Προς το περιεχόμενο

Huawei MateBook X Pro Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ~mxls~ είπε

Nice! Δεν έχω πετύχει κάποιο τέτοιο, και αν έχουν περάσει hp από μπροστά μου. Και στο huawei όταν το είδα με παραξένεψε στην αρχή.

 

επειδη σε βλεπω γουσταρεις https://puri.sm/products/librem-13/

πωλειται με linux , αν καποιος δυσκολευεται το αγοραζει και του ριχνει windows .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, the other one είπε

άρα το μόνο που χρειάζεται είναι και η huawei να εξαγοράσει κάποιο άλλοτε prestigious τμήμα κάποιας αμερικάνικής παραπαίουσας εταιρείας προκειμένου να αρχίσει να κοπανά τις τιμές στο brand της με την αξία της

Στην IBM αναφέρεσαι με αυτά που γράφεις;

Ρωτάω για να ξέρω πόσο σοβαρά να σε πάρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Meh ακριβό και αναξιόπιστο, πάντως μην μπαίνουμε στη λογική ότι αντιγράφει το MacBook κλπ, κάποια πράγματα είναι κοινά δεν είναι θέμα αντιγραφείς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, the other one είπε

o κόσμος μιλά για κινέζικα huawei και ξεχνά τα εξίσου κινέζικα lenovo x1 carbon των 3κ που φεύγουν σαν τα ψωμάκια

Απλα ο κοσμος θελει να κραξει. Και Αμερικανικο να ηταν παλι θα το εκραζαν. Το οτι ειναι Κινεζικο δεν εχει καμια σχεση με την ποιοτητα. Μιλαμε για huawei. Δεν μιλαμε για καμια τυχαια εταιρεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

Όχι ? Καμία σχέση ?

δεν αναφερομαι φιλε σε δυνατοτητες επεξεργαστη η καρτα γραφικων η γενικα σε αλλα τεχνικα χαρακτηριστικα

νομιζω ημουν σαφεστατος

μιληδα για το μεγεθος της οθονης

οτι ειναι με μικροτερη οθονη των 15.6 ιντσων το θεωρω ταμπλετ με πληκτρολογιο

προσωπικη γνωμη και προσοπικη αντιληψη ως προς τι θεωρω ταμπλετ/νοτμπυκ και τι λαπτοπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, yiorgos7 είπε

δεν αναφερομαι φιλε σε δυνατοτητες επεξεργαστη η καρτα γραφικων η γενικα σε αλλα τεχνικα χαρακτηριστικα

νομιζω ημουν σαφεστατος

μιληδα για το μεγεθος της οθονης

οτι ειναι με μικροτερη οθονη των 15.6 ιντσων το θεωρω ταμπλετ με πληκτρολογιο

προσωπικη γνωμη και προσοπικη αντιληψη ως προς τι θεωρω ταμπλετ/νοτμπυκ και τι λαπτοπ

Μέχρι τις 14 είναι οκ για εμένα . Από εκεί και κάτω μικραίνει αρκετά όντως . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

Μέχρι τις 14 είναι οκ για εμένα . Από εκεί και κάτω μικραίνει αρκετά όντως . 

Προσωπικά το έχω προπαραγγειλει αλλά εχω επιφυλάξεις για το μέγεθος της οθόνης. Ελπίζω πως η πολύ υψηλή ανάλυση θα ισοφαρίσει το μέγεθος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, telis είπε

noname τα Huawei?

εμείς που μπαινοβγαίνουμε σε τεχνολογικά forum τη γνωρίζουμε, όπως και τη γκάμα των προϊόντων της, αν όμως ένας πωλητής πχ στον Κοτσόβωλο το προτείνει σε κάποιον που θέλει ένα καλό μηχάνημα και δεν γνωρίζει ότι η Huawei δραστηριοποιείται και σε άλλα προϊόντα όπως laptops, πιστεύεις ότι θα θέλει να αγοράσει το "Χαβάη" ή το μάτι του θα πέσει και θα "κάτσει" σε γνωστές μάρκες (που όπως γράφω μπορεί να είναι και κατώτερες οι προτάσεις τους) ;;; ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, stefanos_th είπε

επειδη σε βλεπω γουσταρεις https://puri.sm/products/librem-13/

πωλειται με linux , αν καποιος δυσκολευεται το αγοραζει και του ριχνει windows .

Δεν ξέρω για τον άλλο φίλο... αλλά εμένα με ιντριγκάρισες... φαίνεται πολύ... διαφορετικό και σπιντάτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, mants118 είπε

... σε γνωστές μάρκες ..... 

 

... σε μας (στο greekland) .... Ίσως είναι δύσκολο να συνειδητοποιήσομε πως δεν είμαστε ο ομαλός της γης.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...