Προς το περιεχόμενο

[FREE GAME] Grand Theft Auto V (PC)


Iliaskrs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να δω πως θα το παίξει το δικό μου του τετραπύρηνο '07.

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το αγορασα πριν 2 βδομαδες στο Steam, χαχα χαλαλι.

Απο την αρχικη σελιδα θα το βρουμε σημερα στις 18:00? Γιατι δεν βλεπω να προλαβαινουμε κ ολοι, εχουν να πεσουν botakia, ειμαι σιγουρος πολλοι ετοιμαζουν software εχουν βγει στους δρομους να αγορασουν sim για 2FA Και παει λεγοντας :P 

1 ώρα πριν, snips είπε

Τι χαρά που παρέχεται δωρεάν ένα από τα περισσότερο αντικοινωνικά σεναριακά παιχνίδια! (για όλη τη σειρά GTA μιλάω φυσικά). "Παιχνίδια" ...οκ...

Τρέχατε για free ψυχ-αγωγία λεμε. 

Το κανουν για να παρουν τα στοιχεια μας, το τηλεφωνικο νουμερο που δεν δινει ο παροχος στην κυβερνηση, τωρα ολα μαζεμενα στο epicstore που θα τα πουλησει στους Μασωνους και θα μας φακελωσουν, μεχρι και ποσα λεβελ εισαι στο GTA Online θα μπει στο φακελο. 


Κανε copy-paste σε 10 φιλους για να παρεις ασυλο.

 

Αντικοινωνικο γιατι; Επαιξες καθολου GTA RP; :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, geophi είπε

Τα "δωρεάν" παιχνίδια δεν είναι δωρεάν. Τίποτα δεν είναι δωρεάν.

Τα δωρεάν παιχνίδια τα δίνουν ώστε να έχουν επισκεψιμότητα και να πουλάνε παιχνίδια, να διαφοροποιούνται από τον ανταγωνισμό, να μένουν στην επικαιρότητα, να διατηρούν την φήμη τους και για χιλιάδες άλλους λόγους.

Το target group μπορεί είναι οι υφιστάμενοι gamers που έχουν τον εξοπλισμό για τα καινούργια παιχνίδια αλλά υπάρχουν και χιλιάδες χρήστες που έχουν ακόμα κάρτες γραφικών του 1GB που παίζουν πιο απλά παιχνίδια. Εκεί πιθανότατα θέλουν να στοχεύσουν, να δελεάσουν αυτό το target group που αμφιταλαντεύεται αν πρέπει να αναβαθμίσει το pc του για να παίζει άνετα πιο καινούργια παιχνίδια. Αν το καταφέρουν αυτό θα έχουν νέους δυνητικούς πελάτες στους οποίους θα προωθήσουν περισσότερα παιχνίδια.

Βέβαια η συζήτηση αυτή είναι μεγάλη και ίσως να μην πρέπει να γίνει εδώ.

Σόρρυ αλλά δε σε πιάνω. Θέλει η rockstar ή η epic games να χαρίσει ένα παιχνίδι για να πουλήσει η Nvidia, η AMD και η corsair?? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 λεπτά πριν, giopa62 είπε

Σόρρυ αλλά δε σε πιάνω. Θέλει η rockstar ή η epic games να χαρίσει ένα παιχνίδι για να πουλήσει η Nvidia, η AMD και η corsair?? 

καρτελ ειναι, δε το ξερες? 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το περίμενα με τίποτα !!!!!!!!!!!!!! Δωράκι σούπερ.... Ευκαιρία θέλαμε για να σουτάρουμε το "σπασμένο"...

😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, IcemanGr71 είπε

Δεν το περίμενα με τίποτα !!!!!!!!!!!!!! Δωράκι σούπερ.... Ευκαιρία θέλαμε για να σουτάρουμε το "σπασμένο"...

😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁 

σεβασμος στο θειο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, IcemanGr71 είπε

Δεν το περίμενα με τίποτα !!!!!!!!!!!!!! Δωράκι σούπερ.... Ευκαιρία θέλαμε για να σουτάρουμε το "σπασμένο"...

😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁  😁 

Υπάρχει τρόπος να μεταφέρουμε και τα saves του story στην original πλέον κατοχή μας; αλλιώς μένουμε στο σπασμένο 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, coyote2 είπε

Εχω πάρει δύο τίτλους

θα το πάρω και πάλι

Ειδικά για την κλοπή των αεροπλάνων από τη βάση πριν 5 χρόνια με το γιό μου

Το μεγάλο challenge είναι να κλέψεις τανκ 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Καλα περιμεντε πρωτα να επιβεβαιωθει 100% γιατι ακουγονται φημες οτι ισως ειναι το Watch Dogs 2.

Δε νομίζω ρ φίλε,ολα τα sites για gta v λένε.Προηγήθηκε και το χθεσινό tweet απο την ίδια την epic..

Επεξ/σία από Iliaskrs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Θυμάμαι πριν αρκετά χρόνια που το έπαιζα με Core 2 Duo E8400 και GTX 650 Ti στα 30 fps. 😆

Άρα εγώ με Xeon L5420 και GTX750Ti θα είμαι άρχοντας!

Επεξ/σία από Τέρης Α.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...