το ρουτερ. μάλλον το switch τζάμπα το αγόρασα.. αφήνω όλο το βράδυ το ps να λειτουργει δεν έκανε το παραμικρό ακόμη και τώρα είναι online.. Ελπίζω να ήταν αυτό. Μια πολύ απλή ρύθμιση της κονσόλας και τίποτε άλλο.γνώμες πάντως δεκτές..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/4/2020 στις 8:41 ΠΜ, Boutsiona2 είπε

Καλημέρα! Λοιπόν έχω κάνει τα πάντα έχω μπει από το λαπτοπ στο λογισμικό του ρουτερ έχω αλλάξει τα dns τίποτα κοιτάζω την ip γενικά όλη την στήλη που μου βγάζει έχω αλλάξει ip και τρώει σκάλωμα.. Αναγκαστικά κάνω reset στο  ρουτερ για να επανέλθουν όλα στην αρχική τους κατάσταση . Παίρνω την forthnet τηλ μπας και με βοηθήσει ούτε και αυτοί γνωρίζουν τι παίζει..οι αποσυνδεσεις πάνε συννεφω μου έρχεται να πάρω ρουτερ και το ps και να τα σπάσω! Μπαίνω YouTube και χαζεύω με κάποιες ρυθμίσεις ps.. Και σε κάποιο βιντεακι κοιτάζω το εξής αλλαγή του auto detect που σημαίνει την ροή και την μεταφορά δεδομένων από το ethernet της κονσόλας προς το ρουτερ η και το αντίστροφο..εγώ το έβαζα στο αυτόματο και το γυρίζω τελικά σε manual setting. Βγάζω και το switch και το συνδέω όπως ήταν στην αρχή δηλ το ps με το ρουτερ. μάλλον το switch τζάμπα το αγόρασα.. αφήνω όλο το βράδυ το ps να λειτουργει δεν έκανε το παραμικρό ακόμη και τώρα είναι online.. Ελπίζω να ήταν αυτό. Μια πολύ απλή ρύθμιση της κονσόλας και τίποτε άλλο.γνώμες πάντως δεκτές..

Καλημέρα! Λοιπόν πάλι τα ίδια με το ρουτερ είπα ότι έφτιαξε αλλά πάλι τα ίδια πάλι απενεργοποίηση της θύρας ethernet. Συνδέω και δεύτερη κονσόλα και σε αυτή τα ίδια κάνει..βάζω και τις δύο κονσόλες ασύρματα και εκεί μου κάνει το άλλο κουφό😲!!σκαναρουν βρίσκουν το όνομα του ρουτερ (100% το σήμα) βάζω τον κωδικό προσπαθούν να συνδεθούν τίποτα.αυτό το ρουτερ λες και έχει θέμα μόνο με το psn..εχω βγάλει αυτό το συμπέρασμα από τη στιγμή που δεν έχει θέμα με άλλη συσκευή ούτε με το λαπτοπ ούτε με την tv ούτε με τα κινητά μόνο στο ps μου το κάνει... 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...