Προς το περιεχόμενο

Αγορά αυτοκινητου SUV 14.000


ababapanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

6 λεπτά πριν, tutuyo είπε

έχουν τον ίδιο κινητήρα;

νομίζω ότι η 120 edition έχει μόνο αισθητικής φύσεως έξτρα. εάν είναι έτσι πας στο άλλο καθώς είναι κρίμα να απορρίψεις νέο αμάξι για κάποια επιπλέον χρώμια

ο κινητηρας ειναι ιδιος 1.2lt 83 hp S/S, Μηχ.5Τ, Crossland X 120 Edition

οχι δεν ειναι μονο αισθητικα ! το 120 edition εχει παραπανω σε σχεση με την βασικη εκδοση :

Υφασμάτινη ταπετσαρία "Rainbow", Jet Black / Smokey Plum

Διχρωμία αμαξώματος

Φιμέ πίσω & πλαϊνά κρύσταλλα

Χρωμιωμένο περίγραμμα πλευρικών παραθύρων

Ζάντες αλουμινίου 17", πολλαπλών ακτίνων, σε Titan Gloss

Navi 5.0 IntelliLink με: Bluetooth, Radio, έγχρωμη οθόνη αφής 8’’, οθόνη πληροφόρησης οδηγού 3.5’’, 2 θύρες USB, χειριστήρια στο τιμόνι

Διζωνικός ηλεκτρονικός κλιματισμός

Επεξ/σία από ababapanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τις ταπετσαρίες,τα χρώμια κα τις διχρωμίες δεν τις αξιολογώ

αλλά τα χειριστήρια στο τιμόνι και τα φιμε αλλά και τον διζωνικο κλιματισμό (έχει εξαιρετική υλοποίηση στην Όπελ) είναι σημαντικά. 15-16κ χλμ δεν είναι τίποτα,ενός έτους αμάξι είναι ουσιαστικά καινούργιο

παρόλαυτα, ακόμη και εάν είναι ακόμα στην εγγύηση,δεν παύει να είναι ένα μεταχειρισμένο, οπότε πράξε αναλόγως δλδ έλεγχο με μηχανικό σου κτλ

Επεξ/σία από tutuyo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το μονο μου θεμα ειναι οτι φοβαμαι θα σερνεται με τον 1200αρι 85 αλογα. Γιατι ειναι και βαρυ αμαξι φανταζομαι. 

Αυριο θα παω  να δω και το kia stonic  uptown εκδοση  1400 , με 100 αλογα στα 12000 χιλιομετρα  με 14000

αναμεσα στα  δυο τους τι θα λεγατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως καλύτερα να κοιτάξεις κινητήρες Τούρμπο τετραμελής οικογένεια το καλοκαίρι με κάτω από 100hp θα κρεμάει πιστεύω,1200 κιλά Toyota auris με 90hp turbodiesel και υπήρχαν θέματα το καλοκαίρι με ανοιχτό κλιματισμό ,πρέπει στα ίδια να είναι το stonic ξέρω ότι κάθε κινητήρας έχει διαφορετική ροπή και σε άλλες στροφές αλλά κοίταξε το,όπως είπε και ένα άλλο παιδί πιο πάνω συμβουλέψου άτομα από club που έχουν τα ίδια αυτοκίνητα βοηθάνε πολύ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ababapanos είπε

Το μονο μου θεμα ειναι οτι φοβαμαι θα σερνεται με τον 1200αρι 85 αλογα. Γιατι ειναι και βαρυ αμαξι φανταζομαι. 

Αυριο θα παω  να δω και το kia stonic  uptown εκδοση  1400 , με 100 αλογα στα 12000 χιλιομετρα  με 14000

αναμεσα στα  δυο τους τι θα λεγατε?

Dacia ,χοχο!

Πλάκα κάνω (αφού δε σου αρέσει) , με τα 100 άλογα φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...