Προς το περιεχόμενο

Laptop HUAWEI MateBook 13 + κινητό δώρο (Huawei Nova 5t) 899€


Ίων Δραγούμης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και από εμένα. Εγώ το αγόρασα εχθές από Γερμανό και πραγματικά είναι ένα κόσμημα. Όντως καταλαβαίνεις ότι έχεις να κανείς με ένα premium προϊόν. Εχθές λοιπόν 30.07.2020 το αγόρασα 749€ με την προσφορά που τρέχει από την Huawei και επειδή έχω κάρτα Eurobank έχει και επιστροφή σε πόντους 112€. Εγώ το αγόρασα με τιμολόγιο 604€ και χρήματα σε επιστροφή στην κάρτα 90€. Επίσης για αγορές πάνω από 150€ δίνουν δώρο ηχεία Logitech Z120 +  Mouse  Logitech M170 + McAfee Internet Security 1 χρόνο.  Οποτε το deal ήταν πολύ καλό. Επίσης να αναφέρω ότι έχει γίνει τρομερή δουλειά στα windows 10 που φοράει. Θα επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες για τα υπέρ και τα κατά μόλις το δουλέψω αρκετά. Να πω επίσης η προσφορά τρέχει μέχρι και 01.08.2020 αν καποιος θέλει να το αγοράσει. 
 

ΥΓ: Για να μην μπερδέψω κάποιους η προσφορά που αναφέρω δεν έχει καμιά σχέση με αυτή του τίτλου.

Επεξ/σία από vb23
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
23 λεπτά πριν, vb23 είπε

Επίσης να αναφέρω ότι έχει γίνει τρομερή δουλειά στα windows 10 που φοράει.

Μάλλον εγώ ήμουν ο άτυχος και έκανα clean install. Όπως ήρθε το ανεμιστηράκι  δούλευε πάντα όταν ήταν στο φορτιστή και 90% όταν το είχα εκτός.

Με clean install δεν δουλεύει σχεδόν ποτέ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, blamp είπε

Υπάρχει τέτοια προσφορά; 

Ναι ακόμα μπορεί να γίνει η αγορά.

https://www.germanos.gr/product/huawei-matebook-13-2k-amd-ryzen-5-3500u-8gb-512gb-ssd-radeon-vega-8/20394619/?fname=&fvalue=

46 λεπτά πριν, omitziz είπε

Μάλλον εγώ ήμουν ο άτυχος και έκανα clean install. Όπως ήρθε το ανεμιστηράκι  δούλευε πάντα όταν ήταν στο φορτιστή και 90% όταν το είχα εκτός.

Με clean install δεν δουλεύει σχεδόν ποτέ. 

Λογικά ναι πρέπει να ήσουν άτυχος. Τα διπλά ανεμιστηράκια τα άκουσα μόνο κατά την εγκατάσταση των updates. Όσο το σκάλιζα για να δω ήχο , εικόνα , κτλ δεν τα χρησιμοποιούσε καθόλου και με αρκετή ζέστη στον χώρο. 

Επεξ/σία από vb23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τους ryzen mobile 4xxx νομίζω ότι όποιος δεν καίγεται άμεσα για laptop δεν έχει λόγο να αγοράσει το συγκεκριμένο ή οποιοδήποτε άλλο με ryzen 3xxx... Σε λίγο καιρό θα βγει το επόμενο με "4ης γενιάς" ryzen mobile που είναι χαώδης η διαφορά στις επιδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, spacestar είπε

υπόψην ότι έχει παίξει και 599 Ευρώ πριν από ένα μήνα στο eshop

ναι...για ενα κομματι

Επεξ/σία από pigos23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχαν παίξει 2 κομμάτια από eshop και εγώ πήρα το ένα. Μάλιστα το έκοψα τιμολόγιο και μου βγήκε στα 480 περίπου. Το ultrabook αυτό είναι πολύ premium και άριστο σε όλα. Πολύ καλός ο 3500u,πουθενά δεν κρίνεται ανεπαρκής για τα δεδομένα μου (σπάνια γίνομαι heavy user,αλλά δεν με λες και lite). Για μένα δεν υπάρχει λόγος να περιμένει κάποιος ton 4χχχ εκτός κι αν δεν θέλει σχετικά άμεσα laptop. Άλλωστε σε 3-4 χρόνια θα πάρω το επόμενο,που πόσες φορές θα είναι καλύτερο από τον 4ΧΧΧ;

3 ώρες πριν, vb23 είπε

Καλησπέρα και από εμένα. Εγώ το αγόρασα εχθές από Γερμανό και πραγματικά είναι ένα κόσμημα. Όντως καταλαβαίνεις ότι έχεις να κανείς με ένα premium προϊόν. Εχθές λοιπόν 30.07.2020 το αγόρασα 749€ με την προσφορά που τρέχει από την Huawei και επειδή έχω κάρτα Eurobank έχει και επιστροφή σε πόντους 112€. Εγώ το αγόρασα με τιμολόγιο 604€ και χρήματα σε επιστροφή στην κάρτα 90€. Επίσης για αγορές πάνω από 150€ δίνουν δώρο ηχεία Logitech Z120 +  Mouse  Logitech M170 + McAfee Internet Security 1 χρόνο.  Οποτε το deal ήταν πολύ καλό. Επίσης να αναφέρω ότι έχει γίνει τρομερή δουλειά στα windows 10 που φοράει. Θα επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες για τα υπέρ και τα κατά μόλις το δουλέψω αρκετά. Να πω επίσης η προσφορά τρέχει μέχρι και 01.08.2020 αν καποιος θέλει να το αγοράσει. 
 

ΥΓ: Για να μην μπερδέψω κάποιους η προσφορά που αναφέρω δεν έχει καμιά σχέση με αυτή του τίτλου.

Σε αυτό το λινκ έχουμε μαζευτεί όσοι έχουμε D14/15 και το 13 επίσης.

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Είχαν παίξει 2 κομμάτια από eshop και εγώ πήρα το ένα. Μάλιστα το έκοψα τιμολόγιο και μου βγήκε στα 480 περίπου. Το ultrabook αυτό είναι πολύ premium και άριστο σε όλα. Πολύ καλός ο 3500u,πουθενά δεν κρίνεται ανεπαρκής για τα δεδομένα μου (σπάνια γίνομαι heavy user,αλλά δεν με λες και lite). Για μένα δεν υπάρχει λόγος να περιμένει κάποιος ton 4χχχ εκτός κι αν δεν θέλει σχετικά άμεσα laptop. Άλλωστε σε 3-4 χρόνια θα πάρω το επόμενο,που πόσες φορές θα είναι καλύτερο από τον 4ΧΧΧ;

Σε αυτό το λινκ έχουμε μαζευτεί όσοι έχουμε D14/15 και το 13 επίσης.

Ρε φίλε εσυ το έκλεψες δεν το αγόρασες 😭😭😭 τυχερός μπράβο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, pigos23 είπε

ναι...για ενα κομματι

Και ένα ειχα πάρει εγώ και ήταν ακόμα διαθέσιμο. Έπαιξε διαφορετικές 3 φορές η προσφορά απλά όπως οι περισσότερες καλές δεν αναφέρθηκε εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώντας να βρω για την προσφορά που έτρεξε από το e-shop είδα ότι πουλούσαν και την έκδοση με CORE I7 που είναι με την οθόνη αφής. Φυσικά γράφει εξαντλημένο και δεν μπορείς να δεις την τιμή πώλησης. Πρόλαβε κάποιος να δει τιμή πώλησης; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/7/2020 στις 9:07 ΠΜ, vb23 είπε

Καλησπέρα και από εμένα. Εγώ το αγόρασα εχθές από Γερμανό και πραγματικά είναι ένα κόσμημα. Όντως καταλαβαίνεις ότι έχεις να κανείς με ένα premium προϊόν. Εχθές λοιπόν 30.07.2020 το αγόρασα 749€ με την προσφορά που τρέχει από την Huawei και επειδή έχω κάρτα Eurobank έχει και επιστροφή σε πόντους 112€. Εγώ το αγόρασα με τιμολόγιο 604€ και χρήματα σε επιστροφή στην κάρτα 90€. Επίσης για αγορές πάνω από 150€ δίνουν δώρο ηχεία Logitech Z120 +  Mouse  Logitech M170 + McAfee Internet Security 1 χρόνο.  Οποτε το deal ήταν πολύ καλό. Επίσης να αναφέρω ότι έχει γίνει τρομερή δουλειά στα windows 10 που φοράει. Θα επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες για τα υπέρ και τα κατά μόλις το δουλέψω αρκετά. Να πω επίσης η προσφορά τρέχει μέχρι και 01.08.2020 αν καποιος θέλει να το αγοράσει. 
 

ΥΓ: Για να μην μπερδέψω κάποιους η προσφορά που αναφέρω δεν έχει καμιά σχέση με αυτή του τίτλου.

Τσίμπησα κι εγώ ένα D15 επί τη ευκαιρία :)

Να ρωτήσω, τα δωράκια για την αγορά άνω των 150 ευρώ στα έδειξε κάποια στιγμή κατά την παραγγελία ή απλά σου ήρθαν πακέτο με το λαπτοπ; Δεν υπήρχε κάποια σήμανση, σε αντίθεση με την επιστροφή της eurobank που την έγραφε δίπλα στην τιμή.

Δε θα με χάλαγε το ποντικάκι, όσο σάπιο και να είναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, x_vagos_x είπε

Τσίμπησα κι εγώ ένα D15 επί τη ευκαιρία :)

Να ρωτήσω, τα δωράκια για την αγορά άνω των 150 ευρώ στα έδειξε κάποια στιγμή κατά την παραγγελία ή απλά σου ήρθαν πακέτο με το λαπτοπ; Δεν υπήρχε κάποια σήμανση, σε αντίθεση με την επιστροφή της eurobank που την έγραφε δίπλα στην τιμή.

Δε θα με χάλαγε το ποντικάκι, όσο σάπιο και να είναι :P

Εγώ πήγα από το κατάστημα.  Διάλεγες ανάμεσα στο πακέτο που ανέφερα η σε τσάντα μεταφοράς με βιβλία κτλ. Αυτό εδώ είναι το πακέτο που διάλεξα εγώ για δώρο με μόνη διαφορά ότι είχε μέσα το McAfee Internet Security 1 χρόνο:

https://www.germanos.gr/product/paketo-perifereiakon-pc-asurmato-pontiki-ixeia-internet-security/20386741/

Επεξ/σία από vb23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...