Προς το περιεχόμενο

Adidas -30%@eShop (free μεταφορικά άνω των 25€)


d_gkal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις γύρισα από το κατάστημα.Ειχα βάλει 2 διαφορετικές παραγγελιες,ίδιο παπούτσι, διαφορετικό νούμερο και διαφορετική τιμή. Δεν δέχτηκε η κοπελιά στο ταμείο να μου δώσει το νούμερο που ήθελα με την μικρότερη τιμή. Της είπα αν θέλω να κάνω αλλαγή το ένα (το φθηνότερο) με άλλο νούμερο δεν θα γινότανε; Τέλος πάντων ευτυχώς προνόησα και έκανα άλλη μια παραγγελία το ίδιο νούμερο που ήθελα με την μικρότερη τιμή. Το κακό είναι ότι θα πρέπει να περιμένω πάλι 6 μέρες να έρθει. Είναι λίγο σουρεαλιστικός ο τρόπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 29/6/2020 στις 6:31 ΜΜ, shattered είπε

ευχαριστώ για τις απαντήσεις
και εμένα για παράδοση 7-8 ιουλίου δίνει
απλά μου κάνει εντύπωση που δεν έφυγαν ακόμη
τον νοέμβρη ένα ζευγάρι reebok έφυγε την επόμενη ημέρα
βέβαια τότε δεν είχαμε covid-19

όπως και να έχει κάνω υπομονή (απλά πιο πολύ ρώτησα για να ξέρω αν οι "καθυστερήσεις" είναι κάτι "σίγουρο" αυτές τις ημέρες)

Offtopic αλλά πώς είναι τα νούμερα στα παπούτσια reebok σε σχέση με adidas; Σε adidas φοράω 45 1/3 που βλέπω ότι αντιστοιχεί σε 28cm, ενώ στο site της reebok τα 28cm αντιστοιχούν στο 43. Είναι δυνατόν να υπάρχει τέτοια διαφορά; Σε nike πχ φοράω επίσης 45.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Lazorik είπε

Offtopic αλλά πώς είναι τα νούμερα στα παπούτσια reebok σε σχέση με adidas; Σε adidas φοράω 45 1/3 που βλέπω ότι αντιστοιχεί σε 28cm, ενώ στο site της reebok τα 28cm αντιστοιχούν στο 43. Είναι δυνατόν να υπάρχει τέτοια διαφορά; Σε nike πχ φοράω επίσης 45.

σε reebok έχω τα gtx trail 2.0 (νομίζω κάπως έτσι, υπήρχε σίγουρα θέμα εδώ μέσα για αυτά) και με το 47 είμαι μια χαρά (με χειμερινή πιο "χοντρή" κάλτσα είναι όπως τα θέλω)
τώρα πριν αγοράσω το ζευγάρι ultraboost (που ακόμη περιμένω να φύγει, σήμερα ήρθε e-mail ότι θα "καθυστερήσει", ακόμη δεν ξέρουν πότε θα φύγει)
δοκίμασα στην αρχή 46κ2/3 (δεν χωρούσα για κανένα λόγο) και μετά 47 κ 1/3 και το παπούτσι ήταν ξεκάθαρα μικρό. 48 που τελικά αγόρασα δεν είχαν να δοκιμάσω (αλλά πιστεύω δεν θα χρειαστώ μεγαλύτερο)
σε Nike είμαι συνήθως στο 47.5

γενικά τα sizing guide είναι πολλές φορές ότι να'ναι. Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας σε ένα κατάστημα να δοκιμάσεις στο ίδιο στυλ παπουτσιού 2-3 μάρκες για να έχεις μια σύγκριση (ναι το ξέρω δεν είναι και η πιο σωστή "τακτική" για τους υπαλλήλους, εαν βέβαια η τιμή του μαγαζιού με την online έχει μικρή διαφορά δεν θα μπω καν στον κόπο να πάρω online)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, johnnyf95 είπε

Αντίστοιχη με αυτή που έπαιξε τον προηγούμενο μήνα στα 70-75 αν δεν κάνω λάθος 

Πήρα τα ultraboost 19 στα 66 ευρώ (σε περιορισμένα χρώματα) πριν καμιά 20αριά μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...