Προς το περιεχόμενο

Xiaomi redmi 8 64Gb με 110€ στο Banggood


Nickfoxjr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, bigbang είπε

Τι εννοείς ότι η Paypal πήρε το μέρος τους. Αφού το πακέτο δεν έφτασε ποτέ στα χέρια σου! Τι σου είπαν δηλαδή;

Ειχα διαβασει παρομοια περιστατικα. Το κινητο εν τελει το πηρα με δικο μου κοπο και κλοφαρδια(δεν θα ερχοταν σε εμενα και αν η κυρια που τελικα το παρελαβε και μου το εδωσε δεν ηταν τιμια θα ειχε τζαμπα κινητακι). Παρολαυτα εστειλα στην paypal εξηγωντας λεπτομερως την κατασταση(με screenshots που δειχνουν εμφανως πως το πακετο παραδοθηκε 30χμ μακρια απο την περιοχη μου) για να δω τι θα απαντησουν και αμα μου γυρισουν πισω και τα χρηματα (φαντασου αν δεν το παραλαμβανα). Η BG  απλως απαντησε με τον κωδικο αποστολης. H Paypal πηγε με την BG επειδη λεει ειχε δωσει σωστο tracking number. Δεν λεω το λαθος μπορει να εγινε στο ταχυδρομιο, αλλα εγω ειχα βαλει και shipping insurance(+1.5euro), που μπορει να ειναι μονο για σπασμενα κλπ, αλλα τι φταιω εγω που θελουν να το στειλουν οσο πιο φτηνα γινεται. Ε δεν θελει και πολυ για να μην ξαναανοιξεις το site τους και την paypal να την εμπιστευεσε μονο σε συναλλαγες με ιδιωτες. Α και κατι στιλο των 5 ευρω που τα στειλαν χωρις tracking number  δεν θελω να ξερω καν που ειναι. Καλυτερα 10-20-30 ευρω παραπανω παρα να τρεχω κηφισια ,να ενοχλω κοσμο, να ταλαιπωρουμαι και να κλαιω  κατοσταρια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...