Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi A3 Dual 64GB στά 159€ από Γερμανό [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


th_nikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

4 ώρες πριν, Lezantas26 είπε

επειδη ειδα οτι υπαρχει μια μικρη διαμαχη για το κινητο, το πηρα πριν μια βδομαδα ως δωρο και απο τα λιγα που το εχω δει (προφανως δε το χρησιμοποιω εγω)

η οθονη του ειναι μια χαρα, το μονο σημειο που φαινεται οτι ειναι χαμηλη αναλυση ειναι στις γωνιες της οθονης οπου κανει σα "σκαλακια". δε πεφτει εκει το ματι ουτε θα το προσεξεις σε νορμαλ χρηση οποτε δε νομιζω οτι αποτελει θεμα

το δακτυλικο αποτυπωμα ειναι αξιοπιστο αλλα αργο και "της υπομονης", καμια σχεση με oneplus που ειχα δει και ανοιγε σχεδον αμεσως. αμα δεν αφησεις το δακτυλο οση ωρα σκαναρει (εχει animation) τοτε απλα δε θα το πιασει. αν εισαι καλο παιδι ομως τοτε λειτουργει 1000%. μια αλλη ιδιαιτεροτητα ειναι πως πρεπει να βρεις το σημειο στα τυφλα, αν δεν το πετυχεις τοτε σου φωτιζει το σημειο που πρεπει να βαλεις το δακτυλο. η κοπελα μου λεει οτι το βρισκει με τη πρωτη πλεον

η καμερα του ειναι πολλα σκαλια παραπανω απο τα παλαιοτερα κινητα που εβγαζε η εταιρεια, γενικα περσι κανανε πολυ καλη δουλεια με το λογισμικο της καμερας

Υπάρχει το set edit , Εφαρμογή  που αφαιρεί το animation και το κάνει πο γρήγορο 

 

3 ώρες πριν, ipal είπε

Η κάμερα είναι η γνωστή imx 586.

Είναι ο 582 , αλλά δεν έχουν διαφορές με τον 586 . μόνο στο video.  0 586 τραβάει 4k/60 fps  ο 582 30 fps/4k

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα επικοινωνησω σημερα με την infoquest να δουμε τι γινεται.Αν και το θεμα μου ειναι οτι εισαι μεγαλη αλυσιδα...δεν μπορεις να πουλας κινητο με  ανοιχτο κουτι για  καινουργιο και να λειπει και το βιβλιαρακι της infoquest απο μεσα.Σ ευχαριστω παντως για τον χρονο σας παιδια.

Επεξ/σία από Diablo-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν στο γερμανο της γειτονιας κανουν μαιμουδιες δε παιρνεις και τα κεντρικα 210 2581111 ; [email protected]  . Εκει ειχα παρει οταν μου χαν χρεωσει αλλο κουτι και με εδιωχναν απο το καταστημα . Βεβαια τα τηλ κεντρα ειναι της βρομοτε θες ωρες να βγει γραμμη .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sarpan είπε

Το λευκό μου το βγάζει ακόμα διαθέσιμο εμένα 

Το είδα κι εγώ και το αγόρασα.

Εξακολουθεί και τώρα να φαίνεται διαθέσιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vargas είπε

Υπάρχει το set edit , Εφαρμογή  που αφαιρεί το animation και το κάνει πο γρήγορο 

Είναι ο 582 , αλλά δεν έχουν διαφορές με τον 586 . μόνο στο video.  0 586 τραβάει 4k/60 fps  ο 582 30 fps/4k

αυτος απ οτι βλεπω αναβει την οθονη πριν βαλει το δακτυλο, δε ξερω μηπως ετσι αναγνωριζει πιο γρηγορα. θα της πω να το δοκιμασει αν και δε νομιζω να ασχοληθει καν :P

 

παντως σιγουρα αποκλειεται να κατσει να κατεβαζει εφαρμογες γι αυτο. γενικα δεν την ενοχλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλεσα το 210 2581111 εγω για πληροφορηση  Μου ακυρωσαν τη χθεσινη γιατι λεει δεν υπαρχει και δε προχωράει ... Της ειπα οτι οταν την εκανα υπηρχε και ηταν διαθεσιμο τιποτα εκει να λεει το ιδιο ...

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το αρθρο 39Α δεν μπορω να παραγγειλω online?

Πρεπει να παω σε καταστημα να κανω την αγορα γνωριζει κανεις πως γινεται η διαδικασια με τον Γερμανο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Καλεσα το 210 2581111 εγω για πληροφορηση  Μου ακυρωσαν τη χθεσινη γιατι λεει δεν υπαρχει και δε προχωράει ... Της ειπα οτι οταν την εκανα υπηρχε και ηταν διαθεσιμο τιποτα εκει να λεει το ιδιο ...

Μόλις κάλεσα και εγώ , μου είπαν ότι φεύγει σήμερα και πιθανότατα αύριο να παραλάβω από το κατάστημα που έβαλα παραλαβή , να πω πως δεν έχω προπληρώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ να πεταχτώ λίγο να εκφέρω μια απορία; 

Από το 1ο ήδη ποστ λείπει η σύγκριση τιμών με άλλα μαγαζιά. Πολύ πρόχειρα που κοίταξα φαίνεται ότι άλλοι το δίνουν φθηνότερα (που νομίζω συνήθως λέμε να είναι και χοντρικά 10% κάτω για να έχουμε "προσφορά" και όχι "νέο best price") ενώ με ελάχιστα ευρώ παραπάνω δίνουν και το 128αρι, που προσωπικά θεωρώ πολύ σημαντικό να είναι όσο μεγαλύτερη γίνεται η εσωτερική μνήμη, ειδικά αν μιλάμε για πρακτικά μηδαμινές διάφορες τιμής. 

Δεν ξέρω αν κάποιος έχει ήδη αναφερθεί σε τυχόν θέματα "παραεισαγωγων" εγγυήσεων κλπ αλλά αν ναι, θα ρώταγα 1ον ξέρετε σίγουρα ότι τα σκρουτζομαγαζα τα φέρνουν από Κίνα χωρίς επίσημη εισαγωγή (παράνομη?) και άρα χωρίς υπαγωγή σε πανευρωπαϊκούς νόμους προστασίας καταναλωτή; και 2ον αν υποθεταμε ότι ίσχυε κάτι τέτοιο, πόσο" κοστολογεί" ο καθένας σας το "προνόμιο" να το αγοράσει από τον Γερμανό αντί οπουδήποτε αλλού; 

Λέω έτσι για να πάρω μια ιδέα όσο "προσφορά" ήταν αυτό, όχι για να κάνω κριτική απλά για να την κάνω, αλλά κυρίως γιατί ψάχνεται ξάδερφος για κινητά σε τέτοια λεφτά (150€-200€).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, NobodyRankXV είπε

Μόλις κάλεσα και εγώ , μου είπαν ότι φεύγει σήμερα και πιθανότατα αύριο να παραλάβω από το κατάστημα που έβαλα παραλαβή , να πω πως δεν έχω προπληρώσει

- H παραγγελία σας δε προχωραει γιατι ...πιθανως ειναι εξαντλημενη . - Απο εδω δε μπορω να κανω τιποτα αλλα σας την ακυρωνω για να ειμαστε σιγουροι και ξανακαντε την ! - Συγγνωμη αν δε σας καλουσα εγω τι θα γινοταν ? Και τη προηγουμενη γιατι τη στειλατε σε λαθος διευθυνση ?  Ρε παιδια υπαρχει κανα αξιοπιστο αλλο μαγαζι γιατι διαθεσιμο και μου το ακυρωσε τι να πω ..

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...