Προς το περιεχόμενο

Ξαφνικά εμφανίστηκαν χρήματα στο λογαριασμό μου ...από που;


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν 2 εβδομάδες σε ένα λογαριασμό συναδέλφου στην Εθνική εμφανιστηκαν 200 ευρώ ξαφνικα χωρίς ειδοποίηση. Είχε δηλαδή διαθέσιμο υπόλοιπο 200 συν αυτά που είχε μέσα. Την επόμενη δεν υπήρχαν μιας και δεν τα τράβηξε 

Σήμερα στην εθνική πάλι εμφανίστηκαν 11 ευρώ στον δικό μου λογαριασμό χωρίς να υπάρχει κάτι στις κινησεις

Ας μας διαφωτίσει κάποιος 

Επεξ/σία από ΜΑΝΩΛΗΣ1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Πριν 2 εβδομάδες σε ένα λογαριασμό συναδέλφου στην Εθνική εμφανιστηκαν 200 ευρώ ξαφνικα χωρίς ειδοποίηση. Είχε δηλαδή διαθέσιμο υπόλοιπο 200 συν αυτά που είχε μέσα. Την επόμενη δεν υπήρχαν μιας και δεν τα τράβηξε 

Σήμερα στην εθνική πάλι εμφανίστηκαν 11 ευρώ στον δικό μου λογαριασμό χωρίς να υπάρχει κάτι στις κινησεις

Ας μας διαφωτίσει κάποιος 

Σου έχουν χακάρει τον λογαριασμό,θα σου στείλω τωρα στοιχεία με τον νεό σου λογαριασμό που θα τα μεταφέρεις όλα ωστε να μην σε κλέψουν.Εχεις πμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, bill_zaf είπε

Δικα μου ειναι, καταλαθος εγινε. Στειλτα πισω και κρατα το 10%

Χωρις πλακα, λαθεμενη καταθεση ισως

To εχω παθει και εγω δεν ειναι και απιθανο,καταθεση στη τραπεζα σε λογαριασμο με ενα λαθος νουμερο βλεπω το ονομα που ειναι λαθος και τα τραβηξε κατευθειαν πισω τα λεφτα.

Επεξ/σία από greengr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Το   βασικο   ερωτημα   ειναι  γιατι   ρωτας   το  ινσομνια   και   οχι  την  τραπεζα....

Το φοβερό είναι ότι δε σου λένε γιατί δεν ξέρουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι και λάθος να γίνει στην.καταθεση φαίνεται μια κίνηση λογαριασμού. Και στις 2 περιπτώσεις δεν φαίνεται τιποτα

11 λεπτά πριν, bill_zaf είπε

Δικα μου ειναι, καταλαθος εγινε. Στειλτα πισω και κρατα το 10%

Χωρις πλακα, λαθεμενη καταθεση ισως

Αν σου κάνω κατάθεση θα δεις ότι σου έκανα κατάθεση στις κινήσεις ..Εδώ μιλάμε ότι δεν φαίνεται καν κινηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές φορές οι Τράπεζες ειδικά όταν κλείνει ο χρόνος κάνουν κάποιους συμψηφισμούς ποσών π.χ. συνολικές παλαιές εγγραφές τις οποίες διορθώνουν συνήθως μέσα στην επόμενη μέρα.

Είχε τύχει και σε εμένα παλαιότερα (που είχα λεφτά στο λογαριασμό) :D ρώτησα την Τράπεζα και που είπε είναι παλαιές καταθέσεις ποσών οι οποίες δεν είχαν εγγραφή έγινε πρώτα η εγγραφή σαν αριθμός και μετά συμψηφισμός και αναγράφηκε το σωστό υπόλοιπο.

Αυτό μου είπαν τώρα αν είναι ψέματα ο θεός και η ψυχή τους αλλά ποιος ο λόγος να μου πούνε ψέματα;;;;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Το θέμα είναι ότι και λάθος να γίνει στην.καταθεση φαίνεται μια κίνηση λογαριασμού. Και στις 2 περιπτώσεις δεν φαίνεται τιποτα

Αν σου κάνω κατάθεση θα δεις ότι σου έκανα κατάθεση στις κινήσεις ..Εδώ μιλάμε ότι δεν φαίνεται καν κινηση

...και πως το κατάλαβες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, NikosKallithea είπε

...και πως το κατάλαβες?

Από κόλλημα μπαίνω αρκετές φορές την βδομάδα στο ebanking έστω και αν δεν περιμένω από κάπου λεφτά. Σε κανονικές κινήσεις μου έρχεται sms όταν μου βάζουν λεφτά η χαλάω κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το είχα πει σε άλλο νήμα, γνωρίζω άτομο που άνοιξε μια μέρα το e-banking του και εμφανίστηκε εξαψήφιο νούμερο μέσα (ενώ περίμενε να δει τριψήφιο). Μέχρι να συνειδητοποίησει τι έγινε, να γλυτώσει το εγκεφαλικό, να προλάβει να κάνει μεταφορά σε άλλους λογαριασμούς, ο υπάλληλος κατάλαβε ότι είχε πατήσει 5 μηδενικά παραπάνω και τα τράβηξε πίσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...