Προς το περιεχόμενο

HP Laptop 15s-eq0003nv [ 3500U/ 8GB/ 256GB SSD ] 400€ (εμμεσα 319 με ποντους Go4More)


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το λαπτοπ του τιτλου στα 319.9 με επιστροφη αρκει να γινει η αγορα μεσω καρτας εθνικης online ή αγορα μεσω καρτας απο το καταστημα και οχι παραγγελια απο το site και πληρωμη στο καταστημα!!!

https://www.germanos.gr/product/hp-laptop-15s-eq0003nv-15-6-fhd-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd/20391161/?fname=&fvalue=

 

Αλλα λαπτοπ με 3500 u  και 8 ram αρχιζουν απο 450+ 

https://www.skroutz.gr/c/25/laptop/f/342316/8GB.html?keyphrase=3500u&order_by=pricevat&order_dir=asc

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Για να μην αρχισουν ερωτησεις ποσο θα πληρωσει - χρεωθει καποιος στην καρτα του και παρανοησεις, εβαλα στους τιτλους την τιμη που θα πληρωσεις και στα 2 τοπικ, αυτο και του xboxonex. ;) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Αλλα λαπτοπ με 3500 u  και 8 ram αρχιζουν απο 450+ 

H μνημη ram δεν ειναι κριτηριο 20€ εχουν τα +4gb. Το μονο να ανοιγει το laptop απο κατω.

η προσφορα μου φαινεται καλη. Εως πολυ καλη.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsoubas είπε

αξιζει για browsing ταινιες αντε και κανα "hardcore" game (league Of Legends)

Αυτο ειναι καταφαση ή ερωτηση? :P

Αν ρωτας, τοτε ναι, αξιζει.

Μοναδικο αρνητικο του λαπτοπ, ειναι η μετρια οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 λεπτά πριν, vgeorgis είπε

@Tasosp22  @matrixxx

συγνώμη αλλά εγώ διαβάζω  " Κέρδισε επιπλέον 20% της αξίας της αγοράς σου σε go4more πόντους .. " 

αρα κερδίζεις 80 πόντους και ΟΧΙ 80 ευρώ.

Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Σε διορθωνω, ναι λαθος κανεις:

400*20%=80€.

Θα παρεις λοιπον 80 ευρω σε ποντους στην καρτα σου για επομενη αγορα/-ες.

 

Παρακαλω , οσοι δεν γνωριζετε για το "Χ" προγραμμα τραπεζας τι και πως, οχι εδω! Διαβαστε  υπαρχουσες πληροφοριες ή σε αλλα σχετικα τοπικ ή στο εκαστοτε ιστοτοπο της εκαστοτε τραπεζας. Απο εδω και περα θα διαγραφονται τετοια σχολια. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Tasosp22 said:

οχι παραγγελια απο το site και πληρωμη στο καταστημα!!!

Και ποια η διαφορά με τις άλλες επιλογές; Δλδ με την αγορά μέσω εθνικής online; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, sarpan είπε

Matrixx επειδη τωρα μιλουσα με την εθνικη και μου ειπαν οτι παιρνεις 80 ευρω ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ, δηλαδη 6400 ποντους, που ουδεμια σχεση με την εμμεση τιμη που αναφερεται στον τιτλο. Οποτε καλυτερα να διορθωνοταν και στον τιτλο και στο αρχικο μηνυμα. 

Λες ακριβως οσα ηδη εχουν ειπωθει και ειναι και στον τιτλο. Κανεις quote αυτο που εχω γραψει για να πεις ακριβως το ιδιο! Τι διαφορετικο βλεπεις δηλαδη εσυ; Και ενας σου εκανε και like, για εξηγηστε μου παρακαλω και μενα τι συμβαινει. :)

ΥΓ, μαλιστα γραφεις και λαθος τους ποντους που λες οτι σου ειπαν ή αυτοι δεν ξερουν τι τους γινεται. Οι ποντοι που θα παρεις ειναι 32000. Ισως εσυ τους μπερδεψες με οσα τους ειπες βεβαια και νομιζαν οτι η αγορα σου ειναι 80 ευρω. (Τοτε θα επαιρνες 6400 ποντους).

Εφυγαν τα σχετικα σχολια, ειπαμε διαβαστε στο καθε σαιτ τραπεζας αν δεν γνωριζετε καποιο προγραμμα, στον τιτλο ειναι ολα σωστα και στη συνεχεια εχουν δωθει ολες οι ορθες, απαραιτητες, πληροφοριες. 

Επεξ/σία από matrixxx
υγ
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, astrolabos είπε

Τι panel φοράει ξέρουμε;

Αντιθαμβωτική οθόνη FHD SVA micro-edge 39,6 cm (15,6") με οπισθοφωτισμό WLED, 220 nit, NTSC 45% (1920 x 1080)

https://www8.hp.com/gr/el/laptops/product-details/32481014

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόνο για την ιπποδύναμη θα σχολιάσω καθώς έχω άλλης εταιρείας λαπτοπ με τα ίδια χαρακτηριστικά ραμ-cpu-ssd. Μουλτιμιντια και μπροουσινκ πολύ ανετα. Από παιχνίδια έχω τερματίσει σχεδόν όλα τα ιντιε. Οκ ίσως σε κάποια να τρέχει μειωμένα πχ hollow knight 720 σε 30φρ σε άλλα πχ dead cells τρέχει 1080 60φρ θέλω να πω εξαρτάται από το καθένα ξεχωριστά και μερικά πιο βαριά που δοκίμασα pillars of eternity πάλι τρέχουν (άλλο ο παράγοντας θερμοκρασία βέβαια που κουμπώνει μετά). Από εφαρμογές πέρα των κλασσικών Word Excel δυστυχώς δεν χρησιμοποιω κάτι άλλο βαρύ να πω

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...