Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλα τα διαγνωστικά δείχνουν άριστη συμπεριφορά.

Όλα τα παραπάνω μηνύματα εμφανίζονται μετά την κατάρρευση του warzone. 

🤕🤕🤕☠️☠️☠️ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, GRMC είπε

Όλα τα διαγνωστικά δείχνουν άριστη συμπεριφορά.

Όλα τα παραπάνω μηνύματα εμφανίζονται μετά την κατάρρευση του warzone. 

🤕🤕🤕☠️☠️☠️ 

Ποια έτρεξες; Πάντως σου βγάζει μπλε οθόνη αφού κρασάρει το Warzone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός από το πρόγραμμα της μητρικής έτρεξα και το pc repear δεν βρήκε απολύτως τίποτα. Μπλε οθόνη μου βγάζει 1 στις 10 αφού κρασάρει το warzone όπως πολύ σωστά έθεσες. 

εκτός από το καταραμένο αυτό παιχνίδι κατά τα υπόλοιπα το desktop λειτουργεί άψογα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαβάζω εδώ για crashes bugs και δε συμμαζεύεται... Δε θα βγάλετε άκρη... Παίζω με ένα κολλητό ο οποιος πλέον δε μπορεί να παίξει χωρίς να του κρασάρει (με dev error, η χωρίς error απλά τον πετάει), ενώ τις περισσότερες φορές εγώ είχα θέματα. Στο multi του παίζει άψογα. Εμένα για κάποιο διάστημα μου κράσαρε όταν ανατίναζα C4. Διαπίστωσα μετά από άπειρα βρισίδια πως το έκανε με ένα συγκεκριμένο optic... Αυτό τώρα πριν κάτι μήνες. Μου είχαν απαντήσει στο επίσημο φόρουμ να μη χρησιμοποιώ operators του cold war με συγκεκριμένα οπλα και κάτι τέτοια... Προχθές με ρωτήσανε αν έχω ακόμα το πρόβλημα... Μιλάμε οι άνθρωποι είναι αστείοι. Game με γραφικά 2015 στη καλύτερη άθλια γραμμένο. 

Οπότε @GRMC μην αγχώνεσαι δε φταίει το μηχάνημα σου. Εγώ το τρέχω σε i7 3930k και δεν έχω θέμα πλέον. Είναι ότι και όποτε του καπνίσει.

 

Επεξ/σία από mordred
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και σε xbox γινόταν ο χαμός από dev error,  κάποια στιγμή δεν έπαιζε το sptilscreen.. Και τώρα που μιλάμε στο split screen δεν φαίνονται τα όπλα... 

Στο warzone ευτυχώς μέχρι στιγμής δεν έχω παρατηρήσει κάτι.. 

Απο τότε που ένωσαν cold war με mw πάει το παιχνίδι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας κ από μένα! 

Για να μην τα πολυλογώ, έχει βγάλει κανένας άκρη με το Error 6068 του παιχνιδιού;
Έχω αλλάξει mobo, 2x cpu, 3x gpu, 1x ram και πολλές προσθήκες για να το ευχαριστιέμαι. Τελικά αυτό το ρημάδι 6068 δεν μπορώ να το ξεφορτωθώ. Καμιά ιδέα; To τρέχον setup προς το παρόν δεν είναι κ το πιο απλό που βρίσκεις. Παίζει να μην τραβάει το Gold τροφοδοτικό 650W με την 2070 Super?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Lazarus είπε

Καλησπέρα σας κ από μένα! 

Για να μην τα πολυλογώ, έχει βγάλει κανένας άκρη με το Error 6068 του παιχνιδιού;
Έχω αλλάξει mobo, 2x cpu, 3x gpu, 1x ram και πολλές προσθήκες για να το ευχαριστιέμαι. Τελικά αυτό το ρημάδι 6068 δεν μπορώ να το ξεφορτωθώ. Καμιά ιδέα; To τρέχον setup προς το παρόν δεν είναι κ το πιο απλό που βρίσκεις. Παίζει να μην τραβάει το Gold τροφοδοτικό 650W με την 2070 Super?

Δεν φταίει το setup σου μην ανησυχείς το παιχνίδι είναι ότι να ναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/7/2021 στις 6:47 ΜΜ, Lazarus είπε

Καλησπέρα σας κ από μένα! 

Για να μην τα πολυλογώ, έχει βγάλει κανένας άκρη με το Error 6068 του παιχνιδιού;
Έχω αλλάξει mobo, 2x cpu, 3x gpu, 1x ram και πολλές προσθήκες για να το ευχαριστιέμαι. Τελικά αυτό το ρημάδι 6068 δεν μπορώ να το ξεφορτωθώ. Καμιά ιδέα; To τρέχον setup προς το παρόν δεν είναι κ το πιο απλό που βρίσκεις. Παίζει να μην τραβάει το Gold τροφοδοτικό 650W με την 2070 Super?

Περιμένεις εσύ να βγάλεις εσύ ακόμα άκρη.; Το παίγνιον ειναι απαράδεκτο μη πω τίποτα πιο βαρύ... Τα crashes ειναι random. Και να πω ότι έχει και τίποτα σοβαρά γραφικά... Μη μιλήσω για τα updates και γενικά για το μέγεθος του παιχνιδιού. Και τι είναι αυτά τα shaders πλέον που γινονται συνέχεια install...? Εμένα για καποιο λογο όταν τρεχω και κανω slide (shift+alt δηλαδη) αλλάζει η γλώσσα στα windows και δε παιζει το wheel μετα για να αλλαξω όπλο. Πρεπει να πατησω windows key για να επανελθει... Έτσι στα ξαφνικά άρχισε να το κάνει... Τραγωδία πλέον... Ξαναγύρισα σε battlefield 1 και 5 και λέω τι κουρ@δα παιχνίδι έπαιζα τόσο καιρό...

Επεξ/σία από mordred
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...