Προς το περιεχόμενο

DJI Mavic Mini Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, bFFDBkSk είπε

ΠΩΣ ΓΡΑΦΩ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΗΧΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ MAVIC MINI ?????

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΞΗΓΗΣΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ...

δεν γινεται  μετα κανεις ηχογραφηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Από ένα πεντακοσάρικο που είχε τον περασμένο Δεκέμβρη τώρα έχει τρία κατοστάρικα; Νομίζω ήρθε η ώρα να το αγοράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/6/2020 στις 11:06 ΜΜ, bFFDBkSk είπε

ευχαριστω πολυ

Εγώ όσες φορές το πέταξα έκανα 23-25 λεπτά για πλάκα και το έχω φτάσει μέχρι 1500 μέτρα και σε wifi congested area.Εχει πολύ πιο καλή εικόνα βίντεο από άλλα 4Κ πχ Mi Drone 4K. Εχει αρκετά μειονεκτήματα αλλά οκ για 399 ευρώ vfm.

  •  
On 2/6/2020 at 11:06 PM, bFFDBkSk said

thank you very much

As many times as I threw it away, I did 23-25 minutes for fun and I have reached up to 1500 meters in a wifi congested area. It has a much better video image than other 4K eg Mi Drone 4K. It has several disadvantages but ok for 399 euros vfm.

  •  
On 2/6/2020 at 11:06 PM, bFFDBkSk said

thank you very much

As many times as I threw it away, I did 23-25 minutes for fun and I have reached up to 1500 meters in a wifi congested area. It has a much better video image than other 4K eg Mi Drone 4K. It has several disadvantages but ok for 399 euros vfm.

  •  
On 2/6/2020 at 11:06 PM, bFFDBkSk said

thank you very much

As many times as I threw it away, I did 23-25 minutes for fun and I have reached up to 1500 meters in a wifi congested area. It has a much better video image than other 4K eg Mi Drone 4K. It has several disadvantages but ok for 399 euros vfm.

  •  
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω το mavic mini περιπου 3 μήνες, τις 2 τελευταίες φορές που το πεταξα ενώ η μπαταρία του χειριστηριου ηταν φουλ φορτισμένη μου κράτησε μόνο για 10 λεπτα πτήση. Το ξέρω ότι φορτίζει ταυτόχρονα και το κινητό αλλά στην αρχη μου κρατούσε τουλάχιστον για 50 λεπτά, έχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο πρόβλημα; θα το παω και στον κωτσοβολο εφόσον έχει εγγύηση να δω τι θα μου πουν

Επεξ/σία από karagiannos78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, karagiannos78 είπε

Έχω το mavic mini περιπου 3 μήνες, τις 2 τελευταίες φορές που το πεταξα ενώ η μπαταρία του χειριστηριου ηταν φουλ φορτισμένη μου κράτησε μόνο για 10 λεπτα πτήση. Το ξέρω ότι φορτίζει ταυτόχρονα και το κινητό αλλά στην αρχη μου κρατούσε τουλάχιστον για 50 λεπτά, έχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο πρόβλημα; θα το παω και στον κωτσοβολο εφόσον έχει εγγύηση να δω τι θα μου πουν

50 λεπτα να σου κρατουσα μια μπαταρια στην αρχη ειναι λιγο δυσκολο ...Μηπως δεν θυμασαι καλα ?

Βεβαια και το 10 λεπτα δεν ειναι νορμαλ και δεχνει οτι εχει προβλημα η μπαταρια και ο κυκλος φορτισης της .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

50 λεπτα να σου κρατουσα μια μπαταρια στην αρχη ειναι λιγο δυσκολο ...Μηπως δεν θυμασαι καλα ?

Βεβαια και το 10 λεπτα δεν ειναι νορμαλ και δεχνει οτι εχει προβλημα η μπαταρια και ο κυκλος φορτισης της .

Δεν είπα για την μπαταρία είπα για το χειριστηριο, το χειριστηριο ξεφορτιζει σε 10 λεπτα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, karagiannos78 είπε

Δεν είπα για την μπαταρία είπα για το χειριστηριο, το χειριστηριο ξεφορτιζει σε 10 λεπτα 

Οπ με συγχωρεις ,δεν το προσεξα λογω κεκτημενης ταχυτητας αναγνωσης .

Ενημερωσες μας τι σου απαντησε ο Κωτσοβολος οταν πας .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...