Προς το περιεχόμενο

[FREE GAME] Grand Theft Auto V (PC)


Iliaskrs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, gio4 είπε

Συγνώμη για την ασχετοσύνη μου αλλά είμαι από τους πολύ παλιούς (με την ορθολογική έννοια) gamer's. Δηλαδή εποχές ΑοΕ & ΑοΕ2.

Αυτό το GTA το έβλεπα, αλλά ποτέ δεν κατάλαβα ακριβώς τί σόι παιχνίδι είναι. Οπότε θα ήθελα να το πάρω free!  Έστω για να το δοκιμάσω σε άλλη χρονική στιγμή.

Το πρόβλημα... 1. ότι το είδα μόλις σήμερα (νομίζω μία μέρα πριν την λήξη της προθεσμίας) και 2. ότι σήμερα και αύριο έχω διαθέσιμο μόνο ένα MacBook Air !!! ( To PC είναι σε άλλον χώρο που θα πάω από το Σάββατο)

Η ερώτησή μου λοιπόν είναι: Μπορώ να το "πάρω" χρησιμοποιώντας το MacBook Air σήμερα ή αύριο και να το εγκαταστήσω σε άλλη χρονική στιγμή στο PC ?

Αν ναι, θα ήμουν ευγνώμων σε όποιον μου πει χοντρικά τα βήματα. Υπόψη ότι δεν έχω account στην epic και μάλλον θα πρέπει να δημιουργήσω. Σωστά

...ευχαριστώ εκ των προτέρων!

μπορείς από τη σελίδα. δεν είναι ανάγκη να το κάνεις από το launcher

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/grand-theft-auto-v/home

προφανώς και θέλει να κάνεις ένα account και να ενεργοποιήσεις και το 2FA 

https://www.epicgames.com/account/password

TWO-FACTOR AUTHENTICATION και επιλέγεις έναν από τους 3

Το Game θα μπει στην συλλογή σου και οταν βρεθείς σε PC βάζεις τον launcher

Επεξ/σία από guido
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, gio4 είπε

Συγνώμη για την ασχετοσύνη μου αλλά είμαι από τους πολύ παλιούς (με την ορθολογική έννοια) gamer's. Δηλαδή εποχές ΑοΕ & ΑοΕ2.

Αυτό το GTA το έβλεπα, αλλά ποτέ δεν κατάλαβα ακριβώς τί σόι παιχνίδι είναι. Οπότε θα ήθελα να το πάρω free!  Έστω για να το δοκιμάσω σε άλλη χρονική στιγμή.

Το πρόβλημα... 1. ότι το είδα μόλις σήμερα (νομίζω μία μέρα πριν την λήξη της προθεσμίας) και 2. ότι σήμερα και αύριο έχω διαθέσιμο μόνο ένα MacBook Air !!! ( To PC είναι σε άλλον χώρο που θα πάω από το Σάββατο)

Η ερώτησή μου λοιπόν είναι: Μπορώ να το "πάρω" χρησιμοποιώντας το MacBook Air σήμερα ή αύριο και να το εγκαταστήσω σε άλλη χρονική στιγμή στο PC ?

Αν ναι, θα ήμουν ευγνώμων σε όποιον μου πει χοντρικά τα βήματα. Υπόψη ότι δεν έχω account στην epic και μάλλον θα πρέπει να δημιουργήσω. Σωστά

...ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Λοιπόν...

Γκούγκλαρε epic games store και μπες στο store.

Ψάξε gta στο search bar του store και στο παιχνίδι θα λέει get free.

Πάτα στο get και θα σου ζητήσει να κάνεις login ή να δημιουργήσεις λογαριασμό.

Δημιούργησε τον λογαριασμό και πάτα ξανά get.

Μετά θα σου πει placing your order και συμφώνησε σε αυτό το μύνημα που βγάζει.

Μετά πάτα place order ή κάτι παρόμοιο που θα λέει και θα σου βγάλει μύνημα ότι σου έστειλαν ηλεκτρονική απόδειξη στο email.

Όταν πάρεις το PC κατέβασε το epic launcher και μπες σε αυτόν το λογαριασμό και θα είναι στο library.

Κανονικά θα έπρεπε να χρειάζεται και 2 factor authentication αλλά με τον δεύτερο λογαριασμό δεν έχω κάνει και πάλι με άφησε να το προσθέσω στον λογαριασμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, John_on_PC είπε

Λοιπόν...

Γκούγκλαρε epic games store και μπες στο store.

Ψάξε gta στο search bar του store και στο παιχνίδι θα λέει get free.

Πάτα στο get και θα σου ζητήσει να κάνεις login ή να δημιουργήσεις λογαριασμό.

Δημιούργησε τον λογαριασμό και πάτα ξανά get.

Μετά θα σου πει placing your order και συμφώνησε σε αυτό το μύνημα που βγάζει.

Μετά πάτα place order ή κάτι παρόμοιο που θα λέει και θα σου βγάλει μύνημα ότι σου έστειλαν ηλεκτρονική απόδειξη στο email.

Όταν πάρεις το PC κατέβασε το epic launcher και μπες σε αυτόν το λογαριασμό και θα είναι στο library.

Κανονικά θα έπρεπε να χρειάζεται και 2 factor authentication αλλά με τον δεύτερο λογαριασμό δεν έχω κάνει και πάλι με άφησε να το προσθέσω στον λογαριασμό.

Thank you!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Se7en92 είπε

ειναι δωρεαν για παντα
οι για δυο εβδομαδες ξερω γω?

Για παντα μολις μπει στο account. Ειναι μεχρι σημερα στις 6 το απογευμα μετα θα βαλουν αλλο παιχνιδι δωρεαν λογικα το CIV6 απο οτι λενε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, spyros_vas είπε

παιδια εχει επιχειρησει να το κανει καποιος uninstall ? δε μπορω να βρω τπτ ουτε στο add/remove programs ουτε στον launcher που κοιταξα...

uninstall.png

Εδώ δεν έχει επιλογή;

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

uninstall.png

Εδώ δεν έχει επιλογή;

δεν βλεπω πουθενα στον launcher 3 τελειες ωστε να κλικαρω... 

edit : γραψε λαθος τοση ωρα κοιταζα μονο στον rockstar games launcher χωρις να εχω τσεκαρει ποτε τον epic game launcher

Επεξ/σία από spyros_vas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...