Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, hid3 είπε

Το ιδιο επαθα και γω.. Αγορασα επιτελους 3 χρονια live αλλα δεν μπορω να το μετατρεψω σε ultimate. Αλλαξα region αλλα τζιφος. 

Μικησα με το support και μου λεει πως δεν μαφηνει να ολοκληρωσω την αγορα ultimate γτ εχω 36 μηνες gold και με την αγορα θα παει 37 μηνες ultimate. Οποτε λεει πρεπει να περιμενω 1 μηνα. Τωρα αν ειναι αυτη η λυση θα δειξει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, hid3 είπε

Μικησα με το support και μου λεει πως δεν μαφηνει να ολοκληρωσω την αγορα ultimate γτ εχω 36 μηνες gold και με την αγορα θα παει 37 μηνες ultimate. Οποτε λεει πρεπει να περιμενω 1 μηνα. Τωρα αν ειναι αυτη η λυση θα δειξει. 

Ετσι είναι εαν σου δίνει +1 μήνα δώρο είναι γνωστό πως δεν μπορείς να υπερβείς τους 36 μήνες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, fanboy είπε

Το ξέρω ότι το λέει αλλά δεν είναι κόπος αν θέλει κάποιος να βοηθήσει που το έχει κάνει να το ξεπεταξει σε 1 λεπτο.

Εγώ προσωπικά πάντως δεν θα εμπιστευόμουνα σε κάποιον άγνωστο τα στοιχεία του λογαριασμού μου στο xbox ή σε κάποια τράπεζα.

Απλά στο λέω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ELMastas είπε

Ετσι είναι εαν σου δίνει +1 μήνα δώρο είναι γνωστό πως δεν μπορείς να υπερβείς τους 36 μήνες.

 

1 λεπτό πριν, Delijohn είπε

Εγώ πάντως μια χαρά το κατάφερα στις 14 Σεπτέμβρη... 🙄
(3*12 gold +1 ultimate = 36 ultimate)

Και γω αυτο ειδα γιαυτο νομιζω οτι μου λεγε παπατζες ο τυπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ELMastas είπε

Ετσι είναι εαν σου δίνει +1 μήνα δώρο είναι γνωστό πως δεν μπορείς να υπερβείς τους 36 μήνες.

Δεν ισχύει.Πριν 3 μέρες πήρα 3 δωδεκαμηνες και μετά το έκανα ultimate.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Delijohn είπε

Εγώ πάντως μια χαρά το κατάφερα στις 14 Σεπτέμβρη... 🙄
(3*12 gold +1 ultimate = 36 ultimate)

Εσένα σου δούλεψε γιατί πολύ απλά δεν σου έδωσε τον 1 μήνα ultimate γιατί πολύ απλά

12*3=36 και αν έβαζε και τον ένα μήνα που λες τότε πηγαίνει το σύνολο 37 όχι 36. 🤣

Απλά μαθηματικά είναι παιδιά.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Paragontas-x είπε

Εσένα σου δούλεψε γιατί πολύ απλά δεν σου έδωσε τον 1 μήνα ultimate γιατί πολύ απλά

12*3=36 και αν έβαζε και τον ένα μήνα που λες τότε πηγαίνει το σύνολο 37 όχι 36.

Απλά μαθηματικά είναι παιδιά.

Μηπως φταει που βαζω πρωτη φορα ultimate? Με βλεπω να μενω με 36 μηνες gold👌

Επεξ/σία από hid3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι δεν φταίει αυτό αλλά ότι το όριο είναι οι 36 μήνες.

Με τον τρόπο που λέτε είναι 37 μήνες όχι 36.

Περίμενε ένα μήνα και βάλε τον 1 μήνα ultimate και όλα καλά.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Εγώ προσωπικά πάντως δεν θα εμπιστευόμουνα σε κάποιον άγνωστο τα στοιχεία του λογαριασμού μου στο xbox ή σε κάποια τράπεζα.

Απλά στο λέω.

Δεν θα έδινα κάτι τέτοιο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, fanboy είπε

Το ξέρω ότι το λέει αλλά δεν είναι κόπος αν θέλει κάποιος να βοηθήσει που το έχει κάνει να το ξεπεταξει σε 1 λεπτο.

Μα είναι λογικό αυτο που ζητάς? Έχει γραφεί μια διαδικασία που έχει γραφεί ώστε να είναι κατανοητή απο 5χρονα και θες να κάτσει κάποιος να σου πει και να σου γραψει την ίδια διαδικασία prive! Πόσο λογικό είναι?

Αν είσαι τσακάλι λοιπόν κάνε τη σε 1 λεπτό:

  1. Φτιάξε νέο λογαριασμό microsoft
  2. Αγόρασε 3 Brazil
  3. Βαλε Vpn στο κινητο
  4. Βαλε τους 3 κωδικούς με το vpn να δειχνει Βραζιλία
  5. Βάλε την Ultimate με 1€ του Store
  6. Τέλος

Για απορίες, διάβασε το 3ο post

*Το γελοίο ποιο είναι όμως? Έχω φάει 6 ώρες να τη γράψω, έτσι ώστε να τρώνε οι υπόλοιποι 15 λεπτά να την κάνουν, να μην χάνουν άπειρο χρόνο και να γλιτώνουν ένα κάρο λεφτά, και όμως θα βρεθεί κάποιος που θα τα θέλει όλα σε 1 λεπτό. Αν είναι εύκολο να του την κάνουν κ ολας... Αν κάποιος βαριέται να διαβάσει, ας πληρώσει 13€ το μήνα. Υπάρχουν λύσεις.

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 9
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Μα είναι λογικό αυτο που ζητάς? Έχει γραφεί μια διαδικασία που έχει γραφεί ώστε να είναι κατανοητή απο 5χρονα και θες να κάτσει κάποιος να σου πει και να σου γραψει την ίδια διαδικασία prive! Πόσο λογικό είναι?

Αν είσαι τσακάλι λοιπόν κάνε τη σε 1 λεπτό:

  1. Φτιάξε νέο λογαριασμό microsoft
  2. Αγόρασε 3 Brazil
  3. Βαλε Vpn στο κινητο
  4. Βαλε τους 3 κωδικούς με το vpn να δειχνει Βραζιλία
  5. Βάλε την Ultimate με 1€ του Store
  6. Τέλος

Για απορίες, διάβασε το 3ο post

*Το γελοίο ποιο είναι όμως? Έχω φάει 6 ώρες να τη γράψω, έτσι ώστε να τρώνε οι υπόλοιποι 15 λεπτά να την κάνουν, να μην χάνουν άπειρο χρόνο και να γλιτώνουν ένα κάρο λεφτά, και όμως θα βρεθεί κάποιος που θα τα θέλει όλα σε 1 λεπτό. Αν είναι εύκολο να του την κάνουν κ ολας... Αν κάποιος βαριέται να διαβάσει, ας πληρώσει 13€ το μήνα. Υπάρχουν λύσεις.

Δεν ήξερα ότι είναι τόσο τοξικό το φόρουμ, συγνώμη δεν θα ξανά ρωτήσω κάτι.. 

ΥΓ: Είχα σκοπό να πάω με καφεδάκια και το laptop στο σπίτι του να το κάνει.

Λυπάμαι πιο πολύ από τα κουντος που μάζεψε.. Που σημαίνει ότι υπάρχει πολύς κόσμος που θεωρεί την βοήθεια μόνο για τους "χαζούς".

Επεξ/σία από fanboy
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Μα είναι λογικό αυτο που ζητάς? Έχει γραφεί μια διαδικασία που έχει γραφεί ώστε να είναι κατανοητή απο 5χρονα και θες να κάτσει κάποιος να σου πει και να σου γραψει την ίδια διαδικασία prive! Πόσο λογικό είναι?

Αν είσαι τσακάλι λοιπόν κάνε τη σε 1 λεπτό:

  1. Φτιάξε νέο λογαριασμό microsoft
  2. Αγόρασε 3 Brazil
  3. Βαλε Vpn στο κινητο
  4. Βαλε τους 3 κωδικούς με το vpn να δειχνει Βραζιλία
  5. Βάλε την Ultimate με 1€ του Store
  6. Τέλος

Για απορίες, διάβασε το 3ο post

*Το γελοίο ποιο είναι όμως? Έχω φάει 6 ώρες να τη γράψω, έτσι ώστε να τρώνε οι υπόλοιποι 15 λεπτά να την κάνουν, να μην χάνουν άπειρο χρόνο και να γλιτώνουν ένα κάρο λεφτά, και όμως θα βρεθεί κάποιος που θα τα θέλει όλα σε 1 λεπτό. Αν είναι εύκολο να του την κάνουν κ ολας... Αν κάποιος βαριέται να διαβάσει, ας πληρώσει 13€ το μήνα. Υπάρχουν λύσεις.

Αυτό θα δουλέψει αν δεν δώσει τον τελευταίο μήνα και αυτό γιατί πολύ απλά 3*12=36 που είναι και το όριο μηνών που δέχεται η Microsoft για συνδρομή game pass. 

11 λεπτά πριν, fanboy είπε

Δεν ήξερα ότι είναι τόσο τοξικό το φόρουμ, συγνώμη δεν θα ξανά ρωτήσω κάτι.. 

ΥΓ: Είχα σκοπό να πάω με καφεδάκια και το laptop στο σπίτι του να το κάνει.

Λυπάμαι πιο πολύ από τα κουτιά που μάζεψε; Που σημαίνει ότι υπάρχει πολύς κόσμος που θεωρεί την βοήθεια μόνο για τους "χαζούς".

Να δεν έχει άδικο. Έχει κάνει έναν οδηγό όντως για 5χρονα και δεν είναι καθόλου δύσκολο να το κάνει ο οποιαδήποτε και εσύ ψάχνεις άτομο να το κάνει για εσένα κάτι που δεν είναι ασφαλές γιατί μπορεί έστω και κατά λάθος κάποιος να δει τους κωδικούς σου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Αυτό θα δουλέψει αν δεν δώσει τον τελευταίο μήνα και αυτό γιατί πολύ απλά 3*12=36 που είναι και το όριο μηνών που δέχεται η Microsoft για συνδρομή game pass. 

Να δεν έχει άδικο. Έχει κάνει έναν οδηγό όντως για 5χρονα και δεν είναι καθόλου δύσκολο να το κάνει ο οποιαδήποτε και εσύ ψάχνεις άτομο να το κάνει για εσένα κάτι που δεν είναι ασφαλές γιατί μπορεί έστω και κατά λάθος κάποιος να δει τους κωδικούς σου. 

Δεν έχω κάνει ΠΟΤΕ κάτι με vpn. Στο λάπτοπ μου δεν θα δει κωδικους, τες πα. Καλή συνέχεια παιδιά. Ίσως είναι πολύ χαζός για το φορουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fanboy είπε

Δεν έχω κάνει ΠΟΤΕ κάτι με vpn. Στο λάπτοπ μου δεν θα δει κωδικους, τες πα. Καλή συνέχεια παιδιά. Ίσως είναι πολύ χαζός για το φορουμ

Δεν είναι τίποτα το vpn για να σε δυσκολέψει,είναι ένα κουμπάκι να κάνει connect και πας στον χαρτη και βρίσκεις την Βραζιλία,τα υπόλοιπα τα λέει στα βήματα.Ξέρω αν δεν το έχεις ξανα κάνει φαίνεται βουνό αλλά δεν είναι δύσκολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...