Προς το περιεχόμενο

Η Sega μας καταστρέφει τις μνήμες με το Game Gear Micro


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαζομάρα... Έλα τώρα ρε Sega, έβγαλες το MD mini, τέρμα ποιοτικό κατασκευαστικά και με εξαιρετική ποικιλία games, και αντί να κάνεις το ίδιο με το game gear, πας και μου βγάζεις... τούτα;

Η φάση είναι πως εάν το έβγαζαν με οθόνη 2,5/3 ίντσες και είχε μέσα 30 παιχνίδια θα το έπαιρνα αμέσως. Κρίμα, και πάντα ήθελα μια "modern classic" έκδοση του game gear. 

Στη τελική, PSP+Pro CFW και κάνω την ίδια δουλειά και καλύτερα με emulator.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vste είπε

Μονο απο εξωτερικο.. https://pocketsprite.com/

Αν αγορασεις και μενεις Αττικη στειλε ΡΜ plz να παραγγειλω και εγω παρεα μαζι σου ανταλλακτικη θηκη/screen protector και να μοιραστουμε τα μεταφορικα. Δες και το video που προσθεσα..

EDIT: Ειδα οτι εισαι απο Λαρισα οποτε δυσκολο, αλλα αν ψηνεται κανενας απο Αθηνα να παρει ας ριξει κανενα μηνυμα.. Thanks!

Υπαρχει καποιο σε κανονικο μεγεθος, ας πουμε gameboy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφαία μπούρδα... έχει κάτι υλοποίησεις Soc σε Portable...χτυπας 1 τέτοιο...βάζεις όλα τα παιχνίδια που έχουν κυκλοφορησει...βλεπεις σε σαφώς καλύτερη οθόνη...γλυτώνεις και οφθαλμίατρο/Laser κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Noreak είπε

Υπαρχει καποιο σε κανονικο μεγεθος, ας πουμε gameboy?

10δες.. Η αγορα των φορητων κονσολων ειναι πολυ μεγαλη. Απο το να παρεις ενα PSP με CFW μεχρι:

Spoiler

SUNBIBE Handheld Game Console,LDK Game Screen by 2.7 Thumbs Mini ...

Retro Game 350 (RG350) – VegaRetro Store

ODROID-GO Advance (Black Edition) DIY Kit — ameriDroid

 

Και αλλα πολλα. Ορεξη να εχεις να βλεπεις video στο Youtube.. Καλο και ψαγμενο καναλι ειναι αυτο: https://www.youtube.com/user/Mretaprime

Για εμενα ο λογος που αγορασα (και) το Pocket Sprite ειναι γιατι παντα ηθελα ενα τετοιο μπρελοκ. Σαν κονσολα για σοβαρο gaming δεν ειναι πρακτικη. Αλλα σε οποιον το εχω δειξει εχει μεινει.

Παντως αν μου λεγανε το 1992 οτι σε 25 χρονια θα ειχα ενα μπρελοκ που θα ετρεχε ολες τις φορητες κονσολες της τοτε εποχης θα γελουσα καμια εβδομαδα..
 

Επεξ/σία από vste
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...