Προς το περιεχόμενο

έκδοση άδειας οδήγησης 


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα παιδιά έδωσα εξετάσεις 4 Μαρτίου και περιμένω ακόμα το δίπλωμα και δεν έχει βγει ακόμα υπαρχή κάποιος άλλος που το περιμένει καιρό;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ρώτησα στην σχολή οδηγών για την προσωρινή άδεια οδήγησης και μου είπαν όπου νάνε θα βγεί  το κανονικό πριν 20 μέρες όλα αυτά. Κοίταξα όμως και στο gov και δεν βρίσκει κάτι  οπότε μάλλον όσοι δώσανε μετά τις 11 μαϊου το δικαιούνται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστός περιμένει από Σεπτέμβριο του 2019.

Πήρε τηλέφωνο στο υπουργείο , είναι έτοιμο αλλά λόγω πανδημίας μόνο μέσω ραντεβού μετά από 1,5 μήνα για να το παραλάβει. Είπαν ότι παρέχεται δυνατότητα και αποστολής του διπλώματος με κούριερ . Ακόμη περιμένει εδώ και 2 εβδομάδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περιμενω της γυναικας μου απο τον Οκτώβριο.. Στο υπουργειο που επαιρνα φυσικα κανενας δεν το σηκωνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, gbras είπε

Εγω περιμενω της γυναικας μου απο τον Οκτώβριο.. Στο υπουργειο που επαιρνα φυσικα κανενας δεν το σηκωνε.

Δοκίμασε πρωινές ώρες μετα τις 08:00 εκτός Παρασκευής 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δηλαδή τυχερός είμαι που απλά πέρασα τις εξετάσεις τον Ιανουάριο και περιμένω, σε κάνα 10ημερο μάλλον θα το πάρω απ' ότι μου είπε ο δάσκαλος οδήγησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εγώ τους πήρα τηλέφωνο στην σχολή (στο υπουργείο δεν το σηκώνει κάνεις) εχτές και είναι έτοιμο μάλλον δεν πήγανε καν στον κόπο να κοιτάξουν άμα βγήκε αν δεν έπαιρνα τηλέφωνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/5/2020 στις 3:32 ΜΜ, gbras είπε

Εγω περιμενω της γυναικας μου απο τον Οκτώβριο.. Στο υπουργειο που επαιρνα φυσικα κανενας δεν το σηκωνε.

Σε ποια περιοχή είσαστε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, gbras είπε

Πειραια

Αν προβλεπετε οτι δε θα εκδοθει συντομα, μπορειτε να πατε στην υπηρεσια και να κανετε μια αιτηση για επισπευση εκδοσης αναφεροντας καποιο σοβαρο λογο π.χ. χειρουργειο, ιατρικη κατασταση, μετεγκατασταση στο εξωτερικο, κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα στις 4 Δεκεμβρίου του2019 και ακόμα  περιμένω το δίπλωμα.  Επικοινώνησα Πριν δυο εβδομάδες με το Υπουργείο που θα γίνει η έκδοση του και μου είπε ότι θα μου το στείλουν με κούριερ. Μπορείτε να πάρετε και εσείς άμα είναι τα δικά σας υπουργεία που είστε γραμμένοι να πείτε να σου στείλουν στη διεύθυνση  σας . Βέβαια ακόμα το περιμένω Δεν έχει έρθει λόγω των ΕΛΤΑ μάλλον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το δικό μου δίπλωμα ήρθε την περασμένη Τετάρτη στην σχολή οδηγών μου μετά από σχεδόν 4 μήνες αναμονής. Νότιος Τομέας Αθηνών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...