Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο trailer για τη νέα συνδρομητική υπηρεσία HBO Max


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, cacofonix-3 είπε

Μόνο εγώ δεν έχω δει ούτε ένα ολόκληρο επεισόδιο ούτε από το friends ούτε από το Κωνσταντίνου και Ελένης;

Δυστυχως δεν εισαι ο μόνος που δεν εχει δει...Υπάρχουν πολλοι που δεν μπορουν να καταλάβουν το τι θα πει Τεχνη στο συνολό της.Και μη εχοντας δει φυσικα σχολιαζουν.

Κατι αντοιστοιχο με αυτούς που λένε οτι ο Σεφερλής είναι trash...o οποιος φυσικά δεν είναι.

14 ώρες πριν, skiabox είπε

Οχι είμαστε και άλλοι που δεν βλέπουμε σκουπίδια.

Για πες μας τι βλεπεις εσυ που δεν θεωρεις σκουπίδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, αν ήμουν ο,τιδήποτε παραπάνω από ημιαγριάνθρωπος των Ιμαλαϊων, με γενειάδα μέχρι τις πατούσες και επίπεδο λεξιλογίου 50 λέξεις (συμπεριλαμβανομένων επιφωνημάτων ουγκα ουγκ) θα ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ να βάλω τρέιλερ, οποιασδήποτε υπηρεσίας streaming, το 2020, το ..... friends. Θα ντρεπόμουν.

Απορεί κανείς από πού ψωνίζουν Product Managers οι τύποι. (Μάλλον απο το συγγενολόι της Ανιστον και του άλλου του χαζούλιακα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sdragon είπε

Δυστυχώς όχι σε διεθνές επίπεδο. Το Netflix έχει επεκταθεί σε πολλές χώρες ήδη. Σε αντίθεση με το HBO max που δεν προβλέπεται να έρθει στην Ευρώπη σύντομα.

η voda δεν θα το προσφέρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, sdragon είπε

Δυστυχώς όχι σε διεθνές επίπεδο. Το Netflix έχει επεκταθεί σε πολλές χώρες ήδη. Σε αντίθεση με το HBO max που δεν προβλέπεται να έρθει στην Ευρώπη σύντομα.

Μα δεν μιλάω για day one και για παγκόσμιο επίπεδο... χώρια ότι έτσι όπως πάει το πράγμα το HBO είναι το μόνο κανάλι που παρέχει πραγματικά ενήλικο περιεχόμενο....

1 ώρα πριν, Ghost.Dog είπε

Ναι.

Είσαι σίγουρος???

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, basilis_k6 είπε

η voda δεν θα το προσφέρει?

Όχι.

 

25 λεπτά πριν, AtiX είπε

Μα δεν μιλάω για day one και για παγκόσμιο επίπεδο... χώρια ότι έτσι όπως πάει το πράγμα το HBO είναι το μόνο κανάλι που παρέχει πραγματικά ενήλικο περιεχόμενο....

Είσαι σίγουρος???

Λίγες εταιρείες έχουν σκοπό να επεκταθούν σε παγκόσμιο επίπεδο. Πέρα από τη Disney οι υπόλοιποι δεν το έχουν στα άμεσα σχέδια τους. Καλή η Αμερική εδώ που είμαι, αλλά γίνεται πανικός από τέτοιες υπηρεσίες και η πίτα είναι περιορισμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, cacofonix-3 είπε

Μόνο εγώ δεν έχω δει ούτε ένα ολόκληρο επεισόδιο ούτε από το friends ούτε από το Κωνσταντίνου και Ελένης;

Μην αγχώνεσαι και εγώ μαζί σου . Φιλαράκια τουλάχιστον. Κωνσταντίνου και Ελένης θέλοντας ή μη με το φαγητό το μεσημέρι θα δεις  έστω και καταλάθος  έστω μία φορά. 

Φιλαράκια δεν μου άρεσαν ποτέ. Γενικότερα δεν μου αρέσουν τέτοιου είδους σειρές .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολλές υπηρεσίες μαζεύτηκαν τελικά που θέλουν να φάνε από την πίτα του netflix. Από εκεί που με 7 ευρωπουλακια ήσουν άρχοντας με τα πάντα στο netflix, τώρα οι καλές σειρές και ταινίες θα μοιραστούν. Προβλέπω ο "θείος" να ξαναζεί μεγάλες στιγμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, didicola είπε

netflix με 3,5€ σε 4Κ δεν ειναι ασχημα

οσο για τα φιλαρακια η οποια αλλη σειρα θες να βλεπεις μονο σου offline υπαρχει παντα ο "θειος"

Ποιος είναι αυτός ο «θείος» ρε παιδιά ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...