Προς το περιεχόμενο

Crackdown 1+2 Xbox360/Xbox One [Δωρεάν]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Lalakis1975 είπε

Κάνε paypal έκανα πριν λίγο.

Δεν εχω καρτα τραπεζης...δεν χρειαζεται καρτα το paypal;

Επεξ/σία από czarjuly
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Δεν εχω καρτα τραπεζης...δεν χρειαζεται καρτα το paypal;

Βάλε από γονείς η από αδερφια...χρειάζεται κάρτα ναι. Εγώ πριν το έκανα για τον μικρό με έχει πρήξει με το fortnite. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lalakis1975 είπε

Βάλε από γονείς η από αδερφια...χρειάζεται κάρτα ναι. Εγώ πριν το έκανα για τον μικρό με έχει πρήξει με το fortnite. 

Εχει η μανα μου καρτα αλλα δεν εμπιστευομαι να την βαλω (εκτος αυτου νομιζω ειναι και παρανομο)

Θα επρεπε να το ειχε κανει οπως η Sony με τα παιχνιδια που εδωσε δωρεαν για ολους ουτε καρτες ουτε τιποτε,ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και είναι δωρεάν πάνω από ένα χρόνο, καλό είναι που αναφέρθηκε και τώρα μιας και όλοι ψάχνουμε τρόπους να περάσουμε τον χρόνο μας στο σπίτι αυτές τις μέρες..

Επίσης δωρεάν από τον περασμένο Ιούνιο είναι και το Too Human στο Xbox One/Xbox 360.

https://marketplace.xbox.com/el-GR/product/Too-Human/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5307de

Επεξ/σία από thomason993
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα DLC του crackdown 2 μου βγάζει ότι η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη στην περιοχή μου. Το έκανε σε κανέναν άλλον αυτό? 

Επεξ/σία από bfc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, bfc said:

Τα DLC του crackdown 2 μου βγάζει ότι η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη στην περιοχή μου. Το έκανε σε κανέναν άλλον αυτό? 

Το ένα από τα δύο μου αναφέρει και εμένα το ίδιο. Δεν πολυασχολήθηκα παραπάνω. Αν βρεις λυση ενημέρωσε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως καταφέρατε να τα πάρετε παιδιά ? Εμένα μου βγάζει σαν country μόνο United States και δεν με αφήνει να αλλάξω τα payment options μιας που έχω περασμένο paypal από παλιά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, thomason993 είπε

Αν και είναι δωρεάν πάνω από ένα χρόνο, καλό είναι που αναφέρθηκε και τώρα μιας και όλοι ψάχνουμε τρόπους να περάσουμε τον χρόνο μας στο σπίτι αυτές τις μέρες..

Επίσης δωρεάν από τον περασμένο Ιούνιο είναι και το Too Human στο Xbox One/Xbox 360.

https://marketplace.xbox.com/el-GR/product/Too-Human/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5307de

Ωραίος το πήρα. Υπάρχουν και άλλα τέτοια που ήταν δωρεάν χωρίς να το ξέρουμε τόσο καιρό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Lalakis1975 είπε

Κάρτα; το περίεργα μας τα λένε... 

Μου φαίνεται θα πάρω ps 4, μια θέλει συνδρομή μια το ένα μια το άλλο.. 

Στη microsoft δίνεις την κάρτα, όχι στο mpakalikothsgeitonias.gr.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...