Προς το περιεχόμενο

Xiaomi redmi 8 64Gb με 110€ στο Banggood


Nickfoxjr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες υπήρχε σχετικό θέμα που για κάποιο λόγο διαγράφηκε.

Επειδή η προσφορά ισχύει, μπορεί να μας στείλει κάποιος φίλος το κουπόνι;

 

Η συσκευή είναι αυτη.

https://m.banggood.com/Xiaomi-Redmi-8-Global-Version-6_22-inch-Dual-Rear-Camera-4GB-64GB-5000mAh-Snapdragon-439-Octa-core-4G-Smartphone-p-1582781.html?&cart_warehouse=HK

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators
1 ώρα πριν, bill987 είπε

Το κουπόνι είναι το BG64R8 ( το είδα στο μαιλ που έρχεται από τις προσφορές), για να το διαγράψουν κάποιος λόγος θα υπήρχε! 

Το ρεφεραλ που εχουν τα λινκ απο την εφαρμογη του BG.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν ειναι και σοβαρη προσφορα παντως αν δουμε οτι Ελλαδα ειχε 116-120 εδω και 1-2 μηνες και τα μπερδεματα σε αποστολες του ιδιου μαγαζιου που εστειλαν το redmi note 8 σε λαθος πελατες και οχι σε αυτους που το παρηγγειλαν στο τελευταιο τοπικ του μαγαζιου. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μόλις τώρα, Nickfoxjr είπε

Μπορείς να το βρεις τώρα 116€ το 64άρι στην Ελλάδα?

Διαβασε τιποτα απο αυτα που λεω σε παρακαλω και μην ρωτας αυτα που ηδη ειναι γραμμενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Banggood στειλαν το κινητο μου,(ή η ταχυδρομικη, αλλα και παλι της banggood το φταιξιμο που την επιλεγει) σε μια κυρια στην Κηφισια και εγω ημουν στην αλλη ακρη του λεκανοπεδιου. Οταν ειδα πως φτανει και μιλησα με dhl και μου ειπαν πως δεν ειναι για εμενα εμεινα μαλκας. Ευτηχως η γυναικα ηταν γιατρος και βρηκα το τηλεφωνο της και πηρα το πακετο μου. Για μενα δεν εχει αλλο banggood. Α! και η paypal εννοειται πως πηρε το μερος τους.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
27 λεπτά πριν, sotiriadisc είπε

εγω το βλεπω 135 οχι ποιο φτηνα : Xiaomi-Redmi-8-64GB

Απο 132 ειναι τωρα συν τα μεταφορικα (ειναι σε limit-up τα xiaomi στην Ελληνικη αγορα εδω και 20 μερες), το εγραφε και στο θεμα που εφυγε λογω referral. Εδω δεν εχει λινκ σκρουτζ οπως βλεπω τωρα, οποτε καλα εκανες και το προσθεσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 minutes ago, xsperminator said:

Banggood στειλαν το κινητο μου,(ή η ταχυδρομικη, αλλα και παλι της banggood το φταιξιμο που την επιλεγει) σε μια κυρια στην Κηφισια και εγω ημουν στην αλλη ακρη του λεκανοπεδιου. Οταν ειδα πως φτανει και μιλησα με dhl και μου ειπαν πως δεν ειναι για εμενα εμεινα μαλκας. Ευτηχως η γυναικα ηταν γιατρος και βρηκα το τηλεφωνο της και πηρα το πακετο μου. Για μενα δεν εχει αλλο banggood. Α! και η paypal εννοειται πως πηρε το μερος τους.

Συμφωνούμε για banggood. 

Πολύ εύκολα μπορεί να μπλέξεις και να τρέχεις η να χάσεις και χρήματα(έχω προσωπική εμπειρία και εγώ με τη Κινέζο εξυπηρέτηση) . Για τόσο μικρές διαφορές τιμής δεν αξίζει με τη καμία. Καλύτερα κάτι παραπάνω και από Ελλάδα. 

Επεξ/σία από baskon
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και χειρότερα. 

Για εμένα πάντως στις παραδόσεις το gearbest είναι χειρότερο και το banggood καλύτερο μακραν.

Οτι πήρα από gear είτε καθυστέρησε είτε ήρθε χτυπημένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει εκτός από το να το παραδώσουν σε άλλον που είναι τοπ.. Το δεύτερο χειρότερο που μπορεί να σου τύχει είναι ελαττωματικό προϊόν. Θα φας ένα διμηνακι άνετα να βγάλεις άκρη και θα σπάσεις τα νεύρα σου. 

Για κάτι που έχει 40-50% διαφορά στη τιμή οκ να το ρισκάρω. Για 10% 20% προτιμώ Ελλάδα. Και όσο ακριβότερο το προϊόν τόσο αποφεύγω τον Κινέζο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...