Προς το περιεχόμενο

Adidas -30%@eShop (free μεταφορικά άνω των 25€)


d_gkal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, shattered είπε

ευχαριστώ για τις απαντήσεις
και εμένα για παράδοση 7-8 ιουλίου δίνει
απλά μου κάνει εντύπωση που δεν έφυγαν ακόμη
τον νοέμβρη ένα ζευγάρι reebok έφυγε την επόμενη ημέρα
βέβαια τότε δεν είχαμε covid-19

όπως και να έχει κάνω υπομονή (απλά πιο πολύ ρώτησα για να ξέρω αν οι "καθυστερήσεις" είναι κάτι "σίγουρο" αυτές τις ημέρες)

Μην ανησυχεις θα ρθουν στην ωρα τους.Δεν μου καθυστερησει ποτε παραγγελια η αντιντας.Αντιθετως οπως και τωρα (αν προκειται μονο για παπουτσια) ερχονται μια μερα νωριτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή πολλοί, όπως και εγώ, είχαν την απορία αν γίνεται αλλαγή σε νούμερο χωρίς να πληρώσεις διαφορά αν έχει ανέβει η τιμή τους, σας λέω επιβεβαιωμένα ότι τουλάχιστον στο φυσικό κατάστημα, που αρκετοί από εμάς έβαλαν παραλαβή, γίνεται!!! Εκ νέου παραγγελία μέσω ίντερνετ και παραλαβή στο κατάστημα, όποια και να είναι η νέα τιμή κατά τη στιγμή της δεύτερης παραγγελίας, και το αλλάζουν χωρίς οικονομική επιβάρυνση. Μου το είπε ο υπάλληλος την Πέμπτη που παρέλαβα αλλά δεν το πολυπίστεψα και σήμερα πήγε φίλη μου και το έκανε. Θα επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες για όποιον θέλει. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, fanis1234 είπε

Επειδή πολλοί, όπως και εγώ, είχαν την απορία αν γίνεται αλλαγή σε νούμερο χωρίς να πληρώσεις διαφορά αν έχει ανέβει η τιμή τους, σας λέω επιβεβαιωμένα ότι τουλάχιστον στο φυσικό κατάστημα, που αρκετοί από εμάς έβαλαν παραλαβή, γίνεται!!! Εκ νέου παραγγελία μέσω ίντερνετ και παραλαβή στο κατάστημα, όποια και να είναι η νέα τιμή κατά τη στιγμή της δεύτερης παραγγελίας, και το αλλάζουν χωρίς οικονομική επιβάρυνση. Μου το είπε ο υπάλληλος την Πέμπτη που παρέλαβα αλλά δεν το πολυπίστεψα και σήμερα πήγε φίλη μου και το έκανε. Θα επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες για όποιον θέλει. 

Αυτο ακριβως μου είπαν οτι δεν γινεται στην Adidas originals τον φεβρουαριο, οπου πηγα για παραλαβη ρουχου που μου ηταν μεγαλο. Στραφι ο κωδικος και νεα παραγγελια μου ειπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα άμα κάνετε κράτηση τα προϊόντα στο κατάστημα, παραγγείλετε απευθείας παραπάνω από ένα μέγεθος, δοκιμάστε τα επί τόπου και αγοράστε οποίο σας κάνει. Δεν χρειάζεται να μπλέκεται με νέες παραγγελίες, διάφορα τιμής κτλ..... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορια για γνωστες. Πριν ενα τεσσαρι χρονια ειχα παρει τα pureboost. Οτι καλυτερο εχω φορεσει ποτε. Μαλακα, ελαφριά σαν να περπατας σε συννεφο. Πριν 2 χρονια εκανα τη βλακεια και χωρις πολυ σκεψη πηρα τα ultraboost. Εξωγκομενα βαρυα και σκληρα. Νομιζα ορι ολες οινσολες boost ειναι το ιδιο. Αμ δε... Απο την εμπςιεια σας ποια μοντελα μπουστ εχουν την πιο μαλακη σολα και ειναι ελαφρυα; πιουρμπουστ τα απεσυραν οι χαζοι. Ευχαριστώ

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, burnin είπε

Απορια για γνωστες. Πριν ενα τεσσαρι χρονια ειχα παρει τα pureboost. Οτι καλυτερο εχω φορεσει ποτε. Μαλακα, ελαφριά σαν να περπατας σε συννεφο. Πριν 2 χρονια εκανα τη βλακεια και χωρις πολυ σκεψη πηρα τα ultraboost. Εξωγκομενα βαρυα και σκληρα. Νομιζα ορι ολες οινσολες boost ειναι το ιδιο. Αμ δε... Απο την εμπςιεια σας ποια μοντελα μπουστ εχουν την πιο μαλακη σολα και ειναι ελαφρυα; πιουρμπουστ τα απεσυραν οι χαζοι. Ευχαριστώ

Κοίτα εδώ . Εμένα πάντως ένα ζευγάρι pureboost που χω δοκιμάσει δεν μου φάνηκαν μαλακά. Τα  ultraboost 20 απ το λίγο που τα χω δοκιμάσει μου φαίνονται λίγο πιο μαλακα νά τα πω. Πάντως βαρύ παπούτσι το ultraboost δεν θα το αποκαλούσα. Ιδιως τα 20. Αν θες πήγαινε σε κανένα κατάστημα και δοκίμασε τα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μια και μιλατε για adidas , ξερει κανενας , μια σειρα που ειχε βγαλει porche design χωρις κορδονια , υπαρχει τωρα ? εστω και με αλλη ονομασια. Τα πιο ανετα που ειχα ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexgr21 είπε

Κοίτα εδώ . Εμένα πάντως ένα ζευγάρι pureboost που χω δοκιμάσει δεν μου φάνηκαν μαλακά. Τα  ultraboost 20 απ το λίγο που τα χω δοκιμάσει μου φαίνονται λίγο πιο μαλακα νά τα πω. Πάντως βαρύ παπούτσι το ultraboost δεν θα το αποκαλούσα. Ιδιως τα 20. Αν θες πήγαινε σε κανένα κατάστημα και δοκίμασε τα. 

σε ευχαριστω. σπασμενα νουμερα και χρωματα ομως...

κοιτα, εβαλα χτες τα pureboost μου, ετρεξα γρηγορα 3 χιλιομετρα, μετα εκανα πιτ στοπ σπιτι, αλλαξα παπουτσια και εβαλα τα ultraboost και εκανα αλλα 3 μαζι με την κοπελα. ε τι να σου πω. ηταν σαν να εβαλα βαρακια στα ποδια. τοσο μεγαλη διαφορα. προφανως και εχω τα παλια μοντελα και στα 2 παπουτσια. η διαφορα στο ποσο μαλακα ειναι και ελαφρυα τα πιουρμπουστ σε σχεση με τα ουλτρα, ειναι χαωδης. πρεπει να παω σε κανα καταστημα οντως... παιζει να βελτιωθηκαν τα ουλτραμπουστ. αλλα τα εχω παρει με φοβο. ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα που σκεφτομουν μηπως ειναι μαιμου τα ουλτραμπουστ, κιας τα πηρα απο καταστημα της αντιντας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, burnin είπε

Απορια για γνωστες. Πριν ενα τεσσαρι χρονια ειχα παρει τα pureboost. Οτι καλυτερο εχω φορεσει ποτε. Μαλακα, ελαφριά σαν να περπατας σε συννεφο. Πριν 2 χρονια εκανα τη βλακεια και χωρις πολυ σκεψη πηρα τα ultraboost. Εξωγκομενα βαρυα και σκληρα. Νομιζα ορι ολες οινσολες boost ειναι το ιδιο. Αμ δε... Απο την εμπςιεια σας ποια μοντελα μπουστ εχουν την πιο μαλακη σολα και ειναι ελαφρυα; πιουρμπουστ τα απεσυραν οι χαζοι. Ευχαριστώ

Για εμένα μόνο solar boost 19 και solar boost st 19

Καμία σχέση με τα ultra boost 19...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, burnin είπε

σε ευχαριστω. σπασμενα νουμερα και χρωματα ομως...

κοιτα, εβαλα χτες τα pureboost μου, ετρεξα γρηγορα 3 χιλιομετρα, μετα εκανα πιτ στοπ σπιτι, αλλαξα παπουτσια και εβαλα τα ultraboost και εκανα αλλα 3 μαζι με την κοπελα. ε τι να σου πω. ηταν σαν να εβαλα βαρακια στα ποδια. τοσο μεγαλη διαφορα. προφανως και εχω τα παλια μοντελα και στα 2 παπουτσια. η διαφορα στο ποσο μαλακα ειναι και ελαφρυα τα πιουρμπουστ σε σχεση με τα ουλτρα, ειναι χαωδης. πρεπει να παω σε κανα καταστημα οντως... παιζει να βελτιωθηκαν τα ουλτραμπουστ. αλλα τα εχω παρει με φοβο. ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα που σκεφτομουν μηπως ειναι μαιμου τα ουλτραμπουστ, κιας τα πηρα απο καταστημα της αντιντας....

Κοίτα το καλό με τα ultraboost είναι η ευελιξία που προσφέρουν. Μπορείς να τα φοράς στο γυμναστήριο (για ελαφριά καθίσματα-αρέσεις) τρέξιμο (εμένα μ αρέσουν κυρίως σε κοντινοτερες αποστάσεις με γρηγορότερο ρυθμό) αλλά και casual εμφανίσεις. Τώρα αν θες κάτι για πιο συγκεκριμένη χρήση πχ αποκλειστικά τρέξιμο, δοκίμασε κάτι σε solar drive, solar boost, supernova να δεις πως σου κάθονται. Ειναι φθηνότερα κιόλας. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, fanis1234 είπε

Επειδή πολλοί, όπως και εγώ, είχαν την απορία αν γίνεται αλλαγή σε νούμερο χωρίς να πληρώσεις διαφορά αν έχει ανέβει η τιμή τους, σας λέω επιβεβαιωμένα ότι τουλάχιστον στο φυσικό κατάστημα, που αρκετοί από εμάς έβαλαν παραλαβή, γίνεται!!! Εκ νέου παραγγελία μέσω ίντερνετ και παραλαβή στο κατάστημα, όποια και να είναι η νέα τιμή κατά τη στιγμή της δεύτερης παραγγελίας, και το αλλάζουν χωρίς οικονομική επιβάρυνση. Μου το είπε ο υπάλληλος την Πέμπτη που παρέλαβα αλλά δεν το πολυπίστεψα και σήμερα πήγε φίλη μου και το έκανε. Θα επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες για όποιον θέλει. 

Επιβεβαιώνω και εγώ, αγόρασα ultraboost 20 για την μάνα και επειδή της ήταν μικρό το 37 1/3 της πρότειναν να της φέρουν το 38άρι σε 10 μέρες και να γίνει αλλαγή στην ίδια τιμή (107€). Απλά για να γίνει το deal έπρεπε να πάρει τα μικρά και να περιμένει 10 μέρες ώστε να τα πάει για επιστροφή μετά. Not bad at all.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, fanis1234 είπε

Επειδή πολλοί, όπως και εγώ, είχαν την απορία αν γίνεται αλλαγή σε νούμερο χωρίς να πληρώσεις διαφορά αν έχει ανέβει η τιμή τους, σας λέω επιβεβαιωμένα ότι τουλάχιστον στο φυσικό κατάστημα, που αρκετοί από εμάς έβαλαν παραλαβή, γίνεται!!! Εκ νέου παραγγελία μέσω ίντερνετ και παραλαβή στο κατάστημα, όποια και να είναι η νέα τιμή κατά τη στιγμή της δεύτερης παραγγελίας, και το αλλάζουν χωρίς οικονομική επιβάρυνση. Μου το είπε ο υπάλληλος την Πέμπτη που παρέλαβα αλλά δεν το πολυπίστεψα και σήμερα πήγε φίλη μου και το έκανε. Θα επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες για όποιον θέλει. 

Παρέλαβα ελαττωματικό στο κατάστημα και μου είπαν αν θέλω να το ξαναπαραγγειλω. 

Τους είπα πως το είχα πάρει σε προσφορά με κουπόνι και τώρα θα μου έρθει ακριβότερα, αλλά δεν μου είπαν πως δεν θα χρειαστεί να πληρώσω έξτρα. 

Είμαι σίγουρος πως αν ήθελαν θα μπορούσαν να μου το αλλάξουν με μια καινούργια παραγγελία αλλά είναι σε ποιον θα πέσεις και αν θέλει να σε εξυπηρετήσει. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες είπαμε την λύση. Παρραγελνουμε παραπάνω μεγέθη και αγοράσουμε αυτό που μας κάνει και τέλος. Τα υπόλοιπα μένουν στο κατάστημα για πώληση. Την επόμενη φορά αυτό κάντε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα όμως που το λέμε αυτό κάποιοι έχουν ήδη πάρει με την προσφορά που υπήρχε και δεν προνόησαν να παραγγείλουν δύο διαφορετικά νούμερα! Συνεπώς προσπαθούμε να βοηθήσουμε.. Επιμένω πως ήταν πολύ ξεκάθαρο στην κουβέντα που είχα μέσα στο κατάστημα με τον υπάλληλο ότι γίνεται αλλαγή χωρίς επιβάρυνση, αλλά όντας και εγώ δύσπιστος έστειλα μια φίλη που είχε δυο διαφορετικές παραγγελίες (ίδια παπούτσια - διαφορετικό νούμερο) με διαφορά ημερών και με διαφορετική τιμή και ενώ αυτό που πήρε τελικά ήταν το κατά 30 ευρώ ακριβότερο, το πλήρωσε στην τιμή του φθηνότερου αγοράζοντας το και κάνοντας απευθείας την αλλαγή. Απ' ότι φαίνεται το ίδιο είπαν και στον stial άρα δεν είναι απίθανο να είναι αλήθεια εκτός αν πέσαμε στον ίδιο υπάλληλο και μας συμπάθησε και τους δύο :). Όπως και να έχει όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να απευθυνθεί σε κατάστημα και να ρωτήσει. Εγώ αναφέρομαι στο κατάστημα του κέντρου της Αθήνας.

Υ.Γ. τα υπόλοιπα δεν μένουν στο κατάστημα προς πώληση. Γυρνάνε πίσω στη Γερμανία. (το κατάστημα του κέντρου δεν έχει καν ultraboost προς πώληση)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...