Προς το περιεχόμενο

[Free Game] Pac-Man Championship Edition 2 για PS4 @ PS Store


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιβεβαιωνω και εγω πως για λιγο διαστημα ηταν δωρεαν. Θα δειξει τωρα αν θα το αφησει σε εμας που το προλαβαμε ή αν θα το αφαιρεσουν και απο εμας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, alfaeffe είπε

Επιβεβαιωνω και εγω πως για λιγο διαστημα ηταν δωρεαν. Θα δειξει τωρα αν θα το αφησει σε εμας που το προλαβαμε ή αν θα το αφαιρεσουν και απο εμας.

Ναι, για να δούμε, εγώ τώρα το κάνω εγκατάσταση.. Μικρό είναι, 2.3 GB

Μάλλον κ εγώ για λάθος το κόβω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά με τις προσφορές της η Microsoft κάνει την Sony να μοιάζει εισπρακτική εταιρία και μόνο.

Δείτε τι παιχνίδι βάζει σύντομα στο gamepass.

https://www.zougla.gr/technology/gaming/article/to-red-dead-redemption-2-sto-xbox-game-pas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Πραγματικά με τις προσφορές της η Microsoft κάνει την Sony να μοιάζει εισπρακτική εταιρία και μόνο.

Δείτε τι παιχνίδι βάζει σύντομα στο gamepass.

https://www.zougla.gr/technology/gaming/article/to-red-dead-redemption-2-sto-xbox-game-pas

Σωστός για την sony , θα επρεπε να κάνει κάτι παραπάνω αυτή την περίοδο αλλά να πούμε ότι κατά καιρούς βάζει παιχνιδαρες με 3 και 5 ευρώ .πηραμε και την συλλογή uncharted , το journey και το pacman τώρα κάτι γίνεται .

Το rdr2 παίζω αυτή την περίοδο και είναι ατελείωτη παιχνιδαρα έχει 100 ώρες gameplay χαλαρά . Δεν σε ενθουσιάζει στην αρχή αλλά αν το δεις σαν ένα ταξίδι στην Αμερική το 1900 και αφεθείς στον κόσμο του είναι μαγικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...