Προς το περιεχόμενο

[ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ] CREATIVE OUTLIER AIR 60€


dimitrisbd87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ τα έχω. Τα πήρα από Creative 70 euro (επέστρεψα τη Soundblaster Play 3 λόγω του hiss και έδωσα τη διαφορά.)

Είναι λίγο V-shaped (με λίγο το μπάσο να μπαίνει στα μεσαία) αλλά για τα λεφτά που έχουν δε θα βρεις κάτι καλύτερο σε καινούργιο.

Δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα με disconnects ούτε στο ρολόι Garmin όταν έτρεχα ούτε στο κινητό σε απόσταση 10 μέτρα+ LG G6.

Προτιμώ το hard button που έχουν αν και θέλει λίγο πίεση. Τα έχω μόνο για τρέξιμο, από ότι έκανα κλήση 1-2 φορές δε σε ακούνε εύκολα όταν μιλάς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Spyrus είπε

Και εγώ τα έχω. Τα πήρα από Creative 70 euro (επέστρεψα τη Soundblaster Play 3 λόγω του hiss και έδωσα τη διαφορά.)

Είναι λίγο V-shaped (με λίγο το μπάσο να μπαίνει στα μεσαία) αλλά για τα λεφτά που έχουν δε θα βρεις κάτι καλύτερο σε καινούργιο.

Δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα με disconnects ούτε στο ρολόι Garmin όταν έτρεχα ούτε στο κινητό σε απόσταση 10 μέτρα+ LG G6.

Προτιμώ το hard button που έχουν αν και θέλει λίγο πίεση. Τα έχω μόνο για τρέξιμο, από ότι έκανα κλήση 1-2 φορές δε σε ακούνε εύκολα όταν μιλάς.

Δεν είναι βαριά στο αυτί για τρέξιμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DownUNDERground είπε

Δεν είναι βαριά στο αυτί για τρέξιμο;

Δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα.Αντιθετως δεν βγαινουν (αντε ελαχιστα αλλα δεν θα πεσουν απ το αυτι ) και στο σχοινακι μια χαρα.Γενικως για χρηση γυμναστηριου ειναι πολυ καλα.Εχουν ipx5 και βιδωνουν πολυ καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τα βρίσκω πολύ καλά, τα έχω εδώ και δυο-τρεις  εβδομάδες. Πολύ καλός ήχος, το θέμα μπαταρία δεν με έχει απασχολήσει ποτέ πραγματικά και όσες φορές έχω μιλήσει (όχι πολλές, 3-4), οι άλλοι δεν κατάλαβαν ότι μιλούσα από TWS, τους ρώτησα και μου είπαν ότι με ακούν κανονικά. Μειονέκτημα τα σκληρά πλήκτρα που προαναφέρθηκε-αν και είναι θέμα συνήθειας τελικά- και το ότι είναι πολύ γλιστερά. Μου έχουν πέσει ήδη τρεις φορές καθώς τα έβγαζα από τα αυτιά μου.

Επίσης θεωρώ ότι στα €60 είναι ό,τι καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 έχετε  παρατήρησή πτωση της μπαταριας ενω ειναι μεσα στο κουτι τους και δεν χρησιμοποιουνται

εχω τα xiaomi air και εχουν αυτο το θεμα, τα φορτίζεις και τα ακους η οχι τελειωνει η μπαταρια τους στις 3 ημερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, stavag είπε

 έχετε  παρατήρησή πτωση της μπαταριας ενω ειναι μεσα στο κουτι τους και δεν χρησιμοποιουνται

εχω τα xiaomi air και εχουν αυτο το θεμα, τα φορτίζεις και τα ακους η οχι τελειωνει η μπαταρια τους στις 3 ημερες

Όχι, για την ώρα συμπεριφέρονται κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, stavag είπε

 έχετε  παρατήρησή πτωση της μπαταριας ενω ειναι μεσα στο κουτι τους και δεν χρησιμοποιουνται

εχω τα xiaomi air και εχουν αυτο το θεμα, τα φορτίζεις και τα ακους η οχι τελειωνει η μπαταρια τους στις 3 ημερες

 

Μόλις τώρα, Voodooman είπε

Όχι, για την ώρα συμπεριφέρονται κανονικά.

Επιβεβαιωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι σε φάση αναβάθμισης buds από τα Xiaomi του 15ευρου που έβγαλαν τα λεφτά τους και με το παραπάνω είμαι ένα click πριν πάρω τα Samsung Galaxy Buds στο 100άρικο.
Υπάρχει κανείς που έχει δοκιμάσει του θέματος και τα Galaxy να πει αν αξίζουν τα 40€ παραπάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Themos3 είπε

Επειδή είμαι σε φάση αναβάθμισης buds από τα Xiaomi του 15ευρου που έβγαλαν τα λεφτά τους και με το παραπάνω είμαι ένα click πριν πάρω τα Samsung Galaxy Buds στο 100άρικο.
Υπάρχει κανείς που έχει δοκιμάσει του θέματος και τα Galaxy να πει αν αξίζουν τα 40€ παραπάνω?

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/samsung-galaxy-buds-vs-creative-outlier-air/792/901

 

Αν αξίζει η όχι θα το κρίνεις ο ίδιος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...