Προς το περιεχόμενο

Messenger δεν θελω να μου στελνουν μηνυματα ανωμαλοι


thelos257

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, Ukforthemoment είπε

Μηπως δεν ξέρεις τόσα όσα νομίζεις;Γιατί έτσι ως τα λες δεν θα έπρεπε να έχεις τέτοια προβλήματα.

Κλείστα όλα τα social για να μην σου βάζουν το προφίλ σε antivirus μαμημένα ψευτικα προφίλ.

Αυτο σκεφτομαι να κανω :) για να ησυχασω μια και καλη.

Επεξ/σία από thelos257
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/2/2020 στις 1:21 ΜΜ, thelos257 είπε

Ακριβως γι αυτο αρπαχτηκα ετσι φιλε μου επειδη ναι ξερω περισσοτερα απο τον καθενα τους σε θεματα υπολογιστων κλπ αλλα οχι και hacker ελεος δηλ ειναι υπεροβολη αυτο το πραγμα και ουτε καν τον ξερω σου λεω τον "κυριο" αυτον μονο και μονο το ονομαεπωνυμο του το ψευτικο καταλαβαινετε οτι ειναι fuck το προφιλ του ψευτικο. Εχει και ενα φιλο μεσα μονον.
Εχω τραυματικη εμπειρια απο το 2012 με ενα αλλο μαλακισμενο που πηρε την φωτογραφια προφιλ μου την εβαλε avast σε ενα site και εγραφε διαφορα για μενα οτι ειμαι μανιακος με τις ελληνικες σειρες με τα windows και αλλα τετοια. Πηγα στην διωξη να τον εβρισκαν ομως δεν εγινε κατι ετσι δεν με ξανα ενοχλησε αφου εκλεισε εκεινο το site μια για παντα αλλα πως με βρηκε στο φβ και ο προηγουμενος και αυτος ; Απορο.... Θα μου πειτε καλα σε ολους συμβαινει ομως εγω εχω μαθει να προσεχω παρα πολυ. Ειδα πολλα και διαφορα σε εκεινο το φβ και διαβασα ακομα και αλλες τοσες ειδησεις γι αυτο εχω τον νουν μου και ειμαι επιφυλλακτικος.

Μηπως να παρεις μια ανασα πρωτα;

Κατα δευτερον,το "χακερ" δεν ειναι βρισια".

3ον,μαλλον δεν ξερεις οσα λες οτι ξερεις,εαν δε μπορεις να βρεις τροπο να περιορισεις τους ανεπιθυμητους.

4ον,δεν κανεις για το facebook,κλειστο να ηρεμησεις ( και οι υπολοιποι μαζι με σενα ) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εσύ δεν ήσουν που πέρσι σου έφτιαξε ο τεχνικός ένα PC με i3 8100 και υδροψυξη ; Ακόμα το θυμάμαι τις μέρες που είμαι στεναχωρημένος... 

Προτείνω να αρχίσεις να κάνεις σεμινάρια τεχνολογίας σε όλους αυτούς που δεν ξέρουν για να μη σε λένε χάκερ. 

Επεξ/σία από Μακιαβέλλι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, apostolisk86 είπε

Εγώ θα ήθελα αν γίνεται να μου στέλνουν ανώμαλοι. Μόνο σοβαρές προτάσεις. 

Το σοβαρες ειναι υποκειμενικο,σε κανω add και βλεπουμε πως θα παει.

Edit: Κανε με εσυ,ειμαι μπλοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, dkmaster said:

Δεν ξέρει αυτός που ασχολείται με υπολογιστές παραπάνω από τον καθένα και ξέρεις εσύ; :D

Αυτό θα μου πεις... που να ξέρω εγώ το ταπεινό χαμομηλάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο ποσοστό Ελλήνων που θεωρούν κάτι τέτοιο βρισιά είναι πολύ μεγαλύτερο απ' ό,τι νομίζουμε. Η ημιμάθεια στα καλύτερά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...