Προς το περιεχόμενο

να αγορασω iphone απο το insomnia ?ειναι ΕΓΚΥΡΟΙ οι πωλητες;


Jpetropoulos76

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Jpetropoulos76 είπε

απλα ξερετε ποια ειναι η απορια μου ;πως γινεται τοσα ατομα να εχουν πουλησει γυρω στις 60 συσκευες κυριως iphone ο καθενας και ολα σχεδον να ειναι οπως λενε γνησια και χωρις προβληματα κλπ;

απλα ξερετε ποια ειναι η απορια μου ;πως γινεται τοσα ατομα να εχουν πουλησει γυρω στις 60 συσκευες κυριως iphone ο καθενας και ολα σχεδον να ειναι οπως λενε γνησια και χωρις προβληματα κλπ;

Ετσι ζουν, βρισκουν απο ιδιωτες ευκαιριες πιο φθηνα και πουλανε πιο ακριβα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
29 λεπτά πριν, InAux είπε

Το "ακόμα χειρότερα" γιατί το λες? 

ε, δεν νομιζω μακροχρονια να ειναι καλη επενδυση αυτο.

υπαρχουνε πολλοι ασταθμητοι παραγοντες. (στην προσωπικη σου ζωη ας πουμε να αλλαξει κατι και να μην μπορεις να καλυψεις τις δοσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, InAux είπε

Ακόμα χειρότερα γι' αυτούς δηλαδή. Για εμάς είναι ακόμα καλύτερα 😄

ε, ναι ...αν αγοραζεις μεταχειρισμενα εννοειται οτι ειναι καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Jpetropoulos76 είπε

απλα ξερετε ποια ειναι η απορια μου ;πως γινεται τοσα ατομα να εχουν πουλησει γυρω στις 60 συσκευες κυριως iphone ο καθενας και ολα σχεδον να ειναι οπως λενε γνησια και χωρις προβληματα κλπ;

απλα ξερετε ποια ειναι η απορια μου ;πως γινεται τοσα ατομα να εχουν πουλησει γυρω στις 60 συσκευες κυριως iphone ο καθενας και ολα σχεδον να ειναι οπως λενε γνησια και χωρις προβληματα κλπ;

Εχει και κοσμο που το κανει χομπι να αλλαζει συσκευες καθε 2 μηνες. Κερδος προφανως δεν βγαζουν, απλα μειωνουν τη χασουρα της διαδικασιας.

Ο κανονας ειναι παντως, χρηστη με πολλα χρονια στο φορουμ και πολλες αξιολογησεις μην τον φοβασαι. Οποτε εχω αγορασει κινητο (καθε 2-3 χρονια) παντα ηταν αψογη η συναλλαγη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/5/2020 στις 4:31 ΜΜ, Jpetropoulos76 είπε

απλα ξερετε ποια ειναι η απορια μου ;πως γινεται τοσα ατομα να εχουν πουλησει γυρω στις 60 συσκευες κυριως iphone ο καθενας και ολα σχεδον να ειναι οπως λενε γνησια και χωρις προβληματα κλπ;

απλα ξερετε ποια ειναι η απορια μου ;πως γινεται τοσα ατομα να εχουν πουλησει γυρω στις 60 συσκευες κυριως iphone ο καθενας και ολα σχεδον να ειναι οπως λενε γνησια και χωρις προβληματα κλπ;

Δε μπορώ να το ξέρω αυτό. Αυτό που ξέρω είναι ότι όσα πήρα είναι γνήσια με χαρτιά και άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/5/2020 στις 10:46 ΜΜ, Manthos 1908 είπε

Να κοιτάς της αξιολογήσεις των χρηστών να έχουν πολλές θετικές!! Πρώτα απο όλα αν έχει  εγγύηση απόδειξη δεύτερο αν λειτουργεί το Face ID να κοιτάξεις την κάμερα ακουστικό μεγάφωνο αν φορτίζει σωστά και μπαταρία  αλλιώς πας σε κατάστημα( ired) ( irepair) να σου κάνουν έλεγχο με 10€ 

Αν το πας εκεί για "έλεγχο" το πιο πιθανό είναι να φύγεις χωρίς συσκευή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια πολύ καλή λύση σε όλους εσάς που θέλετε να κάνετε έλεγχο σε iPhone πριν την αγορά του , με την βοήθεια ενός φορητού υπολογιστή και του προγράμματος 3utools μπορείτε να δείτε από τους κύκλους φόρτισης τις μπαταρίας μέχρι και αν έχει αλλαχτεί το παραμικρό στην συσκευή .

γιατρέ τι έχω
τίποτα 50E 🤑
 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

valisar2015 πολύ σωστός το μόνο κακό είναι ότι το συγκεκριμένο πρόγραμμα δεν δείχνει την αλλαγή οθόνης.

Βέβαια  μην ξεχνάμε ότι όσοι δεν έχουν πολλές αξιολογήσεις δεν σημαίνει ότι είναι  κλέφτες και απατεώνες.

Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι πάντα έλεγχο στο αντικείμενο που αγοράζεις και εάν δεν μπορείς να το κάνεις εσύ πας στα ραντεβού με κάποιον που ξέρει  

και εάν θέλεις να είσαι 100% σίγουρος ότι δεν θα σου φάνε χρήματα να αγοράζεις πάντα δια ζωσης.

 Εγω από προσωπική εμπειρία εδώ που έχω αγοράσει και πουλήσει κάποια πράγματα έχω να πω ότι τα παιδιά ( με τα οποία έχω κάνει συναλλαγή ) είναι αστέρια δεν έχω κανένα παράπονο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...