Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, Athanasios2104 είπε

GRAU NERFED ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
 

9/10 έπαιζαν με το noobolaser, now the fun begins (παίζω με Oden)

πρόσεχε μην σου έρθει κανά αδέσποτο rpg, και μετά λες τι έγινε πάλι. :P

πάντως αν δεν παίζεις με παρέα να μπορείς να επικοινωνείς δεν λέει, ούτε το plunder ούτε το warzone. ο καθένας πέφτει όπου γουστάρει και κάνει ότι θέλει. ειδικά στο plunder ενώ ο σκοπός είναι να μαζέψεις φράγκα οι πιο πολλοί παίζουν για τα kills. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 876
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 minutes ago, vassilis018 said:

πάντως αν δεν παίζεις με παρέα να μπορείς να επικοινωνείς δεν λέει, ούτε το plunder ούτε το warzone. ο καθένας πέφτει όπου γουστάρει και κάνει ότι θέλει. ειδικά στο plunder ενώ ο σκοπός είναι να μαζέψεις φράγκα οι πιο πολλοί παίζουν για τα kills. 

Εξαρτάται την παρέα, η επικοινωνία είναι το πιο δύσκολο πράγμα στο Game. Ο καθένας κάνει τα δικά του και νομίζει ότι είναι και καλύτερος 😛  - και βάζω και τον εαυτό μου μέσα. Τουλάχιστον όταν παίζω με random δεν αγχώνομαι τόσο, και έχω πάρει και νίκη με randomαδες. Το κακό είναι ότι δεν κάνει πάντα fill και μπορεί να σε βάλει 1v3 π.χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω αν γνωριζεται παταω στο duos να με βαλει με καποιον και παντα μπαίνω μονος αυτο γινεται συνεχεια ειτε τριαδα ειτε τετραδα μηπως το αλλαξαν και πρεπει να μπαινεις μονο με φιλους? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, vassilis018 είπε

πρόσεχε μην σου έρθει κανά αδέσποτο rpg, και μετά λες τι έγινε πάλι. :P

πάντως αν δεν παίζεις με παρέα να μπορείς να επικοινωνείς δεν λέει, ούτε το plunder ούτε το warzone. ο καθένας πέφτει όπου γουστάρει και κάνει ότι θέλει. ειδικά στο plunder ενώ ο σκοπός είναι να μαζέψεις φράγκα οι πιο πολλοί παίζουν για τα kills. 

Στο plunder πολλοί μπαίνουν για να ανεβάσουν γρήγορα τα όπλα, το κάνω και εγώ καμιά φορά, αλλά και με αυτό τον τρόπο κυνηγάς την νίκη, με το να παίρνεις συνεχώς αποστολές πχ.

Επίσης το in game chat είναι λίγο χάλια. Εμείς που σαν παρέα παίζουμε από xbox και PC φτιάχνουμε party στο xbox app και παίζουμε.

 

 

21 λεπτά πριν, kikos1313 είπε

Παιδια να ρωτησω αν γνωριζεται παταω στο duos να με βαλει με καποιον και παντα μπαίνω μονος αυτο γινεται συνεχεια ειτε τριαδα ειτε τετραδα μηπως το αλλαξαν και πρεπει να μπαινεις μονο με φιλους? 

Μήπως έχεις ενεργοποιημένη την επιλογή "dont fill"??

Επεξ/σία από alex-gate-7-1925
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι τύποι ειναι καθυστερημένοι στην activision δεν εξηγείται αλλιως, 20-30 gb επιπλεον για ενα mode περιορισμένης διαρκειας, οντως τωρα? Μηπως εχουν σκοπο να το φτασουν 600 gb το παιχνιδι στο τελος?

Ερωτηση, με πιον τροπο μπορω να μεταφερω ολοκληρο το παιχνίδι απο τον εναν ssd μου στον αλλον και να γίνονται και ολα τα updates εκει? Μπακάλικα με drag & drop ή υπάρχει καποιος αλλος τροπος?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Οι τύποι ειναι καθυστερημένοι στην activision δεν εξηγείται αλλιως, 20-30 gb επιπλεον για ενα mode περιορισμένης διαρκειας, οντως τωρα? Μηπως εχουν σκοπο να το φτασουν 600 gb το παιχνιδι στο τελος?

Ερωτηση, με πιον τροπο μπορω να μεταφερω ολοκληρο το παιχνίδι απο τον εναν ssd μου στον αλλον και να γίνονται και ολα τα updates εκει? Μπακάλικα με drag & drop ή υπάρχει καποιος αλλος τροπος?

Μη γκρινιάζεις, οι τιμές των δίσκων είναι πολύ φθηνές πλέον..

Μετέφερε όλο το installation folder που βάζεις τα παιχνίδια η bnet. Και μετά όπως λες cut -paste.

(Κράτα backup πριν το κάνεις, και όταν το κάνεις check για να δεις ότι η εφαρμογή το βλέπει τον νέο φάκελο-path.)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδες θα ηθελα να καταβασω το παιχνιδι αλλα εχω 24 adsl και εχω ακουσει οτι αν γινει κατι.. πχ αν γινει καμια αποσυνδεση στο ιντερνετ πρεπει να το κατεβασω απο την αρχη ισχυει???

γιατι ειναι αρκετα μεγαλο και θα μου παρει σιγουρα μερα και παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, grektd23 είπε

καλησπερα παιδες θα ηθελα να καταβασω το παιχνιδι αλλα εχω 24 adsl και εχω ακουσει οτι αν γινει κατι.. πχ αν γινει καμια αποσυνδεση στο ιντερνετ πρεπει να το κατεβασω απο την αρχη ισχυει???

γιατι ειναι αρκετα μεγαλο και θα μου παρει σιγουρα μερα και παραπανω

εννοείται πως δεν ισχύει αυτή η παπατζα που σου είπαν! Το download όταν το διακόψεις ξεκινάει από εκεί που είχε μείνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

εννοείται πως δεν ισχύει αυτή η παπατζα που σου είπαν! Το download όταν το διακόψεις ξεκινάει από εκεί που είχε μείνει.

α ωραια ευχαριστω ρε φιλος απο που το κατεβαζεις??? επισης πως ειναι τα spray τα recoil κτλ ειναι σχετικα ευκολα η δυσκολα? παιζω pubg και η αληθεια ειναι οτι με δυσκολευει λιγο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, grektd23 είπε

α ωραια ευχαριστω ρε φιλος απο που το κατεβαζεις??? επισης πως ειναι τα spray τα recoil κτλ ειναι σχετικα ευκολα η δυσκολα? παιζω pubg και η αληθεια ειναι οτι με δυσκολευει λιγο 

Από το battlenet. Κάνε έναν λογαριασμό στην blizzard https://www.blizzard.com/en-us/

και μετά έναν λογαριασμό στην Activision https://www.activision.com/ και ένωσε τους και καλό παιχνίδι.

Τι να σου πω.. για μένα όλα τα fps εύκολα είναι, γι'αυτό και με αποκαλούν extreme sniper. Από κει και πέρα συνήθεια είναι και εξάσκηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Από το battlenet. Κάνε έναν λογαριασμό στην blizzard https://www.blizzard.com/en-us/

και μετά έναν λογαριασμό στην Activision https://www.activision.com/ και ένωσε τους και καλό παιχνίδι.

Τι να σου πω.. για μένα όλα τα fps εύκολα είναι, γι'αυτό και με αποκαλούν extreme sniper. Από κει και πέρα συνήθεια είναι και εξάσκηση.

το θεμα μου ειναι το sound με το spray οκ το μαθαινεις απλα δν καταλαβενω απο που τρωω τις σφαιρες 

ευχαριστω πολυ  παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/6/2020 στις 6:17 ΜΜ, Athanasios2104 είπε

GRAU NERFED ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
 

9/10 έπαιζαν με το noobolaser, now the fun begins (παίζω με Oden)

Believe me κανένα ουσιαστικό nerf δεν έφαγε. Αυτά που *άλλαξαν* περισσότερο κονσολαδες επηρέασαν παρά pc. Λίγο καλός να είσαι το ίδιο σκοτώνει. 

Προσωπικά τελευταία παίζω Μ13. Το οποίο στη πραγματικότητα ( για όσους ενδιαφέρονται ) είναι αυτό https://en.m.wikipedia.org/wiki/SIG_MCX 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...