Προς το περιεχόμενο

Macbook αμαν αυτες οι θερμοκρασιες


nickvas19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 εχω κι εγω θεμα με ενα mbpr2015 ανεβαζει πολυ, ειδικα αν εχω επανω κουμπωμενο εξωτερικο monitor. 

αλλαξα παστα αλλα δεν ειδα διαφορα, αλλα μαλλον φταιει οτι την ειχα πολυ καιρο. Θα δοκιμασω να βαλω νεα. Δεν κανεις το ιδιο; εχεις αλλαξει ποτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/5/2020 στις 11:30 ΜΜ, nickvas19 είπε

Καλο μηνα ρε παιδια.

Εχω ενα macbook και υποφερει ..... Ανοιγω ενα βιντεο στο youtube και κατευθειαν η θερμοκρασια χτυπαει 90 βαθμους.

Γενικοτερα απο οσο εψαξα υπαρχει ενα θεματακι με τα μακ. Εχω ενα macbook pro 2017 13 inch.

Μπορω να σωθει καπως η κατασταση η οχι; το πηρα καινουργιο και το χω 1,5χρονο.

ευχαριστω.

Κατ'αρχάς αν μενεις κάπου με αρκετή σκόνη μαζεύει μέσα. Θέλει καθάρισμα. Δεύτερον, αν κάνει πολλή ζέστη παίζει ρόλο. Αλλά το πιθανότερο το καθάρισμα. Πήγα το δικό μου, και ΑΠΕΙΡΗ διαφορά έχει μετά το καθάρισμα και μου είπαν μια φορά το χρόνο καλό είναι να γίνεται. Κι εμένα βάραγε θερμοκρασίες τρελές, και τώρα είναι ωραίο και χαλαρό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, iMarilina είπε

Κατ'αρχάς αν μενεις κάπου με αρκετή σκόνη μαζεύει μέσα. Θέλει καθάρισμα. Δεύτερον, αν κάνει πολλή ζέστη παίζει ρόλο. Αλλά το πιθανότερο το καθάρισμα. Πήγα το δικό μου, και ΑΠΕΙΡΗ διαφορά έχει μετά το καθάρισμα και μου είπαν μια φορά το χρόνο καλό είναι να γίνεται. Κι εμένα βάραγε θερμοκρασίες τρελές, και τώρα είναι ωραίο και χαλαρό. 

Ποση θερμοκρασια εχεις το δλδ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, nickvas19 είπε

Ποση θερμοκρασια εχεις το δλδ?!

ανεβαινε όπως λες όχι με βαριά προγράμματα στο 80 τόσο - 91, έβαζα στο φουλ τους ανεμιστήρες και κατέβαινε λίγο, τώρα με ίδια χρήση είναι στο 50-56 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...