Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, hid3 είπε

Γιατι στις παραγγελιες μου γραφει οτι εχω κανει purchased 1 καρτα ενω εχω κανει 3? Ποιο κουμπακι πατας?? Σορρυ παιδια αλλα πρωτη φορα αγοραζω ετσι

Συνδέεσαι με τον λογαριασμό σου και μετά πατάς στο MY ORDERS μετά θα σου φέρει αυτά που έχεις αγοράσει την xbox συνδρομή πάτα GET CODE+ δεξιά  και πρέπει να σου εμφανίσει τα κλειδιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreas443 είπε

Συνδέεσαι με τον λογαριασμό σου και μετά πατάς στο MY ORDERS μετά θα σου φέρει αυτά που έχεις αγοράσει την xbox συνδρομή πάτα GET CODE+ δεξιά  και πρέπει να σου εμφανίσει τα κλειδιά

Παταω get code αλλα μου βγαζει κατι που λεει under review. Αλλα αυτο που με ανησυχει ειναι οτι σαν αγορα δειχνει μια καρτα με χρεωση 32. 99. Ενω αγορασα 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον δεν θέλει να αλλάξει λογαριασμό (όπως εγώ λόγω saves κλπ) μπορεί με τον παλιό,παρόλο που είχα ξανα βάλει παλιότερα με μετατροπή 10 μήνες,αντι για 1€ να δώσει 12.99€ στην μετατροπή και ενεργοποιούνται κανονικά όλοι οι μήνες του gold σε ultimate.Έβαλα μόλις 2 12μηνα gold brazil από eneba (μου ήρθαν άμεσα οι κωδικοί) με τον τρόπο του 3ου ποστ,απλά προσέξτε το recurring billing (περιοδική χρέωση),την πρώτη φορά που το απενεργοποίησα αμέσως μετά το οκ για την χρέωση μου τον αφαίρεσε τον επιπλέον μήνα,το ενεργοποίησα πάλι και το άφησα έτσι μέχρι να βάλω και τον 2ο κωδικό και μετά το έκλεισα και τους έδωσε όλους τους μήνες.

image.png.ffef37e047d61dc2d7e4a946847df37e.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hid3 είπε

Παταω get code αλλα μου βγαζει κατι που λεει under review. Αλλα αυτο που με ανησυχει ειναι οτι σαν αγορα δειχνει μια καρτα με χρεωση 32. 99. Ενω αγορασα 3.

Και σε εμενα συμβαινει το ιδιο αλλα εγω αγορασα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

59 λεπτά πριν, hid3 είπε

Εμενα ουτε το mail δεν εχει ερθει. Να το παω απο την τραπεζα να δω αν ακυρωνεται η συναλλαγη η να προσπαθησω να επικοινωνησω με αυτους? 

 

1 ώρα πριν, vagelis06 είπε

Εχει ερθει το mail για την παραγγελια και στο site κανει ακριβως το ιδιο πραγμα

image.png.0386c2f557063ec12f211bd4fbd25fbd.png

 

στo email σας είναι το cd key

στο my account αν πας το βλέπεις κιολας

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, argimeg είπε

Παιδιά μην αγχώνεστε, και εμένα έκανε κανένα μισάωρο να έρθει ίσως και παραπάνω. Πριν 2 εβδομάδες που τα αγόρασα.

αυτό!

https://www.cdkeys.com/user/xtrmsnpr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ξεμπερδέματα αν σας λέει "Under Review". Τελευταία φορά που δοκίμασα από CDKeys και πήρα το παραπάνω μήνυμα, στο support μου είπαν ότι φαινόμουν ως επιχείρηση και αν ήθελα να αγοράσω ποσότητα έπρεπε να μιλήσω με το τμήμα χονδρικής τους. Έκαναν μια βδομάδα να μου κάνουν refund...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πήγα δυο 12μηνες Gold και στη δεύτερη μου έβγαλε Under Review.

Μίλησα με το support και αμέσως έριξε μια ματιά στην παραγγελία και μου τη ξεμπλόκαρε. Μιλήστε με support αν λέει Under Review.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παλι το εχω αγορασει εδω και κανα 5 ωρο και εχω στειλει και mail κανα διωρο και δεν εχω καμμια ανταποκριση. Αν δεν γινει κατι μεχρι το πρωι θα απευθυνθω στην τραπεζα να δω τι μπορω να κανω. 

Επεξ/σία από hid3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...