Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

success και εδώ, δεν πήγα για τους 36 αλλά για τους 27 μήνες (το καλό είναι ότι κάθε φορά που βάζεις την εκάστοτε gold έχει από κάτω κουμπάκι με το recurring billing όπου σου λέει ότι θα πάρεις +1 μήνα) 

image.png.954643a1c0eb4f65f283e9109a11d57d.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, fanboy είπε

Δεν ήξερα ότι είναι τόσο τοξικό το φόρουμ, συγνώμη δεν θα ξανά ρωτήσω κάτι.. 

ΥΓ: Είχα σκοπό να πάω με καφεδάκια και το laptop στο σπίτι του να το κάνει.

Λυπάμαι πιο πολύ από τα κουντος που μάζεψε.. Που σημαίνει ότι υπάρχει πολύς κόσμος που θεωρεί την βοήθεια μόνο για τους "χαζούς".

Δεν έχεις αφιερώσει 5 λεπτά να διαβάσεις 10 γραμμές γιατί βαριέσαι και ζητάς κάποιον να το κάνει για σένα γιατί βαριέσαι! Άλλο η βαρεμάρα και άλλο η χαζομάρα. 

Και ξέρεις τι είναι χειρότερο ? Η βαρεμάρα. Γιατί δεν δείχνεις εκτίμηση στον χρόνο των άλλων και τους λες " Μάγκες, βαριέμαι να διαβάσω. Δεν τα κάνετε εσείς για μένα? Γιατί ο χρόνος μου είναι πολύτιμος αλλά ο δικός σας, χωρίς αξία"

Αφιέρωσε χρόνο, διάβασε, δοκίμασε και επέστρεψε και γράψε απορίες. Οχι να μας λες βαριέμαι, ελάτε να το κανουμε σε 1 λεπτό γιατί εσεις ξέρετε!

Δ Ι Α Β Α Σ Ε. Ειλικρινά, δεν θα πάθεις κάτι!

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Δεν έχεις αφιερώσει 5 λεπτά να διαβάσεις 10 γραμμές γιατί βαριέσαι και ζητάς κάποιον να το κάνει για σένα γιατί βαριέσαι! Άλλο η βαρεμάρα και άλλο η χαζομάρα. 

Και ξέρεις τι είναι χειρότερο ? Η βαρεμάρα. Γιατί δεν δείχνεις εκτίμηση στον χρόνο των άλλων και τους λες " Μάγκες, βαριέμαι να διαβάσω. Δεν τα κάνετε εσείς για μένα? Γιατί ο χρόνος μου είναι πολύτιμος αλλά ο δικός σας, χωρίς αξία"

Αφιέρωσε χρόνο, διάβασε, δοκίμασε και επέστρεψε και γράψε απορίες. Οχι να μας λες βαριέμαι, ελάτε να το κανουμε σε 1 λεπτό γιατί εσεις ξέρετε! Ένα έλεος κάπου....

Είσαι αστείος ξέρεις γιατί; Επειδή βγάζεις το συμπέρασμα ότι δεν το διάβασα και επειδή θεωρείς πιο απλό κι εύκολο για εμένα να πάω σε κάποιου το σπίτι να πληρώσω τους καφέδες :ρ τις βενζίνες να χαλάσω χρόνο να το φτιάξουμε από το να το έκανα μόνος μου σε 5 λεπτά όπως λέτε από το σπίτι μου.. αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα τι κάνω εγώ και τι σκέφτομαι.. Έλα τα'παμε.. άσε με στην ησυχία μου σε παρακαλώ.

Επεξ/σία από fanboy
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, fanboy είπε

Είσαι αστείος ξέρεις γιατί; Επειδή βγάζεις το συμπέρασμα ότι δεν το διάβασα και επειδή θεωρείς πιο απλό κι εύκολο για εμένα να πάω σε κάποιου το σπίτι να πληρώσω τους καφέδες :ρ τις βενζίνες να χαλάσω χρόνο να το φτιάξουμε από το να το έκανα μόνος μου σε 5 λεπτά όπως λέτε από το σπίτι μου.. αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα τι κάνω εγώ και τι σκέφτομαι.. Έλα τα πάμε.. άσε με στην ησυχία μου σε παρακαλώ.

Αν διάβαζες και αφιέρωνες χρόνο θα είχες μέγιστο 1-2 απορίες τις οποίες θα μπορουσες να γραψεις.

Θα σου έλεγα να διαβάσεις και τις 62 σελίδες να το διαπιστώσεις πως έχω δίκιο, αλλά εδώ τραβάμε ζόρι για να διαβασουμε 1 ποστ... 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Αν διάβαζες και αφιέρωνες χρόνο θα είχες μέγιστο 1-2 απορίες τις οποίες θα μπορουσες να γραψεις.

Θα σου έλεγα να διαβάσεις και τις 62 σελίδες να το διαπιστώσεις πως έχω δίκιο, αλλά εδώ τραβάμε ζόρι για να διαβασουμε 1 ποστ... 

Έχει θέμα μαζί μου... αλήθεια.. σου λέω το διάβασα και απλά ήθελα για ασφάλεια να μην χάσω τα πολύτιμα χρήματα μου με κάποιο λάθος στο vpn με κάποιο παιδί, καλό θα έκανα, θα κάναμε και χαβαλε και θα το φτιάχναμε παρέα.. εσύ έχει φάει κόλλημα σοβαρό μαζί μου.. 15 σελίδες διάβασα όχι μια. Και πολλοί είχαν θεμα. Δεν ξέρω γτ το συνεχίζεις. Μην ασχολείσαι άλλο μαζί μου σε παρακαλώ. Περνά όμορφα και δημιουργικά τον χρόνο σου από το να με κρίνεις χωρίς να με ξέρεις και επειδή θεωρείς ότι δεν διάβασα το ποστ σου.. 

Επεξ/σία από fanboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, fanboy είπε

Έχει θέμα μαζί μου... αλήθεια.. σου λέω το διάβασα και απλά ήθελα για ασφάλεια να μην χάσω τα πολύτιμα χρήματα μου με κάποιο λάθος στο vpn με κάποιο παιδί, καλό θα έκανα, θα κάναμε και χαβαλε και θα το φτιάχναμε παρέα.. εσύ έχει φάει κόλλημα σοβαρό μαζί μου.. 15 σελίδες διάβασα όχι μια. Και πολλοί είχαν θεμα. Δεν ξέρω γτ το συνεχίζεις. Μην ασχολείσαι άλλο μαζί μου σε παρακαλώ. Περνά όμορφα και δημιουργικά τον χρόνο σου από το να με κρίνεις χωρίς να με ξέρεις και επειδή θεωρείς ότι δεν διάβασα το ποστ σου.. 

Πες μου κάτι.

Τους κωδικούς Brazil 12 gold, τους έχεις αγοράσει και τους έχεις? 

Έχεις νέο ή παλιό λογαριασμό Microsoft ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Πες μου κάτι.

Τους κωδικούς Brazil 12 gold, τους έχεις αγοράσει και τους έχεις? 

Έχεις νέο ή παλιό λογαριασμό Microsoft ? 

Όχι αυτό σου λέω, δεν έχω αγοράσει ακόμη τπτ γτ σκέφτομαι πως έχω ελληνικό λογαριασμό και αν δεν τον αναγνωρίσει βραζιλιάνικο; Μήπως χάσω τσάμπα τις Γκολντ.. έχω παλιό πολλά χρόνια τώρα. Αυτο λέω τόση ωρα... Δεν επέβαλαν σε κανέναν να βοηθήσει... Σεβαστό αν κάποιος δεν έχει χρόνο η βαριέται να το κάνει. Αλλά δεν ήθελα να το κάνω και "τσατ" με συνεχείς απορίες το ποστ... Είναι και σπαμ για όσους ακολουθούν.

 

ΥΓ: καλά ο Skrutz και για φιλανθρωπία να δώσω 1μυριο κλάμα θα βάλει...εύχομαι κάποτε να χρειαστεί βοήθεια και να τον αντιμετωπίζουν σαν λεπρό

Επεξ/σία από fanboy
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fanboy είπε

Όχι αυτό σου λέω, δεν έχω αγοράσει ακόμη τπτ γτ σκέφτομαι πως έχω ελληνικό λογαριασμό και αν δεν τον αναγνωρίσει βραζιλιάνικο; Μήπως χάσω τσάμπα τις Γκολντ.. έχω παλιό πολλά χρόνια τώρα. Αυτο λέω τόση ωρα... Δεν επέβαλαν σε κανέναν να βοηθήσει... Σεβαστό αν κάποιος δεν έχει χρόνο η βαριέται να το κάνει. Αλλά δεν ήθελα να το κάνω και "τσατ" με συνεχείς απορίες το ποστ... Είναι και σπαμ για όσους ακολουθούν.

Δεν παίζει ρόλο αν είναι παλιός. Ακόμα όμως και αν δεν σου πάρει τις gold (που αποκλείεται), μπορείς να φτιάξεις νέο λογαριασμό και να έχεις και τους 2, οπότε αποκλείεται να χάσεις λεφτά. 

Οπότε, ψάξε βρες δύο gold 12 Brazil, γιατί όπως βλέπεις έχουν εξαντληθεί.

Στον τρέχοντα λογαριασμό που έχεις στη Microsoft, γυρνατα τα όλα Ελλάδα αν δεν είναι. 

Και μετά περνά τις gold με vpn από κινητό.  Δοκιμή μπορείς να κάνεις στην εφαρμογή του vpn και τώρα. Δεν σε επηρεάζει κάπου. 

Και αν κολλήσεις γράψε εδώ να σου πούμε λύση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

Δεν παίζει ρόλο αν είναι παλιός. Ακόμα όμως και αν δεν σου πάρει τις gold (που αποκλείεται), μπορείς να φτιάξεις νέο λογαριασμό και να έχεις και τους 2, οπότε αποκλείεται να χάσεις λεφτά. 

Οπότε, ψάξε βρες δύο gold 12 Brazil, γιατί όπως βλέπεις έχουν εξαντληθεί.

Στον τρέχοντα λογαριασμό που έχεις στη Microsoft, γυρνατα τα όλα Ελλάδα αν δεν είναι. 

Και μετά περνά τις gold με vpn από κινητό.  Δοκιμή μπορείς να κάνεις στην εφαρμογή του vpn και τώρα. Δεν σε επηρεάζει κάπου. 

Και αν κολλήσεις γράψε εδώ να σου πούμε λύση. 

Θα κάνω gameshare δεν βολεύει ρε συ να έχω 2 λογαριασμούς δικούς μου μέσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, fanboy είπε

Θα κάνω gameshare δεν βολεύει ρε συ να έχω 2 λογαριασμούς δικούς μου μέσα..

Στον τρέχοντα που έχεις, είναι όλα ρυθμισμένα ελληνικά? Και το xbox 360?και το region? Και ο τρόπος πληρωμής? 

Σου έχει ενεργή την προσφορά 1€ ultimate? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

Στον τρέχοντα που έχεις, είναι όλα ρυθμισμένα ελληνικά? Και το xbox 360?και το region? Και ο τρόπος πληρωμής? 

Σου έχει ενεργή την προσφορά 1€ ultimate? 

Αυτά που λες αν είναι όλα ρυθμισμένα ελληνικά, δεν θα πω ψέματα πρέπει να το κοιτάξω. Την προσφορά ναι την έχει ενεργή το είχα τσεκαρει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη μαλώνετε ρε!
Σε αυτό το φόρουμ μόνο εγώ την λέω,μαλώνω με κόσμο και τρώω ban επειδής λέω για vpn!
Οι υπόλοιποι να είστε κόσμιοι παρακαλώ 😆, άντε μάθατε εδώ μέσα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, fanboy είπε

Αυτά που λες αν είναι όλα ρυθμισμένα ελληνικά, δεν θα πω ψέματα πρέπει να το κοιτάξω. Την προσφορά ναι την έχει ενεργή το είχα τσεκαρει !

 

Μπες εδώ να τσεκάρεις αν είναι ελληνικα. Αν είναι μην ανησυχείς και ψάξε 2 gold

 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παμε παρακατω μαγκες και αφηστε τα μαλωματα ειδα 2-3 καινουριες σελιδες σε μερικες ωρες και λεω μπηκε φθηνη προσφορα απο κανα κλειδαδικο....

Επεξ/σία από greengr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

For your info, Μόλις έλαβα αυτό από Microsoft στο mail μου που ενημερώνει ότι το EA Play έρχεται 10 Νοεμβρίου και δείνει παραδείγματα για την μετατροπή και διάφορες άλλες πληροφορίες.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...