Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Lotof είπε

Αγόρασα από Eneba και μπαίνω με VPN Τουρκίας (τσέκαρα IP) να το ενεργοποιήσω και μου βγάζει το παρακάτω:

F5711462-1-A49-439-F-A848-A0-F63212-F075

 

δοκιμασε ενα αλλο VPN. κανε και ενα ρεσταρτ στο pc

Το δοκιμασα μόλις με 4 τρίμηνες και πέρασε κανονικά. Πιθανώς δεν πιανει την αλλαγη το vpn Που δοκιμαζεις

Επεξ/σία από konstantin79
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, konstantin79 είπε

δοκιμασε ενα αλλο VPN. κανε και ενα ρεσταρτ στο pc

Το δοκιμασα μόλις με 4 τρίμηνες και πέρασε κανονικά. Πιθανώς δεν πιανει την αλλαγη το vpn Που δοκιμαζεις

Το εκανα από το κινητό και με άλλο VPN πάλι το ίδιο μήνυμα. Θα ζητήσω refund μπας κ είναι προβληματικός ο κωδικός που μου έδωσαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας ,

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την  βοήθεια!

Τελικά επειδή δεν υποστηρίζει η Κύπρος συνδρομές Microsoft έπρεπε να βάλω VPN με τοποθεσία Ελλάδα .

Σας ευχαριστώ για την πολύτιμη βοήθεια σας και πάλι. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Bourdoulas είπε

Παιδιά μπορούμε να κάνουμε την ίδια διαδικασία και για το dolby atmos; 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/732948-xbox-συνδρομές-ultimate-game-pass-gold/page/137/?tab=comments#comment-58461045

image.png.fccb14ec544603afc0d41f3155a75b76.png

 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχώς με το tunnel bear μου βγάζει το μήνυμα "This code can't be redeemed. It was purchased in a different region from your account. Get more info"

Αν και παίρνει σίγουρα ip από Αργεντινή. Έχετε κάποια πρόταση;

Edit: Λοιπόν κατάφερα και εξαργύρωσα τον κωδικό. Για κάποιον λόγο με το tunnelbear καταλάβαινε ότι βρίσκομαι αλλού παρόλα που η ip ήταν από Αργεντινή.

Δοκίμασα με το vpn.lat πάλι από Αργεντινή (Cordoba Server) και μου πέρασε τον κωδικό κανονικά. Οπότε όποιος λαμβάνει το ίδιο μήνυμα ας δοκιμάσει με διαφορετικό vpn provider.

Επεξ/σία από Bourdoulas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδιά, μια ερώτηση που σχετίζεται με game pass αλλά και γενικότερα. Είχα καιρό το one s και χθες πήρα το series s, έβαλα το προφίλ μου που έχει ultimate και όλα καλά. Έκανα προσθήκη τα προφίλ των τέκνων που είχα και στο one s αλλά δεν τους αφήνει να παίξουν. Της κόρης μάλιστα είναι δηλωμενο και σαν οικογένεια. Μήπως έπρεπε να κάνω προσθήκη επισκέπτη; Πώς πρέπει να τους δήλωσω για να παίζουν όπως πριν με απλό login? Ευχαριστώ!

Edit.

Νομίζω ότι το βρήκα, πρεπει να ορίσω την καινούργια κονσόλα ως οικιακή. Αυτό σημαίνει ότι δεν γίνεται ταυτόχρονα στο σπίτι μου τα μέλη της οικογένειας να χρησιμοποιούμε και τις 2 κονσόλες; Και κάτι ακόμα, αναφέρει ότι έχω δικαίωμα να το αλλάξω 5 φορές, τον μήνα; Το έτος;

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από foler79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα μια βοήθεια θα ήθελα παρακαλώ! Αγόρασα κωδικό από eneba για game pass! Αφού έλεγξα το region(Ευρώπη) πάω να κάνω εξαργύρωση κωδικού στην κονσόλα! και όταν φτάνω στο σημείο επιβεβαίωσης εκεί που τελειώνω τον κωδικό πατάω αποδοχή και τα σχετικά! Όταν μου βγάζει επιβεβαίωση το κλικαρω και εκεί δεν μου το συνεχίζει σα να κολλάει! Τι συμβαίνει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τον υπολογιστη σου.Θα πατησεις τον συνδεσμο που εβαλα,Θα σου ζητησει να κανεις login και θα βαλεις τους κωδικους του προφιλ σου που εχεις και στην κονσολα σου.Μετα θα βαλεις τον κωδικο που αγορασες να τον κανεις redeem.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...