Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Αν διάβαζες λίγο το τοπικ θα έβλεπες ότι το όριο των μηνών που μπορείς να βάλεις xbox game pass είναι 24-25.

36 ειναι ! 

 

Αδιαβαστο σε πιανω 😄😁😜

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xaralas είπε

Πηρα και εγω μια 12μηνη gold απο cdkeys αλλα ακομα δεν μου εχουν στειλει τον κωδικο. Γραφει on hold, τι φαση; Είναι σίγουρα αξιοπιστο το site;

λογικά θα στην ακυρώσουν, έχουν μάλλον τελειώσει οι 12μηνες από το cd keys. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Elven_King είπε

λογικά θα στην ακυρώσουν, έχουν μάλλον τελειώσει οι 12μηνες από το cd keys. 

Τα λεφτα τα τραβηξαν ομως..τα επιστρεφουν ή θέλει dispute;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω εγω κατι;Ειχα κανει το κολπο με 12μηνη gold  και με +1€ Μετατροπη σε ultimate

Σε λιγες μερες ληγει η συνδρομη ομως,οποτε αν καταλαβα καλα,θα πρεπει να την αφησω να ληξει και μετα να ξανακανω το ιδιο,απλα αντι για 1€ την ultimate θα πρεπει να πληρωσω 12,99€ ,σωστα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, john1080 είπε

Να ρωτησω εγω κατι;Ειχα κανει το κολπο με 12μηνη gold  και με +1€ Μετατροπη σε ultimate

Σε λιγες μερες ληγει η συνδρομη ομως,οποτε αν καταλαβα καλα,θα πρεπει να την αφησω να ληξει και μετα να ξανακανω το ιδιο,απλα αντι για 1€ την ultimate θα πρεπει να πληρωσω 12,99€ ,σωστα;;;

ακριβώς :) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έληξε η συνδρομή μου και έβαλα 3 δωδεκαμηνες brazil και μετα με 13 ευρώ το έκανα ultimate.Ευχαριστω τα παιδιά για τον πλήρη οδηγό.Πολυ καλό σκηνικό.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα,

Μόλις μου έληξε ένα trial που είχα με 1Ε και θα ήθελα τα έμπειρα φώτα σας για το τι μπορώ να κάνω για να έχω XBOX GAME PASS διαθέσιμο τους επόμενους μήνες του λοκντάουν που έρχονται χωρίς να το πληρώνω 15Ε το μήνα στη μικρομαλακη. 

Η αλήθεια είναι οτι δεν ασχολούμαι πολύ αλλά τώρα που είδα οτι θα βγάλει το doom eternal ψήθηκα λίγο. 

Είδα κάτι κολπάκια για 2-3 χρόνια συνδρομής αλλά δε νομίζω να την αξιοποιήσω. Τίποτα για 3-4 μήνες παίζει; Κάπου είχα διαβάσει για ένα κόλπο μετατροπής της συνδρομής EA σε XBOX https://www.hotukdeals.com/deals/4-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc-for-ps1999-at-ms-store-3552514

Έχει κάνει κανεις τιποτα τέτοιο?

Επεξ/σία από Errik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Errik είπε

Παιδιά καλησπέρα,

Μόλις μου έληξε ένα trial που είχα με 1Ε και θα ήθελα τα έμπειρα φώτα σας για το τι μπορώ να κάνω για να έχω XBOX GAME PASS διαθέσιμο τους επόμενους μήνες του λοκντάουν που έρχονται χωρίς να το πληρώνω 15Ε το μήνα στη μικρομαλακη. 

Η αλήθεια είναι οτι δεν ασχολούμαι πολύ αλλά τώρα που είδα οτι θα βγάλει το doom eternal ψήθηκα λίγο. 

Είδα κάτι κολπάκια για 2-3 χρόνια συνδρομής αλλά δε νομίζω να την αξιοποιήσω. Τίποτα για 3-4 μήνες παίζει;

εχει κωδικους γυρω στο 20αρικο για τριμηνη Ultimate σε ολα τα γνωστα κλειδαδικα,δες εκει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.hotukdeals.com/comments/permalink/42058483 Να εδώ ο τύπος κάτι λέει για ουγκαρίες. Παίζει να είναι καλό κόλπο για κανα τριμηνάκι. Αν και τα ουγγρικά μου είναι λίγο πτωχά για να πλοηγηθώ σωστά στο ουγγρικό σαιτ. 

Επεξ/σία από Errik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...