Προς το περιεχόμενο

IPTV


kost09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.Δεν ξέρω αν προϋπάρχει σαν θέμα αλλά θα θελα να μάθω για τις διάφορες ελληνικές ¨εταιρίες¨μέσω facebook ,αξίζει με 15 ευρώ μηνιαίως .Τι να προσέξει κάποιος να μην πέσει θύμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος τρόπος για να μην πέσεις θύμα είναι να πάρεις μια νόμιμη συνδρομή.
Όλοι οι υπόλοιποι δεν σου παρέχουν κάποια εγγύηση ούτε ποιότητα υπηρεσιών. Ανα πάσα στιγμή μπορεί να κλείσουν και να χάσεις τα λεφτά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, _filippos_ είπε

Ο μόνος τρόπος για να μην πέσεις θύμα είναι να πάρεις μια νόμιμη συνδρομή.
Όλοι οι υπόλοιποι δεν σου παρέχουν κάποια εγγύηση ούτε ποιότητα υπηρεσιών. Ανα πάσα στιγμή μπορεί να κλείσουν και να χάσεις τα λεφτά σου.

Αφού η συνδρομή είναι μηνιαία, οπότε αν κλείσει δεν έχει πληρωμή. Νομιμη έχω αλλα είναι ασύμφορη πλέον... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kost09 είπε

Αφού η συνδρομή είναι μηνιαία, οπότε αν κλείσει δεν έχει πληρωμή. Νομιμη έχω αλλα είναι ασύμφορη πλέον... 

Εγώ είχα iptv. Δεν είναι μόνο ότι μπορεί να κλείσει. Η ποιότητα των καναλιών είναι χάλια. Δεν βλέπεται με τίποτα. Μιλάμε για κάτω του Sd και είναι τραβηγμένα από κάμερα. Επίσης εγώ είχα 50αρα ταχύτητα και υπήρχε μεγάλο lag. Συνέχεια έψαχνα να βρω καλύτερο server και κάθε βδομάδα πετούσα χρήματα αλλάζοντας server. Επιπρόσθετα να ξέρεις πως υπάρχει χρονοκαθυστέρηση. Δηλαδή στα νόμιμα μπαίνει το γκολ ενώ στα iptv το γκολ μπαίνει με καθυστέρηση ενός λεπτού. Τέλος σε ταινίες υπήρχε και κόλλημα. Έπαιζε η σκηνή και μετά από 10 δευτερόλεπτα ξανά έπαιζε η ίδια σκηνή. Αφού έπαιζε η σκηνή ξανά έπαιζε η ίδια σκηνή. Αυτό μου το έκανε στο COSMOTE που είχε bay watch.
 

Πάνε σε cosmote ott ζητά προσφορά. Έχει καλή τιμή. Αλλά νομίζω και η nova έχει βγάλει ανάλογη προσφορά.

Επεξ/σία από tilaverboy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Εγω πάλι έχω iptv 6 χρόνια και είμαι πολύ χαρούμενος, αλλά δεν ξέρω αν μπορούμε να κάνουμε αυτήν την συζήτηση απο εδώ, επιτρέπεται ή θά φάω κανένα block??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Καλησπερα,ηρθε στα χερια μου ενα mag420.

Πως μπορω να το χρησιμοποιησω για να βλεπουμε τιποτα στο χαλαρο;

Βλεπω για IPTV αλλα τιποτα απο δωρεαν servers.

Καμια προταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...