Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με το 13033


TehJoHnX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, talibanakos είπε

Παιδες να ρωτησω,με την κοπελα μου μενουμε συχνα σπιτι μου αλλα νοικιαζουμε 2 διαμερισματα.
Με καλυπτει το "παροχη βοηθειας" για να παω να τη φερω σπιτι μου;

Θα μενουμε σε εμενα  αυτες τις μερες και δεν εχει οχημα.

Η πλήρης περιγραφή της επιλογής αυτής είναι "παροχή βοήθειας σε ανθρώπους που βρίσκονται σε ανάγκη", η οποία ουδεμία σχέση έχει με την περίπτωση σας.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, TehJoHnX είπε

Σήμερα πήγα να στείλω μήνυμα από Cosmote στο 13033 και μου απαντάει με διαφορετικά ονόματα και διευθύνσεις από αυτά που έστειλα. Προφανώς υπάρχει κάποιο πρόβλημα γιατί δεν είναι σωστό να κοινοποιουνται έτσι προσωπικά στοιχειά, το παρατήρησε κανένας άλλος αυτό; Από Vodafone αμέσως μου στέλνει ότι έστειλα και εγώ. 

Και στη μητερα μου της εστειλε ονομα και διευθυνση αλλης κοπελας....

Μου αρεσει που ειπαν οτι τα προσωπικα δεδομενα θα προστατευθουν  χ0α0αχα0

 

Επεξ/σία από dimos15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 13033 περιμένατε να δείτε αν είστε φακελωμένοι ? Facebook,Instagram,AMKA,AΦΜ,google maps και αλλά τόσα υπάρχουν που μας έχουν φακελώσει.

Επεξ/σία από dionisis1925
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, fever25 είπε

Ερώτηση: Αν έχεις κάνει φραγή πενταψήφιων (για τις γνωστές χρεώσεις), μπορεί να ολοκληρωθεί η διαδικασία;

Ναι,τουλάχιστον εγώ που έχω wind ολοκληρώθηκε κανονικά η διαδικασία.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πατησα καταλαθος να μην στελνονται μηνυματα σε πενταψηφιους την ωρα που πηγα να στειλω μηνυμα στο 13033 . Δεν μπορω να το αλλαξω απο πουθενα . Πατησα απομνημονευση της απαντησης μου . Εκανα clear  την μνημα τιποτα απολυτως . Γραφει αποτυχια αποστολης μηνυματος ελεγξτε το μηνυμα και προσπαθηστε ξανα

 

Εχω s7

Επεξ/σία από fogeo933
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fogeo933 είπε

Πατησα καταλαθος να μην στελνονται μηνυματα σε πενταψηφιους την ωρα που πηγα να στειλω μηνυμα στο 13033 . Δεν μπορω να το αλλαξω απο πουθενα . Πατησα απομνημονευση της απαντησης μου . Εκανα clear  την μνημα τιποτα απολυτως . Γραφει αποτυχια αποστολης μηνυματος ελεγξτε το μηνυμα και προσπαθηστε ξανα

Κάπου υπάρχει επιλογή, αν δεν είναι στις ρυθμίσεις της εφαρμογής θα είναι στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Κάπου υπάρχει επιλογή, αν δεν είναι στις ρυθμίσεις της εφαρμογής θα είναι στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου.

Αμα ξερει κανεις παιδια πειτε μου . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, fogeo933 είπε
17 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Κάπου υπάρχει επιλογή, αν δεν είναι στις ρυθμίσεις της εφαρμογής θα είναι στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου.

Αμα ξερει κανεις παιδια πειτε μου . 

Αυτό δεν έκανα μόλις? Ή μήπως περιμένεις να φτιάξω tutorial με εικόνες και βίντεο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, fogeo933 είπε

Πατησα καταλαθος να μην στελνονται μηνυματα σε πενταψηφιους την ωρα που πηγα να στειλω μηνυμα στο 13033 . Δεν μπορω να το αλλαξω απο πουθενα . Πατησα απομνημονευση της απαντησης μου . Εκανα clear  την μνημα τιποτα απολυτως . Γραφει αποτυχια αποστολης μηνυματος ελεγξτε το μηνυμα και προσπαθηστε ξανα

Εχω s7

Σε android:
Ρυθμίσεις - Εφαρμογες - τρεις τελείες πανω δεξιά  -- ειδική πρόσβαση - χρηση προηγμενων(premium) υπηρεσιων sms 
και αλλάζεις την επιλογή που έχεις κάνει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρωσε λιγο ερωτηση εκανα . 

11 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Αυτό δεν έκανα μόλις? Ή μήπως περιμένεις να φτιάξω tutorial με εικόνες και βίντεο?

Χαλαρωσε λιγο ερωτηση εκανα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Joshua21 είπε

Χαλαρός είμαι, ερώτηση έκανα και εγώ.

Οχι να μην φτιαξεις . Το καταλαβα

8 λεπτά πριν, hell88 είπε

Σε android:
Ρυθμίσεις - Εφαρμογες - τρεις τελείες πανω δεξιά  -- ειδική πρόσβαση - χρηση προηγμενων(premium) υπηρεσιων sms 
και αλλάζεις την επιλογή που έχεις κάνει

Μπραβο ρε φιλε !! Ευχαριστω πολυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελω να παω σε πχ κρεοπωλείο που ειναι πιο μακρια απο την γειτονια με καλυπτει ή θα με ισιωσει με 150αρι!!!??? Δηλαδη αποσταση 5 χιλιομετρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...