Προς το περιεχόμενο

[ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ] CREATIVE OUTLIER AIR 60€


dimitrisbd87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, iguana είπε

Σήμερα μου ήρθαν και τα δοκιμάζω , κάνουν συνέχεια διακοπές ,αδύνατο να ακούσεις μουσική . Εκανα ξανά pair αλλά τα ίδια. Σε xiaomi mi6. 

Έπεσα σε ελλατωματικα ή κάτι κάνω λάθος;

Μου ήρθαν χθες και εμένα, αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα με διακοπές (κινητό Honor 8x). Φόρτισε τα φουλ και δοκίμασε τα με άλλο τηλέφωνο ή τάμπλετ.

Από ήχο μια χαρά, καθαρός με σωστά πρίμα και μπάσα, απλά πρέπει να κάτσουν καλά στα αυτιά για μάξιμουμ ηχητικό αποτέλεσμα. 

Σε τηλεφωνική κλήση που τα δοκίμασα μου είπαν ότι ακουγομαι καθαρά εκτός από 1-2 φορές που έκαναν κάποια παράσιτα. Εγώ άκουγα μια χαρά τον συνομιλητή. 

Σήμερα θα τα δοκιμάσω και σε τρέξιμο να δω πως θα τα πάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά κι εμένα μου ήρθαν αλλά είμαι στο τσακ να τ επιστρέψω. ο λόγος ειναι το κακό feedback από τους συνομιλητές μου που λένε ότι δεν ακούγομαι καλά...έχετε παρόμοια εμπειρία?από αποσυνδέσεις δεν εχω θεμα και πρέπει να πω ότι ο ήχος τους μου αρέσει πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα πούλησα γιατί είχα προβλήματα με αποσυνδέσεις και το μικρόφωνο όταν άθλιο , δεν με άκουγαν κ όταν με άκουγαν ήταν λες κ ήμουν πολύ μακρυά. Όταν φύσαγε ειδικά δεν μπορούσες να μιλήσεις . Η επιστροφή στην εταιρία δεν αξίζει οικονομικά γιαυτοκ τα πούλησα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/2/2020 στις 11:53 ΜΜ, dimitrisbd87 είπε

Παιδιά κι εμένα μου ήρθαν αλλά είμαι στο τσακ να τ επιστρέψω. ο λόγος ειναι το κακό feedback από τους συνομιλητές μου που λένε ότι δεν ακούγομαι καλά...έχετε παρόμοια εμπειρία?από αποσυνδέσεις δεν εχω θεμα και πρέπει να πω ότι ο ήχος τους μου αρέσει πολύ!

 

Εχθές έκανα το απόλυτο τεστ για την επικοινωνία με τα Outlier. Με πήραν τηλέφωνο ενώ οδηγούσα μηχανή, φορώντας κράνος. Δεν τους ρώτησα πώς με άκουγαν και μάλλον δεν με άκουγαν άριστα, αλλά συνεννοήθηκα χωρίς να σταματήσω!..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα βλεπω στα 65 ευρω...μια χαρα τιμουλα.

https://www.skroutz.gr/s/19645409/Creative-Outlier-Air-Μαύρο.html?from=account_favorites

 

Επεξ/σία από kekos123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από χρήση ένα μηνα μπορώ να πω η ποιότητα ήχου είναι πολύ καλή αλλά κάνουν αρκετές αποσυνδέσεις. Σε τελική ανάλυση προτιμάω τα mpow που είχα και δυστυχώς έχασα την θήκη τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στη δική μου περίπτωση, σε 1 μήνα περίπου, το δεξί άρχισε να κάνει διακοπές και λίγο αργότερα σταμάτησε εντελώς. Μετά από επικοινωνία με το support, μέσα σε 1 μέρα μου έστειλαν προπληρωμένη φόρμα επιστροφής με ΕΛΤΑ και με μόνο το αποδεικτικό της αποστολής, μου έκαναν νέα αποστολή με DHL. Σε 3 εργάσιμες είχα καινούργια που είναι άψογα. Για κάτι τέτοια δεν ψωνίζω πια απο τους κινέζους.

Όποιος έχει αγοράσει απο το site της εταιρείας και έχει πρόβλημα, μην το σκέφτεται καθόλου. Επικοινωνία και επίλυση του προβλήματος. Επίσης αν δεν είσαι ικανοποιημένος, εντός 30 ημερών τα επιστρέφεις και παίρνεις πίσω τα χρήματά σου. Αυτή τη στιγμή €59,99 πάλι!

Επεξ/σία από nikgl
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το μόνο που με χαλάει ειναι η ποιότητα της κλήσης. Έχουν καταπληκτικό ήχο για εσένα σε μουσική και ομιλια αλλά οι συνομιλητές πάντα παραπονιούνται ότι δεν ακούγομαι καλά. Αν εξαιρέσεις αυτό είναι φοβερά ακουστικά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω ένα μήνα (τα πήρα σε προηγούμενη προσφορα στα 59€) και θεωρώ οτι είναι πάρα πολύ καλά για τα χρήματα τους. Δεν μου έχει παραπονεθεί κανένας για την ποιότητα κλήσεων ούτε έχω θέμα με αποσυνδέσεις. Το μοναδικό μειονέκτημα τους κατά την γνώμη μου είναι το passive noise cancellation που έχουν: τα φοράω για τρέξιμο και δεν μπορώ να ακούσω τους ήχους του περιβάλλοντος (και αυτό είναι θέμα αν τρέχεις μέσα στην πόλη...)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, ctasis είπε

Τα έχω ένα μήνα (τα πήρα σε προηγούμενη προσφορα στα 59€) και θεωρώ οτι είναι πάρα πολύ καλά για τα χρήματα τους. Δεν μου έχει παραπονεθεί κανένας για την ποιότητα κλήσεων ούτε έχω θέμα με αποσυνδέσεις. Το μοναδικό μειονέκτημα τους κατά την γνώμη μου είναι το passive noise cancellation που έχουν: τα φοράω για τρέξιμο και δεν μπορώ να ακούσω τους ήχους του περιβάλλοντος (και αυτό είναι θέμα αν τρέχεις μέσα στην πόλη...)

Δεν κουνιούνται / πέφτουν με το τρέξιμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, AfterForever είπε

Δεν κουνιούνται / πέφτουν με το τρέξιμο;

Όχι δεν έχουν θέμα. Η συσκευασία περιείχε τρία διαφορετικά μεγέθους απο αυτά τα λαστιχένια που μπαίνουν μέσα στο αυτί και βρήκα ένα που ταίριαζε γάντι σε μένα.

Υπάρχει ειδικός τρόπος που τα φοράς (το λέει και στις οδηγίες), τα βάζει και τα "στρίβεις" λίγο έτσι ωστε να σταθούν καλά μέσα στο αυτί. Και προσωπικά με χρήση 2-3 ωρών δεν με ενοχλούν καθόλου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για να μην πηγαινω στα παλια ερχονται σπιτι με μεταφορικη η με ΕΛΤΑ? Γιατι δεν ειναι αυτες τις μερες να μπλεκεις με ελτα

DHL to βρηκα*

Επεξ/σία από Aias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...